24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 25°
ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

TÜRKİYE’Yİ SARAN LEZZET ŞİMDİ ISPARTA’DA

TÜRKİYE’Yİ SARAN LEZZET ŞİMDİ ISPARTA’DA

Isparta

Türk halkının damak tadına hitap eden ve ülke genelinde bilinen bir marka olan ‘Saray Döner’ artık Isparta’da.  Kutlubey Mahallesi Halı Sarayı arkasında açılan Saray Döner’de misyon ve vizyon olarak lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartları ön plana çıkıyor.

Türkiye’yi %100 Tavuk Budu lezzeti ile buluşturacak marka olan Saray Döner, hızlı döner tüketimine lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartları getirmeyi de kendisine hedef haline getirdi.

Halı Sarayı arkasında hizmete başlayan Saray Döner’in yetkilileri iş yerleri hakkında şu bilgileri verdi; “Saray Dönerin özel olarak ürettiği beyaz etler, gerekli tüm çalışmalar uzmanlar tarafından yapılarak hazırlanmaktadır. Tarifi kendine özel, harika bir sosla karşı konulamaz lezzetine ulaşarak, günlük olarak restorana lezzet yolculuğuna gidiyor. Bu lezzet yalnızca Saray Döner restoranında halkla buluşuyor. Eğitimli ve profesyonel personeli, Türkiye’de %100 piliç budundan imal edilen dönerleri ile piliç dönerde yeni bir çığır açan Saray Döner, kazandıran bayilik yapısıyla her geçen gün büyümeye ve damaklarda yer edinmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız gereği, teknolojinin en son imkanlarını sizlere daha iyi ve kaliteli ürünler sunabilmek için hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuz, güler yüzlü ekibimizle, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Saray Döner bu kadar kısa süredeki başarısının sırrı, çalışanların ve işletmecilerin uyum içerisinde hareket etmeleridir. Genç ,dinamik, girişimci ve kaliteden ödün vermeyen bir işletmeci kadrosunun varlığı bu başarıdaki asıl etkendir. Tavuk Döner geleneğinin bir halkası olma fırsatını bu özelliklere sahip herkese sağlayan Saray Döner tavuk döner size kendi iş yerinizin patronu olma fırsatını sunuyor. Biz Saray Dönerde sizlere Türk mutfağının vazgeçilmezi olan döneri özenle seçilmiş dünya lezzetleri ile birlikte kendine özgü bir tarzla sunuyoruz. Yemek yemeyi seven herkesi, Daha İyi Döner’i tatmak ve heyecanımızı paylaşmak üzere Saray Dönere davet ediyoruz. Her şey rüya tadında başladı demiştik, Saray Dönerle sayesinde her şey rüya tadında devam ediyor. Saray Döner Ailesi, heyecanımızı paylaşan girişimcilerle büyüyor. Çalışma prensibine sahip, dürüst, girişimci bir ruha, başarma tutkusuna, yönetme yeteneğine sahip ve yeniliklere açıksanız siz de bu halkanın bir parçası olabilirsiniz”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Davraz Spor

28 Ocak 2017 Cumartesi 09:35

Tek sorun et döner takmıyorlar . Tavuk süper

Lorel hardi

28 Ocak 2017 Cumartesi 09:33

İzmirde çok giderdik öğrenciperver saray dönere . sagolsunlar burdada aynılar

Sevgi

27 Ocak 2017 Cuma 21:56

Tadina bayildimmm :)

Ispartalı Adam

27 Ocak 2017 Cuma 21:46

Açılışta bedava dağıttılar yedik afiyetle . Yarından itibaren 2 hafta içecek bedava yapıyorlarmış . Zaten fiyatları uygundu artık sabah akşam ordayız

Mehmet Sevgin

27 Ocak 2017 Cuma 21:44

Tavuğun but etinden olduğunu söyledi şişman ustaları inanmadım . Harbiden ızgara etinden döner yapmış adamlar . Dükkanda çok temiz heryer parlıyorTeşekkürler kardeşim değer verip açmışsınız

börekci

27 Ocak 2017 Cuma 19:16

emeğe yazık , masarafa yazık , 100 bin zararla yakında kapatır ,kaçar gider.

ıspartalı

27 Ocak 2017 Cuma 19:14

6-7 ay dayansın , minareden ulucem ben eşeğim diye...

bilirkişi

27 Ocak 2017 Cuma 19:13

o bölgede uğur diye dönerci yakında 100 metre yakınında kimseyi yaşatmaz, bu yıllarca denendi,umarız ki bu arkadaşlar bu işi çözer ama zor,kimler geldi kimler geçti o yerlerden ama dayanamadılar bu uğura....

Bay Piliç

27 Ocak 2017 Cuma 18:36

Valla tavuk dönerci Isparta için büyük bir ihtiyaçtı. Ispartada bu bir ilk. Çok iyi olmuş :)))

yalnız kurt

27 Ocak 2017 Cuma 18:06

HER YER TAVUK DÖNERCİ,DEĞİŞİK BİŞİLER BEKLİYOR İNSANLAR HER YER TAVUKÇU.BİRDE İLAÇLI ACI CİN TURŞUSU SONU MOTOR AKŞAM ARIZAYA GEÇİYOR., DENETİM SIFIR.

ali

27 Ocak 2017 Cuma 17:43

sos rahatsız ediyor.sade yapın daha iyi çalışırsınız

Ege

27 Ocak 2017 Cuma 17:27

İyi hoşta bizim Isparta anlamaz lezzetten falan, tavuk döner değilmi der gider 3 TL ye yer buna para vermez. Özellikle zengin Isparta lılardan para çıkmaz, yerse gariban halk yer bak göreceksiniz. Isparta lı pide ve şişten başka bişey bilmez. Yeniliklere açık biyer değildir Isparta.

REKLAM HABAR GÜZELDE

27 Ocak 2017 Cuma 16:03

AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİM İSTEYOZ- TAVIK DÖNERDE :)

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR