18 Haziran 2019 Salı

  • 5,833 TL
  • 6,535 TL
  • 251,95 TL
  • 94.219
ISPARTA
MEHMET TÖNGE MAHALLESİ SELE TESLİM OLDU

MEHMET TÖNGE MAHALLESİ SELE TESLİM OLDU

MADEN ŞİRKETİNİN RUHSATI İPTAL EDİLDİ

MADEN ŞİRKETİNİN RUHSATI İPTAL EDİLDİ

GELİN ARABASINA ÖYLE BİR YAZI YAZDIRDI Kİ

GELİN ARABASINA ÖYLE BİR YAZI YAZDIRDI Kİ

OTOMOBİL AĞACA ASILI KADI

OTOMOBİL AĞACA ASILI KADI

TÜRKİYE’NİN EN ÖZGÜR MEDYASI, ISPARTA BASINIDIR

TÜRKİYE’NİN EN ÖZGÜR MEDYASI, ISPARTA BASINIDIR

Isparta

Her 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Isparta Medyası ile bir araya gelen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın geleneği bu yılda sürdürdü. Dün Isparta medyası ile öğle yemeğinde bir araya gelen Başkan Günaydın: “Türkiye’nin en özgür medyası Isparta basınıdır” dedi.

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın dün basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi. Belediye Yemekhanesi’nde gerçekleştirilen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamasında konuşan Başkan Günaydın: “Gelecek günler basının olacak” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan’ı ve medya mensuplarını misafir eden Başkan Günaydın, mesai arkadaşlarımızdan övgüyle bahsetti. Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Türkiye’nin yaşadığı ekonomik sıkıntının gazetecileri de etkilediğini belirterek, “Sabırlı olmalı direnmelisiniz. İnşallah gelecek günler basının olacak” dedi. Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi. Buluşmada söz alan Isparta Gazeteciler Derneği Başkanı Şevket Karahan, Isparta basınının Türkiye’de temiz kalmış bir şekilde yayınını bozmadan devam ettiren ende basın mensuplarından oluştuğunu söyledi. Karahan, “Cumhuriyetçi, devletçi meslektaşlarımızın görev bilinci beni gururlandırıyor, Sizlerin hizmetlerini de aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

GELECEĞİMİZE BAKIP YOLA DEVAM EDECEĞİZ

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın da “ Özgür basınımız var. Isparta basını olarak gerçekten zenginiz. Bizim çok sayıda basınımız var. Tüm Türkiye sıkıntı çekiyor. Dolar fırladı. Yerine gelse de inişler az oluyor. İnşallah rayına girecek. Ben bundan eminim, Türk basının karakteri bunlara fırsat vermeyecek. İnşallah Türkiye daha iyi olacak. Evet stres yüzünüzden okunuyor. Sabırlı olmalı direnmelisiniz. İnşallah gelecek günler basının olacak. Gelecek günlerde belediye hizmetleri en iyi olacak. En önemli olan gelecektir. Geleceğimize bakıp yolumuza devam edeceğiz. Çalışan Gazeteciler Gününüzü en içten dileklerimle tebrik ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından Gazeteciler Derneği Başkanı Şevket Karahan, Başkan Günaydın’a tespih hediye etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Keser osman

11 Ocak 2019 Cuma 12:49

Hadi hadi pazarcılarla bir yemek ye bakalık.Isccacık yerde gazetecilerin gününü kutlayacağına,pazarda fakir fukaranının durumunu bir sor.Hem oradaki menünün parasını kim ödedi.Belediye senin gazetecilerle toplantı yemeğinin parasını niye ödüyor arkadaş.Benim de hakkım var orada helal etmem bak.

ali

11 Ocak 2019 Cuma 08:41

özgür basın çıkıpta toplantıda veya başka zaman otoparkların rezilliğini yazdınızmı.belediye duraklarına araç park edenleri dile getirdinizmi.bu zaten türkiyede ıspartaya mahsus otobüs duraklarına park etmek.otoparkların fotoğrafını bir gösterin başkana.özgür basınmış.

Isparta

10 Ocak 2019 Perşembe 23:22

GAZETECİLER GÜNÜNÜZÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE BİZLERDE TEBRİK EDERİZ SEVGİLİ YEREL MEDYAMIZ VE SEVGİLİ BOMBA32.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR