21 Kasım 2018 Çarşamba

  • 5,323 TL
  • 6,077 TL
  • 210,16 TL
  • 92.447
ISPARTA 12°
OTOMOBİL TIRA ARKADAN ÇARPTI

OTOMOBİL TIRA ARKADAN ÇARPTI

DAVRAZ KAYAK MERKEZİNDE KAR SEVİYESİ15 CM YÜKSELDİ

DAVRAZ KAYAK MERKEZİNDE KAR SEVİYESİ15 CM YÜKSELDİ

KAÇMAYA ÇALIŞAN ARAÇTA UYUŞTURUCU YAKALADI

KAÇMAYA ÇALIŞAN ARAÇTA UYUŞTURUCU YAKALADI

KENDİLERİNİ 'BAŞKOMİSER İSKENDER' DİYE TANITARAK DOLANDIRDILAR

KENDİLERİNİ 'BAŞKOMİSER İSKENDER' DİYE TANITARAK DOLANDIRDILAR

VALİ GÜNAYDIN BÖYLE VEDA ETTİ

VALİ GÜNAYDIN BÖYLE VEDA ETTİ

Isparta

Vali Şehmus Günaydın, veda ziyareti için İl Genel Meclisi oturumuna katıldı. Vali Günaydın, meclis üyelerinden helallik istedi. İl Genel Meclisi Başkanı Ali Bolat, hizmetlerinden ötürü Vali Günaydın’a teşekkür etti. Bolat, “Valimiz kararname neticesinde Isparta’dan Kaysere iline tayini çıktı. Kendisine hayırlı olmasını diliyorum . 2.5 yıldır Sayın Valimizle birlikte meclisimiz ve Özel İdaremiz birlikte görev yapıyoruz. Büyük projelere imza attık. Başarılı projelere imza attık. Türkiye’de rekorlara imza attık. Sayın Valimize ilimize vermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkürü borç biliyorum” dedi Vali Günaydın, İl Genel Meclisi üyelerine desteklerinden ötürü teşekkür ederek “Desteklerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Siz ne kadar şunu yaptık’ deseniz de, ortada bir şey olması gerekir. Yaklaşık 180 köye gittim.

 

Bu köy gezilerimizde İl Genel Meclisi arkadaşlarımızın da olmasını istedim. Yapılan hizmetlerin taktiri Ispartalı hemşeriler'imizindir. Rakamlar doğruyu söyler. Daha önce neredeydik, şimdi neredeyiz buna bakacağız. Sizlerin bu çaba ve gayreti olduğu müddetçe Isparta'mızın en ücra köşesine kadar en güzel hizmetler gidecektir. Düne kadar 2 greyder, 2 kamyon kumla mutlu olan vatandaşımız şimdi sathi kaplama asfaltı bile istemiyor. Eskiden köyde beton atardık onu istemiyorlar. Bunlar vatandaşımızın değişen ve gelişen koşullardaki taleplerinin arttığını, çeşitlendiğini gösteriyor. İl Özel İdaremizin çok güzel dönemleri oldu. Yaptıkları bütçenin 2-3 katı borcu olan Özel İdareler


02.11.2018 VALİ’NİN SON İSTEĞİ. YARIM KALAN İŞLERİ VE VERİLMİŞ SÖZLERİ YERİNE GETİRİN
var. Bütçemiz denk gidiyor, bütçemiz fazla veriyor. Verimli kullanıyoruz. Gitmeden isteğim, yarım kalanişlerin süratle tamamlanmasıdır. Verilmiş sözler yerine getirilmelidir. Söz verilmiş işleri tamamlarsanız beni mutlu edersiniz” diye konuştu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR