28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,708 TL
  • 5,511 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

TUTUKLAMA TALEBİYLE SEVK EDİLDİLER

Isparta Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY operasyonu kapsamında gözaltına alınan SDÜ eski Rektörü ile birlikte akademisyenler ve iş adamları savcılık sorgularının ardından mahkemeye sevk edildi.

Isparta
FETÖ-PDY operasyonunda iş adamı Ali İhsan Altınok'un serbest bırakılmasının ardındanson 17 kişilik grup kaldı. Savcılık ifadelerinin ardından tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildiler. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

BÜYÜK TÜRKİYE

17 Mart 2016 Perşembe 19:45

NEDEN FOTOLAR İÇİNDEN İYAŞ GENEL MÜD. FOTOGRAFINI ÇIKARDINIZ İYAŞ YÖNETİMİ Mİ İSTEDİ

aRDA

17 Mart 2016 Perşembe 16:06

Tek babadan oğula değil babadan kızada kadro.....

doğruya doğru

17 Mart 2016 Perşembe 11:51

Üniversitede makam sahibi olup haksız bir şekilde oğullarını, kızlarını, yakınlarını v.s. Üniversiteye işe yerleştiren kişilerde araştırılsın. Kişiye özel madde yazılarak asistan, uzman alınıyor. Bakıyorsun alınacak kişi bir tek O’nu işaret ediyor. Böylece hocalık babadan oğula, babadan kıza geçiyor. Örnekler çok fazla. Allah sizleri bildiği gibi yapsın.

SAVLI

17 Mart 2016 Perşembe 10:45

Adaletin mutlaka tecelli edeceğine inancımız tamdi. Şükürler olsun kasabamizin çok önemli bir değerini yeniden aramızda görüyoruz. Suçlu olanlar varsa mutlaka cezasini çekecek ama ali ihsan abimize bu suçlamaların yakışmadıgina inanıyorduk. Tekrar geçmiş olsun dileklrrimizi iletiyoruz kendisine. Diğer şüphelilerden de bir an önce alanı dönmeleri temennisiyle.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR