23 Haziran 2018 Cumartesi

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 24°
GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

UÇMAN HER YERDE!

MHP Milletvekili Hüseyin Uçman Isparta da açlığa terk edilen sokak hayvanlarına sahip çıkarak, halkımızı bu duyarlılığı göstermeye davet etti.

Isparta

Hayvanları koruma konfederasyonu (HAYKON) kurucu kurul üyesi Timur Ugan ve diğer üyeler ile birlikte tabakhane mevkiinde bulunan sokak hayvanlarını besledi.

Haykon kurucu kurul üyesi Ugan“hayvan severler ve konfederasyonumuz tarafından siyasiler ile sokakhayvanlarını besleme amaçlı başlatılan bu duyarlılığa Türkiye de ilk olarakIsparta MHP Milletvekili  A.Adayı HüseyinUçman cevap verdi.Bu konuda Hüseyin Uçman’ın attığı ilk adımın devamını diğersiyasilerden de bekliyoruz” dedi

MHP Milletvekili aday adayı Hüseyin Uçman ise insanın Allahtarafından yaratılmış en şerefli ve değerli varlık olduğunu söyleyerek “bizlerinsan olarak yaratılmış tüm canlılara sahip çıkmalıyız” dedi

Uçman sonrasın da “Aciz durumdaki canlılara yardım etme hemkültürümüzün hem insanlığımızın bir görevidir.. Ne yazık ki her gün yeni bir şiddethaberi ile karşılaşıyoruz. Atalarımız hayvanlara muamele konusunda şefkat vemerhametin en güzel örneğini vermişlerdir ilk hayvan hastanelerini açmışlar vehayvan haklarını kanunlarla güvence altına almışlardır. Bizlerde şanlı atalarımızdan devraldığımız bu mirası en vicdani şekilde devam ettirme gayreti içindeyiz.

Bu bilinç ve sorumlulukla bugün burada besleme etkinliğine katılmış bulunmaktayız. Zaten bizler MHP partisi olarak muhtaç durumdaki tümcanlılara sahip çıkma gayreti içindeyiz.Bu konuda TBMM de "HayvanHaklarını Koruma Kanunu ile ilgili verdiğimiz mücadeleyi hayvan severler yakinentakip etmişlerdir.

Isparta Belediyesi Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Günaydın Bey ve ekibi de Ispartamız da bu konuya oldukça duyarlı davranıyor ve sokak hayvanları ile ilgili projelerine devam etmektedirler.Zabıta birimimiz sokaktayaşamak zorunda bırakılan hayvanlarımızı gün aşırı besleyerek Türkiye’ye örnekolmuştur.

Çocuklarımıza HayvanSevgisini Aşılayalım

Böylesine aciz ağzı var dili yok bu canlılara yardım etmeinsanlık görevimizdir. Tüm Isparta halkını sokak hayvanlarına karşı duyarlı,şefkatli davranmaya davet ediyoruz.Ayrıca çocuklarımıza daha küçükken hayvan sevgisini aşılayıp onların merhametli bireyler olarak yetişmesini sağlayalım”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

kayan

08 Mart 2015 Pazar 12:11

İNSAN KÖPEKLERİ BU KADAR mı çok sever kan çekmiş olmalı...???

ortak kullanim

05 Mart 2015 Perşembe 18:38

valla gormedi boyle aday :))

Belediyenin yapması gerekirdi

05 Mart 2015 Perşembe 18:12

Belediye başkanının çözüm bulması gerekirdi. Puan alacağım derken Yüksek mimar Sayın Yusuf Ziya Günaydın beye güzel gol attın. Sana helal olsun denir sayın uçman

okuyaydın iyidi

05 Mart 2015 Perşembe 22:06

önyargı işte.haberi okumadan başlıkla yorum.cahil cahil işler.adam diyo kiiii zabıtalar diyooo günaşırı besliyo diyooo başkan hassas diyoooo projeler devam ediyo diyoooo alooooo..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR