19 Nisan 2021 Pazartesi

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Aşılar ziyan oluyor

Aşılar ziyan oluyor

Vazifeniz hem çok zor, hem de çok kutsal

Vazifeniz hem çok zor, hem de çok kutsal

Isparta

5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla, Isparta Baro Başkanı Av. Ünsal Çankaya ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Isparta Baro Başkanı Av. Ünsal Çankaya, Isparta Barosu olarak Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in döneminde her zaman destek gördüklerini söyledi. Avukatlık mesleğini vatandaşlara doğru anlatabilmek açısından hem de bugüne kadar Başkan Başdeğirmen’in verdiği desteklere teşekkür etmek amacıyla nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini dile getiren Baro Başkanı Av. Ünsal Çankaya, “Desteklerinizin ve avukat arkadaşlarımızın yanında oluşunuzun devam edeceğini biliyoruz, teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren ve 5 Nisan Avukatlar Gününü kutlayan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, avukatların ne kadar zor görev yaptıklarının bilincinde olduğunu aktardı. Problemli konularda avukatların her zaman çözüm odağı olduğunu belirten Başkan Başdeğirmen, “Yapmış olduğunuz bu çalışmalarla olumsuzlukları gidererek, adaletin, hakkın yerini bulması anlamında mücadeleler veriyorsunuz. Yapılan çalışmalar sonucunda insanlarımız huzur bulmaktadır. Yapmış olduğunuz vazifeniz hem çok zor, hem de çok kutsal” şeklinde konuşurken, avukatlık mesleğinin öneminden bahsetti.

Avukatlık mesleğinde, tüm avukatlara çalışmalarında başarı dileklerini ileten Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, arabuluculuk sisteminin de güzel bir uygulama olduğundan bahsetti. Arabuluculuk sisteminin mahkemelerin iş yükünü de hafiflettiğine değinen Başdeğirmen, arabuluculuk sistemini desteklediklerini kaydetti. Her zaman avukatların yanında olduklarını yineleyen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Bizler bu beraberliğimizi hem görevde olduğumuz sürece hem de görevimiz dışında birlik beraberliğimizin devam etmesi gerektiği inancındayım. İnşallah daha nice 5 Nisanlarda beraber olmayı yüce Rabbim bizlere nasip etsin” görüşlerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

hukuk nosyonu almak farklıdır

05 Nisan 2021 Pazartesi 17:43

Belediye başkanını ziyaret normal zamanlarda olabilir ama bu günde olmaz AVUAKTLAR GÜNÜNDE belediye başkanı baroya gitmelidir. , ünsal başkan biraz pişmelisin, hadi sen düşünemedin yönetimin de mi düşünemedi bu ziyaret olmaz diye

JAMER MİKSER

05 Nisan 2021 Pazartesi 17:00

biri adaletmi dedi ? duymuyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum. BEN RUYAMI ĞÖRDÜM YOKSA, OKUYAN CAHİLERDEN MİYİM? OKUMAYAN CAHİLERDEN MİYİM? garibin elinden tutan yokmu. HERKES KENDİNE BİR ĞÜN BELİRLEMİŞ. MAZLUMLAR ĞÜNÜ YOKMU. EĞER YOKSA YIKILSIN DÜNYA,ŞAYET VARSA KUTLANMIYORSA BÖYLE İNSANLIK YERİN DİBİNE BATSIN.

Savunma

05 Nisan 2021 Pazartesi 16:31

Baro başkanına soruyorum şükrü bey baro ya ve avukatlara hangi konuda destek oldu söylermisiniz. Pardon baronuza kayıtlı AKP il başkanı osman zabun oğlunu işe aldı.

Mustafa

05 Nisan 2021 Pazartesi 15:25

Avukatlar gününde baroya ziyaret yapılması gerekirdi.Baronun belediye başkanını avukatlar gününde ziyaret etmesi şık olmamış.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR