19 Ocak 2019 Cumartesi

  • 5,322 TL
  • 6,047 TL
  • 221,22 TL
  • 98.455
ISPARTA
ISPARTA'DA SOBA FACİASI YAŞLI ÇİFT ÖLDÜ

ISPARTA'DA SOBA FACİASI YAŞLI ÇİFT ÖLDÜ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ TUTUKLANDI

FETÖCÜ ESKİ SAVCININ AMCASI HAKİM KARŞISINDA

FETÖCÜ ESKİ SAVCININ AMCASI HAKİM KARŞISINDA

SDÜ ÖNÜNDE 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

SDÜ ÖNÜNDE 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

VALİ GÜNAYDIN DARIDERESİ ve KADILAR KÖYÜNDE

Vali Şehmus Günaydın Darıderesi ve Kadılar köyünü ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Vali Günaydın talep ve önerileri dinledi, iletilen konuların çözülmesi için yetkililere talimat verdi.

Isparta

Vali Günaydın ilk olarak merkeze bağlı Darıderesi Köyü’nde incelemelerde bulundu. Köy muhtarından bilgi alan Vali Günaydın iletilen taleplerleilgili gerekli çalışmaların yapılması talimatı vererek köyde ceviz fidanı dikimi için de çalışma yapılmasını istedi.
Ardından merkeze bağlı diğer bir köy olan Kadılar köyüne geçen Vali Günaydın okul bahçesinde çocuklarla sohbet ederek hediyeler verdi. Ardından vatandaşlarla bir araya gelen Vali Günaydın talep ve önerilerini dinleyerek, kilit parke taşı talebinin bu sezon yerine getirilmesini istedi.
Ziyarette ayrıca kadınları da dinleyen Vali Günaydın iletilen taleplerin çözülmesi için ilgililerden çalışma yapılmasını istedi.
Vali Günaydın Kadılar Köyü’nde yaptığı açıklamada Vatandaşların köyden şehre göç etmesini engellemek ve köyleri daha cazip hale getirebilmek için alt yapı çalışmalarının hızla tamamlanması gerektiğini söyleyerek vatandaşlar tarafından iletilen taleplerin değerlendirilerek en kısa sürede ihtiyaçların karşılamaya çalışılacaklarını söyledi.
Valilik olarak bütün köyleri gezdiklerini aktaran Vali Günaydın, vatandaşların taleplerini kendilerinden dinlemenin, sorunları çözmede daha hızlı ilerlemeyi sağladığını ve iletilen sorunların büyük kısmının kısa bir sürede çözüldüğünü söyledi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Engelli hizmetli

12 Şubat 2018 Pazartesi 21:53

Sayın valim mebde çalışan engelli hizmetlerin sorununa daha el atmayacakmısınız?

Muzaffer Amca

12 Şubat 2018 Pazartesi 18:39

Sdü deki telefona bakmayan iş yapmayan aksama kadar yatan iibfli rektörün iibf sine de bi el atın bi ziyaret edin sayın vali

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR