25 Mayıs 2019 Cumartesi

  • 6,078 TL
  • 6,824 TL
  • 250,26 TL
  • 86.072
ISPARTA
EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

 FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

UFACIK ADAY ADAYI OLDU

UFACIK ADAY ADAYI OLDU

Isparta

Fikret Ufacık Şarkikaraağaç Belediye Başkanlığı görevine talip oldu. MHP İlçe Merkezi’ne kalabalık bir grupla giden ve aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Fikret Ufacık, “Takım elbiseli değil, eli nasırlı belediyecilik” vurgusu yaptı.

Siyasi partilerin yerel seçimler için başlattıkları aday adaylığı süreci devam ediyor. Şarkikaraağaç’ta da bölge halkının yakından tanıdığı bir isim olan Fikret Ufacık, MHP’den belediye başkan aday adaylığını açıkladı ve başvurusunu yaptı.

Ufacık, kalabalık bir grupla partisinin ilçe merkezine giderek yaptığı basın açıklamasının ardından aday adaylığı için gerekli olan evrakları ilçe başkanlığına teslim etti.

Ufacık, burada yaptığı açıklamada; “Önce Allahın izni, sonra partimiz ve sizlerin takdiriyle Milliyetçi Hareket Partimizden Şarkikaraağaç Belediye Başkanlığı görevine talibim. Talibi olduğum bu görevde ekip ruhunun ne denli önemli olduğunun bilinciyle burada bulunmaktayım. Bu süreci ve sonrasını özveriyle birlikte yürüteceğimiz konusunda şahsıma ve sizlere olan güvenim tamdır” dedi.

Fikret Ufacık, “Alışılagelmiş, geleneklerden ve hantallıktan arındırılmış bir belediye yönetimi için, ayrıştıran değil birleştiren bir belediyecilik için, bütçe bekleyen değil bütçe oluşturan; hemşerileri için iş isteyen değil işveren belediyecilik anlayışıyla, takım elbiseli değil, eli nasırlı belediyecilik vizyonuyla, zeki, çevik ve ahlaklı belediyecilik prensibiyle bu yola çıktık” ifadelerini kullandı.

Ufacık, “İnanıyorum ki partimiz ve ilçemiz adına çıktığımız bu yolda rabbim utandırmayacaktır. İlçemiz ve partimize hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

aruo

06 Aralık 2018 Perşembe 16:10

adaylık başvurusuna takım elbiseyle gelmesi manidar :)

RAST

06 Aralık 2018 Perşembe 10:33

sefa hariç bunlar fasa fiso.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR