22 Ocak 2018 Pazartesi

  • 3,827 TL
  • 4,679 TL
  • 162,94 TL
  • 115.147
ISPARTA
CİNNET GEÇİREN ANNE KIZINI BIÇAKLADI

CİNNET GEÇİREN ANNE KIZINI BIÇAKLADI

5 DAKİKADA OLANLAR OLDU KORKU DOLU ANLAR

5 DAKİKADA OLANLAR OLDU KORKU DOLU ANLAR

YENİŞARBADEMLİ EMNİYET MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI

YENİŞARBADEMLİ EMNİYET MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI

YALNIZ YAŞAYAN ADAMIN CESEDİ BULUNDU

YALNIZ YAŞAYAN ADAMIN CESEDİ BULUNDU

Türkiye Bu Olayı Konuşuyor: Tecavüz mü? Cinayet mi

Isparta Yalvaç Koruyaka kasabasında meydana gelen cinayet vakası her geçen gün değişik gündemlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Isparta
Müge Anlı'nın canlı yayanında soruları yanıtlayan Kezban Gider, "eşimin başı tecavüz olayından dolayı kesildiğini ve N. Y'nin kestiğine de inanmıyorum. Bunun cinayet olduğuna inanıyorum. Bütün kasabalı yaşanan ilişki biliyordu. Artık yaşanan ilişki başka boyutlara taşınmaya başlamıştı. Kasabalı kendi aralarında iddialara girmeye bile başlamıştı. 3 güne öldürülür, 5 güne öldürülür, diye. Eşim bana her şeyden bahsediyordu. Yaklaşık 3 senedir birliktelikleri vardı. Ama eşimi çok sevdiğim için bazı şeylere göz yumuyordum. Taki N.Y'nin hamile olduğunu öğrene kadar. Kasabada olay dilden dile yayılmış durumdaydı. N.Y'nin akrabaları kinlenmeye başlamışlardı.

Kötü bir şeyin yaşanacağını biliyordum Olay günü saat 17:00'da eşim dışarı çıkmak istedi. Bende gitmemesini istedim. Sen ahırda hayvanlara bak ben hemen döneceğim diyerek evden gitti. 15 yaşında ki oğlum eşimi kahvehane yanında arkadaşı ile konuştuğunu görüp gelip bana anlattı. Oğlum yaklaşık 40 dakika sonra tekrar internete gitmek için evden çıktı. Giderken babasına baktığında köy meydanında ve etrafta görememiş. Saat 21.30 civarında eşimin başının kesilerek meydana atıldığından haberdar olduk. Eşimin başını keserek köy meydanına getiren N. Y çok soğuk kanlı bir halde çuval içerisindeki kelleyi atıp geriye dönüp gittiğini söylediler. Basında yer alan namusumu temizledim. Alın tecavüzcünün kafası gibi hiçbir cümle kullanmamış.

Başına kendim sıkardım Yaklaşık 3 yıldır süren birliktelik ne odluda kelle kesmeye kadar gitti anlamış değilim. Yıllar önce kocamın beni aldattığını gözlerimle gördüm. Ama eşimi kaybetmemek için sustum. Eşimin elinde fotoğrafları vardı, şimdi bunlar hep savcılıkta. O fotoğraflarda N.Y'nin hiç üzgün tecavüz edilmiş bir hali yoktu. Tam tersine hep gülerken gördüm. Şuna Allah şahit eşim kardeşimin gelinine gerçekten tecavüz etmiş olsaydı, ormanda bahçe orda burada zorla yapmış olsaydı, anlının ortasından onu ben vururdum. Ama karşılıklı yaşanan bir ilişkiydi bu yüzden eşimim kaybetmemek için ben sustum. Eşim zorla yapmış olsaydı, kelle koparmaya cesareti olan bir kişi şimdiye kadar neden emniyete jandarmaya giderek olayı anlatmadı. Ben inanmıyorum eşimi N.Y'nin öldürdüğüne bunun içinde cinayet olayının olduğuna inanıyorum" dedi.

Eşimin emanetidir Her defasında eşini çok sevdiğini belirten Kezban Gider, DNA'nın ardından N. Karnında bebeği sahip çıkmaya hazır olduğunu belirterek canlı yayında şu görüşlere yer verdi. "eşimin başını köy meydanına getirerek atan N. Y'nin karnında ki çocuğu da eşim gibi öldürmek istediler. O bana eşimden kalan son armağandır. Kendi çocuklarımdan üstün bir şekilde sevgiyle bakmaya hazırım. Onu da doğurmamak aldırıp yaşamına son vermek için elinden geleni yaptılar. DNA tespitinden sonra eşime ait olduğunu bileyim üstlenmeye hazırım." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR