31 Mayıs 2020 Pazar

ISPARTA
KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ MİLLET BAHÇESİNİ GEZDİ

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ MİLLET BAHÇESİNİ GEZDİ

ISPARTA'YA KORONAVİRÜS GETİRDİLER

ISPARTA'YA KORONAVİRÜS GETİRDİLER

TORKU ZİYAFET ET DÖNER ISPARTA’DA AÇILDI

TORKU ZİYAFET ET DÖNER ISPARTA’DA AÇILDI

Isparta

Torku Ziyafet markası ile yüzde 100 yaprak döner markasını Türkiye’ye duyuran Torku, Isparta’da.

Muhteşem Ezanoğlu ile Hacı Öz’ün ortaklığında Kaymakkapı Meydanı’nda kurulan Torku Ziyafet törenle açıldı. Açılış törenine Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı, EKK 6. Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, oda başkanları, Ziraat Odası Başkanı Müstahattin Can Selçuk ile çok sayıda davetli katıldı.

TORKU ZİYAFET’İ SİZDE DENEYİN

TORKU ZİYAFET ‘’Yaprak Et Döneri’in en Lezzetlisi, en uygun fiyata’’ Ispartalı hemşerilerimizi bu lezzeti tatmaya bekliyoruz''

Anadolunun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçinin üretimini yine kendi fabrikasında işleyerek Torku markasını nihai tüketiciye doğal ve sağlıklı ürünler ulaştırırken, üreticinin hasadına da talep garantisi oluşturmayı başarıyor.

Türk çiftçilerinin alın teri ile ürettiği mahsullerden en kaliteli ve en güvenilir şekilde işleyerek üretilmiş Torku markalı ürünleri, en geniş tüketici kitlesine ulaştırmak, tanıtmak ve keyifli bir lezzet deneyimi sunmayı hedefliyor. Torku Ziyafet yüzde yüz doğal, güvenli, kaliteli ürünleriyle tüm tüketicilerin beğenisini kazanırken, hazır tüketim konusunda da tüketicilerin hem lezzetli hem de güvenilir gıda talebine karşılık Torku Doğrudan Döner Restoranlarını 2018 yılında hizmete açtı. Torku Doğrudan Döner ismi 2019’da yerini Torku Ziyafet’e bıraktı.

Torku Ziyafet’in lezzet serüveni kendi besi çiftliklerinden başlıyor. Torku, tanınmış döner ustalarının önerileri ve gurmelerin lezzet beğenisine göre geliştirdiği döner, dünyanın tek kampüs içinde en büyük et-süt entegre tesisi olan Panagro Et-Süt Entegre Gıda Tesisleri’nde kesimi yapılan etlerden hazırlanıyor.

“Lezzeti Zirvede, Kalitesi ve Doğallığı Garantide”

Hizmet sloganını “Lezzeti Zirvede, Kalitesi ve Doğallığı Garantide” olarak belirleyen Torku Doğrudan Döner’in, içerisindeki kuzu eti de dönerin lezzetine lezzet katıyor. Torku Doğrudan Döner’in tüketicilere verilmeden önce gurmelere tattırılarak lezzet testinden geçen ve ülkemizin önemli yemek ustaları ve tadımcılarının önerileri de dikkate alınarak hazırlanan Torku Döner, fiyat ve kalite performansı açısından tüketici memnuniyetini sağlamayı hedefliyor. Konsept olarak tasarlanan ve iç tasarımı ile yemek sunumu bütün şubelerinde aynı standartlarda olacak Torku Doğrudan Döner restoranları ise tüketiciye nezih, ferah ve pırıl pırıl bir ortamda açık mutfak özelliğiyle hizmet verecek.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Mehmet

14 Ekim 2019 Pazartesi 08:07

hayırlı olsunda .... şu şehirde artık adam akıllı bir yatırım olsun tostçu çiğ köfteci pideci kafe dışında üretim yapan bir işletme ihracat üretimine çalışan bir yer açılsında cri açık kapansın ...

cenk

13 Ekim 2019 Pazar 13:31

ne oldu cekemeyenler catlasın

Ziyafet

12 Ekim 2019 Cumartesi 22:30

Şimdi gelecek ay belediye meclisini de bu firma yedirir... ne de olsa Başkan birilerine yıkmaya bayılır...

İnşaat teknikeri

12 Ekim 2019 Cumartesi 20:11

Dönerde kuzu eti olmaz

AKPARTİLİler

12 Ekim 2019 Cumartesi 20:05

ALLAH AŞKINIZA BAŞKANI KARIŞTIRANLAR VAR. BASIN SİZDEMİ KARIŞTIRIYORSUNUZ. ALLAH ÖMÜR VERSİN ŞÜKRÜ BAŞDEGİRMEN KENDİSİ BIRAKMADIGI SÜRECE YIKAN OLMAYACAKTIR. HEVESLENMEYİN. ONLARI BİR GEÇİN. SİZ SAYIN GÜNAYDINIDA ÇEKİYORDUNUZ. ARŞİVİNIZE BİR BAKIN. BUNDAN SONRA AYNI ŞEKİLDE DEVAM EDERSENİZ İZLEYICİ BULAMAZSINIZ. KASIT VAR.

Gadir

12 Ekim 2019 Cumartesi 19:46

Nasıl aramazsın şimdi yzg nı. Şu karedekilerin hiçbirini esnetmedi 3 döneminde de. Şimdi yeniden meydandalar

Çetero

12 Ekim 2019 Cumartesi 19:37

Aybatılı ya bu dükkan mülkiyeti nereden kaldı ki?

Müşteri

12 Ekim 2019 Cumartesi 17:23

Bugün ailemle birlikte gittik Ziyafet adlı lokantaya. Müşterinin biri açılışa özel indirim var mı diye sordu. Fotoğraftada görünen sarı şaçlı bayan indirim zaten var bedavaya veriyoruz diye kendince açıklama yaptı. Müşteri bedava değil fiyatlar diğer işletmelerin fiyatına göre çok ta düşük değil deyince, biz torkuyuz diyerek hoş olmayan bir üslupla cevap verdi. Henüz yeni açılan bir işletme çalışanlarının bu şekilde konuşmaları hiç hoşuma gitmedi açıkçası. İlk ve son gidişimde.

Müşteri

12 Ekim 2019 Cumartesi 17:18

Uyarı

Ispartalı

12 Ekim 2019 Cumartesi 15:56

Hayırlı uğurlu olsun da uzun boylu adamı ben istiyorum.

sdü çalışanı

12 Ekim 2019 Cumartesi 15:03

sayın başkanım helva ,aşure dağıtma işlerin bittiyse size zahmet şu istanbul yolundaki trafik ışıklarına bir el atsanız. üniversiteye işe gidiyoruz çarşıdan 25-30 dak sürüyor. yeşiil dalga lütfen

Ecelfe

12 Ekim 2019 Cumartesi 14:24

Isparta'nın niye markası yok. Yeter artık birbirimize düşeceğimize el birliğiyle bir marka çıkarsak bari kıyamet kopmadan

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR