22 Ocak 2018 Pazartesi

  • 3,813 TL
  • 4,673 TL
  • 163,27 TL
  • 115.632
ISPARTA
CİNNET GEÇİREN ANNE KIZINI BIÇAKLADI

CİNNET GEÇİREN ANNE KIZINI BIÇAKLADI

5 DAKİKADA OLANLAR OLDU KORKU DOLU ANLAR

5 DAKİKADA OLANLAR OLDU KORKU DOLU ANLAR

YENİŞARBADEMLİ EMNİYET MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI

YENİŞARBADEMLİ EMNİYET MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI

YALNIZ YAŞAYAN ADAMIN CESEDİ BULUNDU

YALNIZ YAŞAYAN ADAMIN CESEDİ BULUNDU

Uçak seferleri

Türk Havayolları kış tarifesi nedeniyle 3 Kasım’dan itibaren Isparta-İstanbul arasındaki sefer sayısını haftada 4 güne düşürüyor. Uçuş saatlerinde ise bir değişiklik yapılamayacak.

Isparta

Türk Havayolları Isparta-İstanbul arasındaki uçuşseferlerinde kış tarifesine dönüyor. Bu nedenle şuanda haftada 7 gün olanuçuşlar 4 güne düşüyor. Uçuşlar Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleriolacak. Uçuşların saatlerinde ise bir değişiklik yapılmadı. Sefer sayısınınazaltılmasının nedeninin kış aylarında yolcu sayısının düşmesi olduğuöğrenildi.

 

KOTİL GÜNDE 2 SEFER SÖZÜ VERMİŞTİ

 

Öte yandan THY Genel Müdürü Temel Kotil Temmuz ayındaIsparta’ya yaptığı ziyarette İstanbul’dan yapılan günde bir uçuş seferininyeterli olmadığını söylemişti. Kotil, e 1 seferin yeterli olmadığını belirtenKotil,  “Günde 2 kez sabah akşamuçmuyorsak yolcularımıza yeterli hizmeti veremiyoruz. Biz 2 sözünü verdik. Amabu hemen olmaz. 2015 bütçesi henüz bitmedi ama inşallah 2 sefere çıkartırız.Türkiye’de 2 uçmadığımız az yer kaldı. Isparta’da çok önemli yerlerin birtanesi” şeklinde konuşmuştu. Kotil’in bu sözü üzerine 2015 yılındaIsparta-İstanbul sefer sayısının günde 2’ye çıkartılması bekleniyor. Ancak kışaylarında yolcu sayısındaki düşüş nedeniyle sefer sayısında azalmaya gidiliyor.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

doğru

14 Ekim 2014 Salı 18:26

acaba bu kararın neresi sürpriz? kış döneminde yoğunluğun olmayacağı aşikar. uçuş maliyetlerini düşünürseniz şirket politikası gereği yerinde bir karar.

malesef

14 Ekim 2014 Salı 11:38

malesef ıspartalı,cok degerli markaları ve mekanları hic etmekte bire birdir.dikkat edin en lüx mekanları 3 ay sonra hic etmektedir.parayı kazanırken takla atar kazıklar ama harcanmaya geldımı sankı karsısındakı harap ve bitap dusmus isletmeci,esnaf vs...ıspartalıya yatrıım yapılmaz,ogrenciye yap yatırrımını.ıspartalıdan bırsey bekleme.

SONUÇ

14 Ekim 2014 Salı 10:19

4 3E DÜŞER 3 DE 2 YE DERDEK DERKEN HAFTADA 1 SEFER OLUR ISPARTA BÖYLE BİR YER MAALESEF

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR