18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 13°
ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

ULUBORLU GEREKENİ YAPACAKTIR

AK Parti Uluborlu Belediye Başkanı ve Adayı Mehmet Ünverdi'nin Seçim Koordinasyon Merkez/nin açılışı yapıldı.

Isparta

Açılışa AK Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş, Milletvekilleri Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel, parti il ve merkez ilçe yöneticileri ve çok sayıda kişi katıldı. Açılışta konuşan Milletvekilleri Bilgiç ve Özel, mevcut Başkan Ünverdi’nin 2 dönemdir üst üste başkan olarak görev yaptığını ve artık ustalık dönemine girdiğini söylediler.

BAŞKAN ÜNVERDİ: USTALIK DÖNEMİMİZ

Uluborlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Ünverdi, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında yaptığı konuşmada ise; “2014 yerel seçimlere sayılı günler kaldı. Ülkemize hayırlara vesile getirmesini temenni ediyorum. Bizleri ilk kez 2004’de 5 yıllığına göreve getirdiniz. Tekrar 5 yıl daha görev verdiniz. 10 yılımızı dolu dolu geçirdik. Bizim dönemimiz hiçbir belediye başkanlığı ile mukayese edilemez. Bu konuşmamı hizmetlerimle, bütçemle, yatırım programlarım ile söylüyorum. Uluborlu halkımızın için çalıştık. Tarım, Eğitim, Tarih ve Kültür, şehircilik olmak üzere bu projeleri kendimize hedef gösterdik. Ciddi projeler yaptık. Bunları anlatmaya devam ediyoruz. 10 yılın sonunda tekrar aday gösterildik. 2014 ylındada ustalık dönemimizde tekrar projelerimiz ile geliyoruz” diye konuştu.  

BİLGİÇ: EN ÇOK BAŞARILI BAŞKANLARIMIZDAN
 

AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ise, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınların gününü kutlayarak başladığı konuşmasında;  Kadınlarımız olmasaydı  ayakta durmamız mümkün olamazdı. Allah sizlerden razı olsun” dedi.

Milletvekili Bilgiç, Uluborlu halkına ise teşekkür ederek; “Birlik ve beraberliğimiz sizlere şükranlarımızı sunuyoruz. Bizleri yalnız bırakmadık. Yüzümüzü kara çıkarmadınız. İradenizi ortaya koyarak vermiş olduğunuz oylarla birlikte reform niteliğinde hayat standartında mücadeleye destek verdiniz. Şimdi sandık yine geldi.  Ben umuyormu ki önümüzdeki 30 Mart’ta Uluborlu gerekeni yapacaktır. Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Ünverdi, Allah kendisinden razı olsun. Isparta’daki görev yapmış belediye başkanlarımız arasında da gerçek bir hizmet adamıdır. Yüzümüzü kara çıkarmadı. Boynumuzu yere eğdirmedi” dedi.

ÖZEL: ZAMAN BİZİ HAKLI ÇIKARACAK

AK Parti Milletvekili Recep Özel ise yaptığı konuşmada: “Seçimlere 23 gün kaldı. Bu seçim Uluborlumuza Isparta’mıza hayırlı olsun. Farklı bir seçim sürecine giriyoruz. Biliyorsunuz ki son günlerde meydana gelen olaylarla ilgili kuşatılmak isteniyoruz. 1980 yıllarına bir takım odakların , medya grupların oluşturduğu o günlere döndürmek istiyorlar. Bu seçim o yüzden milli mücadele seçimidir. Allah her zaman doğruların yanında olacaktır. AK kadrolar her zaman doğru işlerin altına imza atmıştır. Zaman bizi haklı çıkaracak. Milletin birliğinin tek adresi AK Parti’dir. Ama biz muhalefete rağmen Türkiye’de milletin dediğine sahip çıkacağız. Sandıkları gümbür gümbür patlarak en güzel cevabı vereceğiz. Montajı şantajı yapanlara en güzel cevap verilecek” dedi.  

Milletvekili Özel, Uluborlu Belediye Başkana Mehmet Ünverdi için yaptığı konuşmada ise; “Ustalık dönemi başladı. 3’ncü seçime giriyor. Örnek çalışmalara imza attı. Uluborlu Belediye Başkanı ne güzel çalışıyor dedirten bir başkandır. Aynı istikamete bakıyoruz. Başbakanımızın kadroları olarak bu hizmetleri devam ettiriyoruz. Buralarda sayısız projelere imza attık” şeklinde konuştu.

   

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR