31 Mayıs 2020 Pazar

ISPARTA
KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ MİLLET BAHÇESİNİ GEZDİ

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ MİLLET BAHÇESİNİ GEZDİ

ISPARTA'YA KORONAVİRÜS GETİRDİLER

ISPARTA'YA KORONAVİRÜS GETİRDİLER

TORKU ZİYAFET DÖNER ISPARTA'DA AÇILIYOR

TORKU ZİYAFET DÖNER ISPARTA'DA AÇILIYOR

Isparta

Torku Ziyafet Et Döner Isparta Kaymakkapı’da 12 Ekim saat 11. 30'da Isparta şubesini açıyor. Bölge halkına yüzde yüz doğal, güvenli ve de lezzetli Torku ziyafet Et Döneri sunulacak.

TORKU ZİYAFET ‘’Yaprak Et Döneri’in en Lezzetlisi, en uygun fiyata’’ Ispartalı hemşerilerimizi bu lezzeti tatmaya bekliyoruz''

Anadolunun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçinin üretimini yine kendi fabrikasında işleyerek Torku markasını nihai tüketiciye doğal ve sağlıklı ürünler ulaştırırken, üreticinin hasadına da talep garantisi oluşturmayı başarıyor.

Türk çiftçilerinin alın teri ile ürettiği mahsullerden en kaliteli ve en güvenilir şekilde işleyerek üretilmiş Torku markalı ürünleri, en geniş tüketici kitlesine ulaştırmak, tanıtmak ve keyifli bir lezzet deneyimi sunmayı hedefliyor. Torku Ziyafet yüzde yüz doğal, güvenli, kaliteli ürünleriyle tüm tüketicilerin beğenisini kazanırken, hazır tüketim konusunda da tüketicilerin hem lezzetli hem de güvenilir gıda talebine karşılık Torku Doğrudan Döner Restoranlarını 2018 yılında hizmete açtı. Torku Doğrudan Döner ismi 2019’da yerini Torku Ziyafet’e bıraktı.

Torku Ziyafet’in lezzet serüveni kendi besi çiftliklerinden başlıyor. Torku, tanınmış döner ustalarının önerileri ve gurmelerin lezzet beğenisine göre geliştirdiği döner, dünyanın tek kampüs içinde en büyük et-süt entegre tesisi olan Panagro Et-Süt Entegre Gıda Tesisleri’nde kesimi yapılan etlerden hazırlanıyor.

“Lezzeti Zirvede, Kalitesi ve Doğallığı Garantide”

Hizmet sloganını “Lezzeti Zirvede, Kalitesi ve Doğallığı Garantide” olarak belirleyen Torku Doğrudan Döner’in, içerisindeki kuzu eti de dönerin lezzetine lezzet katıyor. Torku Doğrudan Döner’in tüketicilere verilmeden önce gurmelere tattırılarak lezzet testinden geçen ve ülkemizin önemli yemek ustaları ve tadımcılarının önerileri de dikkate alınarak hazırlanan Torku Döner, fiyat ve kalite performansı açısından tüketici memnuniyetini sağlamayı hedefliyor. Konsept olarak tasarlanan ve iç tasarımı ile yemek sunumu bütün şubelerinde aynı standartlarda olacak Torku Doğrudan Döner restoranları ise tüketiciye nezih, ferah ve pırıl pırıl bir ortamda açık mutfak özelliğiyle hizmet verecek.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR