10 Ağustos 2020 Pazartesi

ISPARTA
HER YENİ DOĞAN BEBEĞE 130 TON BETON DÜŞÜYOR

HER YENİ DOĞAN BEBEĞE 130 TON BETON DÜŞÜYOR

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA

NİTELİKLİ DOĞAL KORUMA ALANI İLAN EDİLDİ

NİTELİKLİ DOĞAL KORUMA ALANI İLAN EDİLDİ

ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR

ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR

VALİ SEYMENOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI

VALİ SEYMENOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI

Isparta

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu Kurban Bayramı Mesajı Yayınladı.

Milletçe, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, toplumsal dayanışmanın güçlendiği yeni bir bayrama daha kavuşmanın manevi hazzını yaşıyoruz.

Kurban Bayramını; içinde barındırdığı manevi duygularını milletimizin tüm kesiminde hissedileceği,  ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin gözetileceği, mazlumların yüzünün güldürüleceği bir bayram olarak geçirmek en büyük dileğimizdir.

Bayramların getirdiği manevi ortamın değerini iyi bilmeli, umut ve sevgiyle yarınlara hazırlanmalıyız. Bizi köklerimize ve kimliğimize sımsıkı bağlayan bağlardan birisi de böylesi anlam dolu gün ve dönemlerdir. Gülümsemek ve gülümsetmek bayramlarda hepimizin ortak tavrıdır. Dargınlıkları ve kırgınlıkları bu bayramda unutup kucaklaşmalı, kurbanlarımızı paylaşarak, ikramda bulunarak bayram sevincini çoğaltmalıyız.

Bu bayramda da, geçmiş bayramlara göre bir farklılık olarak, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle sorumluluklarımızın bilincinde, sosyal mesafenin gönül birlikteliğimize engel olmayacağını düşünerek, hem kendimizin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmamak için özellikle yakın temas ile bayramlaşmaktan kaçınmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle sevginin ve kardeşliğin temel taşlarını barındıran KurbanBayramı'nın, milletimize birlik, beraberlik, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyor; vatanı için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ailelerinin, kahraman gazilerimizin, yetimlerimizin, hemşehrilerimin ve İslam âleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Mustafa musa AKBAŞ ylvc

30 Temmuz 2020 Perşembe 13:24

BİR İNSAN OLARAK BANA DÜŞMEZ AMA YİNEDE SOYLEMEKTE FAYDA GÖRÜYORUM. TARİH BAKILDIĞI ZAMAN KOLTUKLAR CEVRESI GENELDE ŞIRNIVE K. SÜLÜK. ÇIKARCI MENFAAT İKİ YÜZLÜLER VE YALAKALAR KOSTEBEK LERE DOLMUŞ VE VE EN YAKINDAN YADA YAKINLARINDAN HER KÖTÜLÜK GELMİŞTİR. MAKAMINI VE İSMİNİ KİMSEYE VE EKİBİNSAĞLAM OLMASİ GEREKİR. Makamin arkasina kimse gizlenmesin müsade etmeyin ve yetkiniz kimseye ve kimseye vermeyin.gıyabında isminizi n koltugu fırsat vermeyin.GERÇEK KOLTUKTA UTURAN YÖNETEN LERİN GERÇEĞİDİ

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR