05 Ağustos 2020 Çarşamba

ISPARTA
ISPARTA’DA MASKE DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

ISPARTA’DA MASKE DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

ISPARTA’DA BU ARACI GÖRENLER BÜYÜK ŞOK YAŞADI

ISPARTA’DA BU ARACI GÖRENLER BÜYÜK ŞOK YAŞADI

MAHALLE HALKININ ASANSÖR SEVİNCİ

MAHALLE HALKININ ASANSÖR SEVİNCİ

ISPARTALI KADINLAR MEHTERAN TAKIMI KURDU

ISPARTALI KADINLAR MEHTERAN TAKIMI KURDU

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ SENİR'DE ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ SENİR'DE ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Isparta

TBMM Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve beraberindeki heyet Senir Belediyesi ile Özel İdare arasında yapılan protokolle başlatılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Devletin tüm kurumlarıyla en ücra köşede yaşayan vatandaşa hizmet götürmesinin önemli olduğuna vurgu yapan TBMM Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, “Bizim insanımız, hizmetin en iyisine layık. Merkez olmaz üzere ilçelerimiz Beldelerimiz köylerimiz hizmeti götürebilmek için büyük bir özveriyle, koordinasyon ve uyum içerisinde çalışıyoruz” dedi. İl Özel idaresinin yapmış olduğu asfalt çalışmalarını inceleyen TBMM Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç “İl Özel idaremiz asfaltlama çalışmalarında planlı ve titiz çalışıyor yaptığı yollar evladiyelik olduğunu ifade etti. Gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Senir Belediye Başkanı Tayfun Borazancı Bu konuda bizden desteğini esirgemeyen TBMM Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç’e Valimiz Ömer Seymenoğlu’na, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mahmut Zadeoğlu’na ve Özel İdare personeline teşekkür etti.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

cenk

19 Kasım 2019 Salı 13:44

ısparta antalya-konya yollarına da görelim

reisçi

19 Kasım 2019 Salı 12:01

yol yaptılar ekonomi süper her şey güzel oldu. rabbim akepeyi ve süreyyayı başımızdan eksik etmesin. ülkemiz için müthiş değer. işsizlik yok. herkes keyfinde. her gün bal kaymak yiyoz. durmak yok devam

Oy veren

19 Kasım 2019 Salı 04:08

Vekilim 4 dönem bitti beşinci döneme girdiniz ısparta konya yolunda beş adım ilerleyemediniz Birde boy fotografınızı ısparta konya yolunda çektirin görelim yaptıgınız yolmu uzun boyunuzmu uzun görelim hizmeti ısparta yamı yapıyorsunuz yoksa kendinizemi yaptırıyorsunu

Abdullah AYDIN

18 Kasım 2019 Pazartesi 23:50

Aslında yanlış yapmışlar. Eşofmanla ve spor ayakkabısıyla gidip o asfaltı baştan başa koşmaları, hatta asfaltın sonunda birer pet şişe suyu kafalarından aşağı dökmeleri gerekiyordu. Böylece tüm ulusal k****larda gösterilir, akıllı TV gibi k****larda defalarca izlenirlerdi. Bunların iyi danışmanlara ihtiyaçları var.

Madenlili

18 Kasım 2019 Pazartesi 23:23

Çok büyük hizmet .........

Yalvaçlı

18 Kasım 2019 Pazartesi 23:21

Biz diyoruz tünel yapın duble yol yapın gölü dönmekten bıktık Konya yolunu bitirin adamlar neyle uğraşıyor doğuda heryer tüne köprü viyadük duble yol oldu bu beceriksiz 3 vekil bir Konya yolunu bitiremedi afyona bir yol açamadı bir işe yaramaz vekili ben ne yapıyım erken seçim gelsin artık

22740 . 2019 6000 artıs yanlişmi anladim

18 Kasım 2019 Pazartesi 22:44

Başka birşey kalmadı. asfalt asfalt asfalt. issizler asfaltla. karin doyuracak. kardesim issizler pasta börek yesinler asfaltlarda gezsinler. 2023 enson uzak degil. boyle giderse unutmayın. 22740 kişi olmus. bagımsiz vekil bile çıkarir. lütfen yetkililer duyun.

onder

18 Kasım 2019 Pazartesi 22:43

Güzel asfalt dökmüşler

Dobracı

18 Kasım 2019 Pazartesi 21:46

Seçimlerde size söylemedikleri kalmadı,siz halen o köye yatırım yapın demekki deve diken misali

Yenisarli

18 Kasım 2019 Pazartesi 20:35

Sayın vekilim yenişarbademli ilçesi sizden hizmet bekliyor 3 dönemdir.Ancak ne hizmetse seçimde verdiğiniz sözler yerine gelmiyor neden acaba.

Adsız

18 Kasım 2019 Pazartesi 19:35

Gülcü mahallesinde asfalt yok adamlar senire asfalt yapmış pöh pöh pöhhh

Tek

18 Kasım 2019 Pazartesi 19:14

Iyi asfalti kemirsinler artk baska bisey yaptiginiz yok zaten yol yapiolar die oy vetiolat zaten

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR