12 Aralık 2018 Çarşamba

  • 5,356 TL
  • 6,074 TL
  • 214,47 TL
  • 91.968
ISPARTA
ISPARTA'DA TEFECİLİK SUÇUNDAN ARANAN ŞÜPHELİ YAKALANDI

ISPARTA'DA TEFECİLİK SUÇUNDAN ARANAN ŞÜPHELİ YAKALANDI

KAÇMAK İSTERKEN YAKALANDI ​​​​​​​

KAÇMAK İSTERKEN YAKALANDI ​​​​​​​

FATİH MAHALLESİ’NDE YAKALANDILAR

FATİH MAHALLESİ’NDE YAKALANDILAR

YAŞLI KADIN YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

YAŞLI KADIN YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

VALİ GÜNAYDIN VE PROTOKOL ÜYELERİ ESNAFLARLA BİR ARAYA GELDİ

VALİ GÜNAYDIN VE PROTOKOL ÜYELERİ ESNAFLARLA BİR ARAYA GELDİ

Isparta

Göreve başladığı günden beri farklı bir görüntü çizerek halkın sevgisini kazanan Vali Şehmus Günaydın, bulduğu her fırsatta vatandaşlarla bir araya geliyor.

Aralıksız olarak İlçe, köy, mahalle ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Vali Şehmus Günaydın’ın bugünkü durağı Üzüm Pazarı oldu.

Vali Günaydın beraberinde Garnizon Komutanı Albay Ferat Vural, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal Çokdinç, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Özdurhan, İl Emniyet Müdürü Halil Turan Erol ve İl Genel Meclisi Başkanı Ali Bolat ile Üzüm Pazarında dolaşarak esnafa hayırlı işler diledi. Esnafların kahve ikramını geri çevirmeyen Vali Günaydın ve beraberindekiler esnaflarla bir süre sohbet etti.

Üzüm Pazarı esnafı ile sohbeti sırasında Isparta’da bu yıl turizm konusunda yapılan çalışmalar sonucunda hareketli bir sezon beklediklerini belirten Vali ŞehmusGünaydın, Gül ve Lavanta turizminin Isparta esnafına da katkı sağlayacağını söyledi.

Vali Günaydın ayrıca Isparta’nın her yönden güçlü bir ekonomik potansiyele sahip olduğunu da söyleyerekbu potansiyeli ortaya çıkarmak ve Isparta’mızla birlikte Ülkemizi daha ileriye taşımak için hep birlikte daha fazla çalışmalıyız dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

protokole iki çift lafım var

12 Mart 2018 Pazartesi 20:52

3) ya ıspartalı esnafın rekabet etmesini para kazanmasını kendi arabasından daha iyi arabaya binmesini kıskanmaktadır 4) ya da ıspartalı esnafın rekabet ederek tedarik edeceği mal için keseceği faturanın tamamının ona kalacağını düşünecek kadar ısparta ekonomisi hainidir

protokole iki çift lafım var

12 Mart 2018 Pazartesi 20:49

sayın protokol, oturup çayını kahvesini içtiğiniz bu esnafa tüccara sanayiciye emrinizdeki kamu ödeneğini harcamadan önce değer veripde en azından bir fiyat soruyor musunuz ? Emrinizdeki kamu görevlileri daha baştan size efendim Ispartada bunu satan yok ya da sordum çok pahalı diyorsa bilinizki 1) ya ısparta dışından şahsi menfaati vardır, 2) ya akşama kadar bu araştırma soruşturma görevini yapmak yerine internetde sosyal medyada dolanmak için size yalan söylemiştir

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR