21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,560 TL
  • 5,358 TL
  • 188,14 TL
  • 103.020
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

TEŞKİLATIMIZIN BÖYLE BİR TALEBİ OLABİLİR

TEŞKİLATIMIZIN BÖYLE BİR TALEBİ OLABİLİR

Isparta

Burdur’un Altınyayla ilçesinde AK Parti yönetimi, 30 Mart yerel seçimlerinde siyasi partiye çalıştıklarını belirledikleri 11 kamu görevlisinin acilen ilçeden sürülmesini istediği ortaya çıktı.  Belgede ise İlçe Başkanı Ahmet Sipahi ile Belediye Başkanı Ahmet Serttaş ’ın imzası yer alıyor. Serttaş, “Evet imza bana ait” dedi.

Burdur’un Altınyayla ilçesinde AK Partili Belediye Başkanı ile ilçe başkanının 30 Mart yerel seçimleri öncesinde başka partiye çalışan veparalel yapının elemanları olduklarını iddia ettikleri bazı memurları tespit etti.  Belediye başkanı, il başkanı ve bazı meclis üyeleri, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’e hitaben yazdıkları dilekçede, AK Partili karşıtı oldukları ve parti aleyhinde etrafta konuştukları gerekçesiyle 11 kamu görevlisinin isimlerini yazdı. “Sayın Bayram Özçelik’in dikkatine” hitabıyla başlayan yazıda, “İlçemizde yapılan 30 Mart yerel seçimlerinde aşağıda isimleri bulunan kamu kurumlarının amir ve memurları AK Parti karşıtı olarak seçimlerde muhalif partilerle işbirliği yapıp ilçe seçmenlerine AK Parti’ye oy vermemeleri yönünde her türlü söylem ve propaganda yapmışlardır. Acilen bu kişilerin ilçemizden alınmasını arz ve talep ederiz.”denildi. Söz konusu dilekçede, Altınyayla AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Sipahi, AK Partili Belediye Başkanı Ahmet Serttaş ve il genel meclisi üyeleri Cengiz Şener, İsmail Çelik, Yusuf Karademir ile Nail Akgül’ün imzaları yer alıyor.

AK PARTİLİ VEKİL: TEŞKİLATIMIZIN BÖYLE BİR TALEBİ OLABİLİR

Belediye Başkanı Ahmet Serttaş, yazılan dilekçedeki imzanın kendisinin olduğunu kabul etti. Serttaş, “Evet belgedeki imza benim. Bu arkadaşlar seçim döneminde siyaset yaptılar, 657'ye tabi bir memur siyaset yapamaz.” iddiasında bulundu. Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ise “Biz orada belediye başkanlığını zaten kazanan bir belediyeyiz. Teşkilatımızın böyle birtalebi olmuş olabilir. Ancak biz böyle bir tasarruf içerisine girmedik.”savunmasını yaptı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

VATANDAS

05 Ağustos 2014 Salı 01:27

SÜRGÜN INEK HIKAYESI HIC BITMIYECEK ANLASILAN BU TOPRAKLARDA ! 28 SUBAT DÖNEMINI ANLATAN BIR FILM IZLEMENIZI TAVSIYE EDERIM ! LAKIN 28SUBATIN ZALIM KIMLIGINE O GÜNÜN MAZLUMLARI ZULMETTI ! AKP VE CEMEAT ISBIRLIGIYLE ; SIMDI ALLAH ONLARI BIRBIRINE DÜSÜRDÜ SIMDININ MAZLUMLARI CEMEAT BAKALIM YARIN NE OLACAK ! CÜBBELIDE DEDIYA HIC BU KADAR CABUK KABUL OLMAMISTI AHIM ! SADECE O DEGIL ONUN SEVENLERI BÜTÜN DÜNYADA AAAH ETMISLERDI O VAKIT ! LAKIN GENEDE ZULM DEN YANA DEGILIM !

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR