18 Temmuz 2019 Perşembe

  • 5,683 TL
  • 6,395 TL
  • 258,46 TL
  • 99.806
ISPARTA
ISPARTA'DA MİLLİ BİRLİK YÜRÜYÜŞÜ

ISPARTA'DA MİLLİ BİRLİK YÜRÜYÜŞÜ

DOMUZLARA DİKKAT

DOMUZLARA DİKKAT

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

ÖZDEMİR AİLESİNİN ACI GÜNÜ

ÖZDEMİR AİLESİNİN ACI GÜNÜ

VALİ SEYMENOĞLU'DAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

VALİ SEYMENOĞLU'DAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Isparta

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.Vali Seymenoğlu; Basın, iletişimin en güçlü kanallarından ve toplumun gerçekleri öğrenmesi ve düşüncelerini duyurmasında, bilgi ve teknolojinin aktarılmasında etkili bir araçtır.Bu nedenle, basın demokratik hayatın vazgeçilmez bir unsuru, özgür kimliği ile hepimizin yararlanması gereken bizlere ışık tutan bir güçtür.

Olayları, ilkeli yayıncılık anlayışının bir gereği olarak tarafsız bir şekilde halka aktarmak, basının başlıca görevi, doğru ve zamanında bilgi almak ise vatandaşın doğal hakkıdır.

Kamuoyunu bilgilendirmek adına, tarafsız, objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygılı olarak önemli bir mesleği icra etmek durumunda olan çalışan gazeteci arkadaşlarımız çok hassas ve önemli bir görevi yerine getirmektedir.

        İlimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlayan yerel basınımızın da, özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da aynı duyarlılıkla devam ettireceklerine inanıyorum.

Bu duygularla, görevlerini yerine getirirken hayatını kaybeden basın mensuplarına Allahtan rahmet diler,tarafsızlık ve objektiflik ilkelerinden ödün vermeksizin fedakârca çalışan gazetecilerimizin bu anlamlı gününü kutlar, faydalı ve başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Babalar

10 Ocak 2019 Perşembe 19:49

Vali baba hakketen babasın bak duruşun yetiyor günaydınla birlikte ıspartanın iki lideri adam gibi dolduruyor koltuğu

nolursunuz kaymakamım

10 Ocak 2019 Perşembe 16:34

sayın valim11 0cak yalvaçta tatilolsun nolursunuz ya bacağmı kırdım lütfen efendim 11ocak tatil olsun

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR