31 Mayıs 2020 Pazar

ISPARTA
KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ MİLLET BAHÇESİNİ GEZDİ

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ MİLLET BAHÇESİNİ GEZDİ

ISPARTA'YA KORONAVİRÜS GETİRDİLER

ISPARTA'YA KORONAVİRÜS GETİRDİLER

TOKİ PROJE UZMANINDAN KRİTİK UYARI

TOKİ PROJE UZMANINDAN KRİTİK UYARI

Isparta

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Proje Uzmanı Hüseyin Ayhan, konut başvurusunda bulunduğu halde kurada ismi çıkmayanlara ikinci kuraya kadar paralarını bankadan çekmemeleri uyarısında bulundu.  

Isparta’da TOKİ tarafından yapılacak 300 konutun hak sahipleri için dün saat Işıkkent Spor Salonunda noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekim töreninde konuşan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Proje Uzmanı Hüseyin Ayhan, konut sahibi olmak isteyen ve salonu tıklım tıklım dolduran vatandaşlara kritik uyarılarda bulundu.

AYHAN; “TOKİ OLARAK ISPARTA'YA DAHA ÇOK KONUT YAPACAĞIZ"

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Proje Uzmanı Hüseyin Ayhan konuşmasında; “Isparta’da 300 vatandaşımızı daha ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşayacağız. Bu konutları maliyet çalışmaları bittiğinde Isparta’nın hizmetine sunacağız. İdaremiz, Cumhurbaşkanımız ve hükümetimizin bize verdiği yetki çerçevesinde acil eylem planı kapsamında inşallah 2023 yılına kadar 1 milyon konut hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Türkiye genelinde şu ana kadar 650 bin konutun çalışmaları, ihalesi bitti. İnşallah 2023 yılında Cumhurbaşkanımızın bize gösterdiği 1 milyon konut hedefine ulaşacağız” dedi. Yapılacak olan TOKİ Çünür konutları hakkında da açıklamalarda bulunan TOKİ Proje Uzmanı Hüseyin Ayhan; “Bugün burada çekilişini yapacağımız Isparta Çünür Mahallesi kuraları, Toplu Konut İdaresi olarak başvuru rekoru kırdığımız projeler arasında yer almıştır. Başvuru yapan siz değerli vatandaşlarımızın büyük bir heyecanla bekledikleri kura çekilişini gerçekleştireceğiz. Başvuru yapan sizlerin ve noter huzurunda yapılacak olan çekilişte öncelikle Isparta Çünür TOKİ evleri 2+1 ve 3+1 kuraları çekilecektir. Böylece kura sonunda; 300 Konutluk Isparta Merkez Çünür Mahallesi konut projesi Hak Sahibi Belirleme Kura Çekilişimizi tamamlamış olacağız.

“İKİNCİ KURAYA KADAR

PARANIZI BANKADAN ÇEKMEYİN”

Ancak, buradan sizlere çok önemli bir duyuruyu da yapmak istiyorum. Bugünkü kura için başvurusunu yapan vatandaşlarımız kurada isimleri çıkmasa bile ikinci bir kuraya kadar beklesinler ve sakın bankaya yatırdıkları parayı çekmesinler. Zira, Isparta’da bu konutların yapımı devam edecek. O başvuruları ve yatırdıkları paraları yapılacak yeni konutlar için de geçerli sayılabilir. Bu konuda son kararı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yönetimi verecektir. Onun için vatandaşlarımızın ikinci kuraya kadar beklemelerini tavsiye ediyorum” dedi.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

evli mutlu çocuklu

11 Temmuz 2019 Perşembe 07:43

650 bin konutta olmayan talih kalan 350 binde mi çıkacak bide Türkiye genelinde Sus bari de bişey biliyo sansınlar

Durustolun

10 Temmuz 2019 Çarşamba 23:20

Uzman bey bizim para dursun sen keyfini sür ayıpbe... açsan doyuralım acıksan giydirelim .şu gedimiz durum vahim

Vatandaş

10 Temmuz 2019 Çarşamba 19:43

Yahu kardeşim milletin iliğini kemiğini kuruttunuz pes yaaa adam yalvarıyor cekmeyin cekmeyin zaten kullandınız parayı 3 ay faizi dünya para ediyor tatlı geldi tabi sıcak paraya 10 bin başvurudan 309 kişi düş 9700 kişinin parasını kullanmaya devam ülke ne hallerde kardeşim yaaa

Alptuğ

10 Temmuz 2019 Çarşamba 16:45

O zaman Tarih verin paramızı çekip çekmemeye biz karar verelim Ayrıca müracat 10000 yapılacak daire 300

Mustafa

10 Temmuz 2019 Çarşamba 13:34

Bugünkü altin veya doviz hesabina gore hesaplayin benim para o zman sizin kasanizda dursun.4 aydir kullandiginiz yetsin artik

sözde toki

10 Temmuz 2019 Çarşamba 13:16

vay be..

Mehmet

10 Temmuz 2019 Çarşamba 12:43

lan sövecem olmayacak akıllı geçinen uyanık seni para bankada dursun siz kullanın dimi doğmamış çocuğa don biçecem paramı çekmeyecem daha yer bulunacak proje çizilecek tekrar para toplanacak en az 2 yıl herifçioğluna bak sen bende yedek kurası falan çekilecek sandım

Mert Mert

10 Temmuz 2019 Çarşamba 12:13

Toki Proje Uzmanı Hüseyin bey,,,,Allah aşkına milletin aklıyla oynamayı bırakın. Paraları çekmeyin diyorsunuz. Yeni Kura tarihi bellimi HAYIR..!! , Paraları çekmeyenlerin ikinci bir kurada tekrar şansı olacakmı BELLİ DEĞİL..!! alınmış bir karar yok çünkü.. Bankada paranızı biz kull****ım desenize açık açık..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR