23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,629 TL
  • 5,412 TL
  • 200,52 TL
  • 101.892
ISPARTA 25°
GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

Telefon Sipariş Etti, Hıyar Geldi..

Telefon Sipariş Etti, Hıyar Geldi..

Isparta

Isparta da B.B isimli vatandaş internet üzerinden telefon aldı. Fakat kendisine telefon yerine gönderilen kutudan salatalık çıktı.

 

İnternet üzerinden alışveriş yapan B.B isimli kişi bir internet sitesi üzerinden kredi kartı ile cep telefonu siparişi verdi.

 

İlk defa sıfır telefon alıp büyük bir şevkle kutuyu açan B.B, kargo paketinden çıkan salatalığı görünce şok yaşadı. Kargodan gelen paketi açan vatandaş neye uğradığını şaşırdı. Kutuyu heyecanla açan vatandaş kutunun içinden çıkan “salatalık” karşısında şaşkına döndü.

 

 B.B isimli şahsın busırada yanında bulunan A.İ isimli arkadaşı B.B’nin bu telefonu 3 şey içinaldığını söyledi. Arkadaşının telefonla görüşmek, internete girmek ve sürekli eviyle iletişim kurmak amacıyla aldığını söyleyen A.İ bunca yıllık yaşantımda böyle bir rezalet görmedim, Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ve Değerli Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun bu sahtekarlara gereken cezayı vermelerini telefon sahtekarlıklarının artık bitmesi gerektiğini vurguladı.

 

İsmini vermek istemeyen B.B isimli mağdur vatandaş haber ekibimize yaptığı açıklamada “Siz siz olun internet üzerinden alışveriş yaparken dikkatli olun, ben yandım siz yanmayın” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

yokj yok bu millet akıllanmaz

16 Kasım 2014 Pazar 20:02

sen şimdi kime hırsız dedin? internetin kendisi canlı varlık değilki:)bu soruyu da yine internetten okuyorsunuz şu anda.yani cevabını da biliyorsunuz da anlamazdan geliyorsunuz hala. vah vah sizi gidi dilsiz şeytanlar, sizi gidi rezil kepazeler, rahmetli Erbakan zamanında sizi uyarmılştı ama siz gene yapacağınızı hala yapıp sonra hala şikayet ediyorsunuz. vatandaşa akıl sır erdiremiyorum, nereden esiyor bu insanlara yani nereden ilham alıyorlar?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR