22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,578 TL
  • 5,401 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Vali korumaları, sürücüsünün ’Yol vermediği’ TIR’a ateş açtı

Vali korumaları, sürücüsünün ’Yol vermediği’ TIR’a ateş açtı

Isparta

Sol ön lastiği patlayan TIR’ı yol kenarına park eden sürücü, koruma polisleri ile tartıştı. Polis, ateş eden koruma polisi ile TIR sürücüsünü ifadelerini almak üzere polis merkezine götürdü.

 
 

Olay, TEM’deki Kartepe Tepetarla Mevkii’nde meydana geldi.Isparta'lı olan Sakarya Valisi Hüseyin Avni Çoş’u korumakla görevli polisler, koruma görevleri olmadan otoyolda İstanbul yönünde ilerlerken 26 B 6603 plakalı TIR sürücüsü Mustafa Köksal ile yol verme konusunda anlaşamadı. Polislerden birisi silahını çekerek TIR’a doğru 2 el ateş etti. Kurşunlardan biri TIR’ın ön sol lastiğine, birisi araca isabet etti. TIR sürücüsü, lastiği patlayan aracı yol kenarına park etti. Polis memurları da araçlarını yol kenarında park ederken, TIR sürücüsü ile tartıştı.

Olay yerine gelen Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, silahı kullanan ismi açıklanmayan polis memurunu ve TIR sürücüsünü ifadelerini almak üzere polis merkezine götürdü. Olay yeri inceleme ekibi TIR’da inceleme yaptı. Olaydan hemen sonra koruma polislerinin bulunduğu aracın plakalarının sökülmüş olması ise dikkat çekerken, soruşturma başlatıldı. Olay nedeniyle otoyolda bir süre trafik aksadı uzun kuyruklar oluştu.

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde, Sakarya Valisi Hüseyin AvniCoş'un koruma polisleri TEM Otoyolu'nda yol verme meselesi nedeniyle TIR'adoğru iki el ateş etti.

 

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde, Sakarya Valisi Hüseyin AvniCoş'un koruma polisleri TEM Otoyolu'nda yol vermediği gerekçesiyle TIR'a ateşettiler. Sol ön lastiği patlayan TIR'ı yol kenarına park eden sürücü, korumapolisleri ile tartıştı. Polis, ateş eden koruma polisi ile TIR sürücüsünüifadelerini almak üzere polis merkezine götürdü.

 

Hatırlanacağı üzere Vali Hüseyin Avni Coş, Adana'da görevyaptığı sırada söylediği sözlerle sansasyon yaratmıştı.

 

AZ DAHA TIR'I DEVİRECEKLERDİ

 

Olay, TEM Otoyolu Kartepe Tepetarla mevkiinde meydana geldi.Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'u korumakla görevli polisler kimseyi korumadanotoyolda İstanbul istikametine ilerlerken iddiaya göre 26 B 6603 plakalı TIRsürücüsü Mustafa Köksal ile yol verme meselesi nedeniyle anlaşmazlık yaşadılar.Olay sırasında kimseyi korumamalarına rağmen polislerden birisi silahınıçekerek TIR'a doğru iki el ateş etti. Kurşunlardan biri TIR'ın ön sollastiğine, birisi ise araca isabet etti. TIR sürücüsü, lastiği patlayan aracıyol kenarına park etti. Polis memurları da araçlarını yol kenarında parkederken, TIR sürücüsü ile tartıştılar.

 

KORUMLAR KENDİ ARAÇLARININ PLAKASINI SÖKTÜ

 

Olay yerine gelen Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, silahıkullanan ismi açıklanmayan polis memurunu ve TIR sürücüsünü ifadelerini almaküzere polis merkezine götürdü. Olay yeri inceleme ekibi ise TIR'da incelemeyaptı. Olaydan hemen sonra koruma polislerinin bulunduğu aracın plakalarınınsökülmüş olması dikkat çekerken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Yaşanan olay nedeniyle otoyolda bir süreliğine uzunkuyruklar oluştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

PARANOYA

09 Mayıs 2016 Pazartesi 22:19

ülkemizin bulunduğu durumdan maalesef paranoya olduk. tırcının zararı ödendiyse sorun yok bence.Tırı süren şahsa haksız diyemem yol vermek istememiştir.Vali'ye de haksız diyemem kendine suikast düzenleneceğini düşünüp paranoya yapmıştır belki ..kısaca :panik yok

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR