18 Nisan 2019 Perşembe

  • 5,803 TL
  • 6,542 TL
  • 238,38 TL
  • 96.886
ISPARTA
ISPARTA'DA BİR İLK TAM 100 MİLYON TL

ISPARTA'DA BİR İLK TAM 100 MİLYON TL

ISPARTA'DA LÜKS ARAÇ ŞARAMPOLE UÇTU

ISPARTA'DA LÜKS ARAÇ ŞARAMPOLE UÇTU

ISPARTA'DA FECİ KAZA

ISPARTA'DA FECİ KAZA

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

VALİ GÜNAYDIN'IN TALİMATI ÜZERİNE O KADIN BULUNDU

VALİ GÜNAYDIN'IN TALİMATI ÜZERİNE O KADIN BULUNDU

Isparta

ISPARTA’DA Gülistan Mahallesi’nde bir apartmanın balkonunda genç kadının, yaşlı bir kadına uyguladığı fiziksel ve psikolojik şiddet görüntüleri sonrasında Vali Şehmus Günaydın harekete geçti. İlk kez Bomba 32 Haber Sitesi’nde yayınlanan görüntülerde ise genç bir kadın, yaşlı bir kadına yemek yedirdiği görülüyor. Yaşlı kadının eşarpından kendisine çekerek bağırdığı ve el hareketleri ile darp etmeye çalıştığı görülüyor.

Haberin yayınlanmasının ardından Isparta ise ayağa kalktı. Vali Şehmus Günaydın şüpheli kadının kimliğinin tespit edilmesini için talimat verdi. Harekete geçen emniyet ekipleri o kadını tespit etti. Aileye de ulaşan ekiplerin olayla ilgili araştırmaları devam ediyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

KERİMOĞLU

16 Ağustos 2018 Perşembe 16:37

Gülistan Metro sitelerinde modern evin olsa ne olacak vicdanın olmadıktan sonra

Ispartalı

10 Ağustos 2018 Cuma 15:59

TERBİYESİZ İNSANLAR... ALT ÜST SOY İLİŞKİSİ VARSA HELE Kİ YAŞLI ENGELLİ BAKIMA İHTİYAÇ DURUMDA İSE SUÇLUNUN CEZASI AĞIRLAŞIR !!!

BİR VATANDAŞ

10 Ağustos 2018 Cuma 15:56

Madde 86-Kasten başkasının vücuduna acı veren veya sağlığının ya da algılama yeteneğinin bozulmasına neden olan kişi, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Kasten yaralama fiilinin kişi üzerindeki etkisinin basit bir tıbbîmüdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif olması hâlinde, mağdurun şikâyeti üzerine, dört aydan bir yıla kadar hapis veya adlî para cezasına hükmolunur.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR