25 Mart 2018 Pazar

  • 3,984 TL
  • 4,923 TL
  • 171,86 TL
  • 116.603
ISPARTA 11°
KORKUNÇ KAZA 1 ÖLÜ 2 AĞIR YARALI

KORKUNÇ KAZA 1 ÖLÜ 2 AĞIR YARALI

GENEL BAŞKANDAN BİLGİÇ İTİRAFI

GENEL BAŞKANDAN BİLGİÇ İTİRAFI

ISPARTA'DAKİ O KAZADA 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA'DAKİ O KAZADA 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA’YA YAPILAN YATIRIMLAR

ISPARTA’YA YAPILAN YATIRIMLAR

Telefon Sipariş Etti, Hıyar Geldi..

Telefon Sipariş Etti, Hıyar Geldi..

Isparta

Isparta da B.B isimli vatandaş internet üzerinden telefon aldı. Fakat kendisine telefon yerine gönderilen kutudan salatalık çıktı.

 

İnternet üzerinden alışveriş yapan B.B isimli kişi bir internet sitesi üzerinden kredi kartı ile cep telefonu siparişi verdi.

 

İlk defa sıfır telefon alıp büyük bir şevkle kutuyu açan B.B, kargo paketinden çıkan salatalığı görünce şok yaşadı. Kargodan gelen paketi açan vatandaş neye uğradığını şaşırdı. Kutuyu heyecanla açan vatandaş kutunun içinden çıkan “salatalık” karşısında şaşkına döndü.

 

 B.B isimli şahsın busırada yanında bulunan A.İ isimli arkadaşı B.B’nin bu telefonu 3 şey içinaldığını söyledi. Arkadaşının telefonla görüşmek, internete girmek ve sürekli eviyle iletişim kurmak amacıyla aldığını söyleyen A.İ bunca yıllık yaşantımda böyle bir rezalet görmedim, Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ve Değerli Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun bu sahtekarlara gereken cezayı vermelerini telefon sahtekarlıklarının artık bitmesi gerektiğini vurguladı.

 

İsmini vermek istemeyen B.B isimli mağdur vatandaş haber ekibimize yaptığı açıklamada “Siz siz olun internet üzerinden alışveriş yaparken dikkatli olun, ben yandım siz yanmayın” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

yokj yok bu millet akıllanmaz

16 Kasım 2014 Pazar 20:02

sen şimdi kime hırsız dedin? internetin kendisi canlı varlık değilki:)bu soruyu da yine internetten okuyorsunuz şu anda.yani cevabını da biliyorsunuz da anlamazdan geliyorsunuz hala. vah vah sizi gidi dilsiz şeytanlar, sizi gidi rezil kepazeler, rahmetli Erbakan zamanında sizi uyarmılştı ama siz gene yapacağınızı hala yapıp sonra hala şikayet ediyorsunuz. vatandaşa akıl sır erdiremiyorum, nereden esiyor bu insanlara yani nereden ilham alıyorlar?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR