21 Temmuz 2018 Cumartesi

  • 4,791 TL
  • 5,612 TL
  • 190,35 TL
  • 94.082
ISPARTA 29°
MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

BEKÇİLİK SINAVINA GİDERKEN KAZA GEÇİRDİLER

BEKÇİLİK SINAVINA GİDERKEN KAZA GEÇİRDİLER

VALİ GÜNAYDIN MUHTARLARLA BULUŞTU

VALİ GÜNAYDIN MUHTARLARLA BULUŞTU

Isparta

Temmuz ayı merkez mahalle ve köy muhtarları toplantısı Vali Şehmus Günaydın başkanlığında yapıldı.

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen toplantıda muhtarlar talep formlarına isteklerini yazarak iletti. Ayrıca tek tek söz alarak Vali Günaydın’a bölgelerindeki talepleri ileterek çözümlenen konularla ilgili teşekkür ettiler.

Toplantıda konuşan Vali Günaydın ilçe ve köy ziyaretlerine hız kesmeden devam ettiklerini belirterek,  merkez mahalle ve köylerini de fırsat buldukça ziyaret ettiğini aktararak ziyaret ve toplantıların devam edeceğini söyledi.

 “UMUMA AÇIK YERLER: HERKES BU SORUNUN ÇÖZÜMÜ NOKTASINDA GEREĞİNİ YAPMAK ZORUNDA”

Umuma açık yerlerle ilgili muhtarlardan şikayet geldiğine değinen Vali Günaydın, bu konuda Emniyet Müdürlüğüne talimat verdiğini, kurumlar arası iş birliği ve diyalogla Belediye,Emniyet ve Muhtarların iş birliği içerisinde çalışmasıyla bu sorunun asgariye indirilebileceğini aktardı. Vali Günaydın “ Muhtarlarımızdan ciddi şekilde şikayetler geliyor, bunu hiçbir kurum görmezden gelemez. Herkes bu sorunun çözümü noktasında gereğini yapmak zorunda. Bu sıkıntı bütün şehrimize yansıyor.İlimizin huzurlu ve güvenli bir kent olma özelliğinin devam ettirmemiz,korumamız için her türlü tedbiri almamız gerekiyor. Bu tedbirler alınırken hiçbir şeyden çekinmememiz lazım. Çekindiğimiz zaman o işi başarıya götürmemiz mümkün değil. Bizim hızlı bir şekilde işin gereği neyse onu yapmamız gerekiyor.”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Vatandas

02 Ağustos 2017 Çarşamba 12:45

yedisehitler de evlerin ortasında gazinoya işletme iznini verdiniz.muhtardanda belediyedende tık yok bilginize

yusuf

02 Ağustos 2017 Çarşamba 11:01

Sayın Valim; Bi önceki valimiz gibi seni de çok sevdi bu Ispartalı hatta daha çok sevdi.Senden ricamız bizi şu belediyenin elinden kurtar hizmet sıfır, ev kiraları çok yüksek bir aydır ev arıyorum. 700 den aşağı yok ben asgari ücretle çalışıyorum evliyim bir çocuğum var nasıl veririm o kadar kira.Kira 700+yakıt 300+ Elektrik-Su 1000+Benzin parasıaylık+200 aidat 50 bana kalan sadece 50 TL bu parayla bir idare etmek zorundasın sen olsan naparsın Sayın Vali'm :(

Veysel

01 Ağustos 2017 Salı 23:49

Sayın valimiz öncelikle motosikletlerin şahin doğan bmw'lerin egzoz seslerinden duramıyoruz. Lütfen bu hususta denetimler artırılsın.İkinci olarak son zamanlarda kafelerin kaldırım işgali görünür derecede arttı özellikle iyaşın karşısındaki badi salonunun sağındaki solundaki kafeler kaldırımları tamamen işgal etmiş durumda devletin kaldırımını babasının malı gibi kullanmasınlar. Önce bir iki masa vardı neyse olur bu kadar dedik iki ay sonra yaklaşık 30-40 masa oldu.

Vatandaş

01 Ağustos 2017 Salı 23:17

Sayin valim halikent mahallesindeki düğün saloarina da bi denetim yaptirsaniz mahalle mahalle olmaktan cikti artik sesten duramaz olduk malesef ilgili yerlere yaptığımız sikayetleri dikkate almanizi diliyoruz

Yorum bedava

01 Ağustos 2017 Salı 21:39

Bu yerlerin ruhsatları nasıl verildiği ve kaça kadar hangi şartlarda açık kaldığını , gürültü ile ilgili hangi kurumun, temizlik ve sağlık açısından hangi kurumun sorumlu olduğunu da yazar mısınız?

vatandaş

01 Ağustos 2017 Salı 17:36

Muhtarları bilmem de vatandaş rahatsız edilmekten, evinin içinde camları kapalı otururken bile taciz edilmekten muzdarip.Vatandaş trafikte asayişi sağlayacak bir DEVLET arıyor.

Lütfen Denetim

01 Ağustos 2017 Salı 16:06

sayın valim,Egsoz denetimlerini artırın. Ayrıca düğünlerdeki gürültü sorununa da bir çözüm bulun lütfen.

barış

01 Ağustos 2017 Salı 15:39

Her şey yazılmış da sorun nedir o yazılmamış. Umuma açık yerlerdeki sorun neymiş? ( Halk arasında bir deyim vardır; "Eşeğin büyüğü ahırda unutulmuş" derler. Bu haberde de habere konu olan sorun belirtilmemiş.)

Gerçekçi

01 Ağustos 2017 Salı 15:33

Şİkayetin konusu nedir yazılmamış.Eksik haber yapmayın lütfen.ayrıca tekellerin 22:00de kapatılması Ne anlam ifade ediyor.Adam o saatten önce de istediği kadar alabilir

GENÇ SENİRKENTLİ

01 Ağustos 2017 Salı 14:48

GECE TEKELLER 22.00 DA KAPATILMASI GEREKİRKEN BU SÜRE UZUN TUTULUYOR.. SENİRKENTDE BU KONUDA DENETLEME YAPILABİLİR Mİ ?

Ispartali

01 Ağustos 2017 Salı 14:24

Tamamen katiliyorum.Su egsoz olayina bir cozum bulun artik.Satan/yapan sanayiciye mi ceza kesersin baskasina mi bilemem.Vali olarak sadece muhtarlari dinlemekle yetiniyorsunuz o kadar.

Vatandaş

01 Ağustos 2017 Salı 12:33

Sayın valim isprta genelinde ki eksozu açık gezen motorlar ve arabalara yönelik denetimleri biraz daha sıklaştıralım özellikle çay boyu mevkinde şimdiden teşekkür ediyorum saygılarımla

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR