19 Nisan 2021 Pazartesi

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Aşılar ziyan oluyor

Aşılar ziyan oluyor

Tır ile hafif ticari araç çarpıştı

Tır ile hafif ticari araç çarpıştı

Isparta

Isparta’nın Eğirdir İlçesinde tır ile hafif ticari araç çarpıştı. Kazada şans eseri yaralanan olmadı.

Mermer yüklü tır ile hafif ticari araç çarpıştı. Kazada tırın dorsesini çarptığı hafif ticari aracın sürücüsü Mustafa Arseven ve yanında yolcu olarak bulunan 1 kişi kazadan yara almadan kurtuldu. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kaza sonrası sürücü ve yanında yolcu olarak bulunan 1 kişi kontrol amaçlı olarak ambulansla Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Hastanesine götürüldü. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

çiftçeker

07 Nisan 2021 Çarşamba 12:36

bence bu çarpişma değil ...tırcı almış geçmiş bunu yolda ....yük yetiştirecek ya.....bide nedense yerleşim yeri içinde bi fazla hızlanırlar... bilirki yavaşlasa arka çift çeker lastiklerin arasına taş sokarlar...ondan hızlanırlar insan görünce....yavaş ve kontrollü gidin kurallara uyun... hepimize gecerli.....

MERMERKÖYLÜSÜ

07 Nisan 2021 Çarşamba 12:29

MERMER TIRLARINA AYAR OLUYORUM... YÜKLÜ YADA BOŞ FARKETMİYOR . HEP HIZLILAR.NE ARASAN VAR..ŞERİT İHLALİ..HATALI SOLLAMA...TONAJ.. KÜÇÜK VASITALARI BASKI ALTINA ALMA.....YOL BENİM EDALARI......DEVASA ARAÇLAR AMA NEDENSE GÖRÜNMÜYORLAR BAZILARI TARAFINDAN.....

Kerimoğlu

07 Nisan 2021 Çarşamba 09:30

Murat 124 bundan sağlamdır.

ISPARTALI

07 Nisan 2021 Çarşamba 09:27

Bazı tır soförleri var sıkıştırmaya çalışır, sol şeritten ayrılmaz. Daha dün akşam afyon yolunda gözlerimin önünde aynaya bakmadı sanırım, birden sağ şeride geçmeye çalıştı. Otomobil sürücüsü fark etmese çarpacak, emniyet şeridine doğru direksiyonu kırdı kurtardı. Yüksek süratta olsa yuvarlanır giderdi. Yapmayın etmeyin. 10 dakika geç gidiverin sakin gidin. Rabbim kazadan beladan korusun herkesi.

ramiz

07 Nisan 2021 Çarşamba 08:37

Duster. Zengini fakir, fakiri zengin gösteren cola kutusu sağlamlığında arebe. :)

Mermer tehlikesi

06 Nisan 2021 Salı 23:38

Bu mermer yüklü ağır araçların belli saatlerde çıkmadı lazım trafiğe.ucuz kurtulmuşlar adamı pres yapar bunlar.Geçen gün doğa kollejinin kavşakta gözümün önünde kırmızıda geçti birisi. O kavşakta eds yokmuydu. Affetmeyin böyle hataları sayım eds yetkilileri.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR