26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

TACİZ DAVASI SONUÇLANDI

Nazmi Toker Ortaokulu Müdürü Mustafa Güngör, Hacı Yahya Demirel Ortaokulu'nda görevli iken üzerine atılan taciz davasından beraat etti. Okul Müdürü Güngör, ayrıca tazminat davasını da kazandı.

Isparta

2012 yılında Atabey'de Hacı Yahya Demirel Ortaokulu'nda okul müdürü iken, Emine Özdemir tarafından kendisine yönelik taciz suçlaması ile çeşitli soruşturmalardan geçen ve şuan Nazmi Tokar Ortaokulu'nda Müdür olan Güngör hem beraat etti hemde tazminat davası açarak mahkemenin kararı ile kazandı.

 23 Mart 2012 Tarihinde çeşitli haber sitelerinde “ŞİMDİ DE İSLAMKÖY BİRANNENİN İSYANI”,”TACİZ KORKUSU İLE KAÇMAK İSTEDİLER”,”TACİZ TANIĞI GÖREVDEN Mİ ALINDI?” şeklinde haberler yapılmıştı. Haber ile ilgili olarak idari soruşturmalar açılmış, İdari ve adli soruşturmalar neticesinde suçsuz olduğumuz, Emine ÖZDEMİR isimli bayanın şahsıma ve okula iftira attığı tespit edilmiştir. Emine ÖZDEMİR isimli şahsa karşı açmış olduğum tazminat davasını kazandım. Sonucun haber olarak yayınlanması yönünde mahkeme tarafından karar verilmiştir. Amacım insanların doğru bilgi sahibi olmadan,şahıslar ve kurumlar hakkında basın yolu ile iftira atmalarına engel olabilmektir. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Zehra Akalın

05 Ocak 2016 Salı 02:31

Mustan Hocanin ögrencisiydim.Cok sasirdim bunu gorunce.Sayili,kiymeti bilinesi bir hocadir.Alesini de taniriz.Temiz insanlar.Mustan hoca gibi okul muduru zor bulunur.İftira atanlariAllaha havale ediyorum.

32

11 Mart 2015 Çarşamba 11:37

daha öncede böyle birşey olmuştu bir müdür tarafından müdürün arkası kuvvetli diye sahitler dogruları konuşmamış bu müdür ceza almamıs kadın ceza almıs mahkemekelık oldular bıldıgım kadarıylada mahkeme devam edıyor kadın baska yere sıkayet edıyor o mudur evet yaptım dıyor ama nedense suclu kadın oldu neden cunku kadın korkudan sıkayetcı olmamıs once kı bu mudur daha oncede bırıne boyle bırsey yapmıs daha neler keske her adlet mustan hocamınkı gıbı dogru karar verılse ben o kadına uzuluyorum neler yasadı neler halada yasıyor kolay degıl unutmak hele haklıyken haksız konumuna dusmek haksız olanda arkası kuvetlı dıye haklı cıkması eee her haksızın arkasında bır aga olmalı dımı

Banuslu

06 Mart 2015 Cuma 10:17

Adalet yerini bulmuş. Mustan GÜNGÖR, gerçekten saygıdeğer, işinin ehli, liyakat sahibi, temiz yürekli, dürüst birsidir. Zaten kendisini yakından tanıyan herkes de bilir. Geçmiş olsun hocam saygılar.

abdulbaki tural

05 Mart 2015 Perşembe 21:35

sana haksız yere yapılan suçlamaları biz baştan beri asılsız olduğunu biliyorduk. sANA ÇAMUR ATMAYA YELTENENLER VE İŞBİRLİKCİLERİ DERSLERİNİ ALMIŞLARDIR.ONLLARI ALLAHA HAVALE EDİYORUM. SELAMLAR MUUSTAN KENDİNE İYİ BAK...

helal olsun

05 Mart 2015 Perşembe 18:37

helal olsun adalete işte bu ama bide gerçekten tacize uğrayanlarda var hakkını savunamayan konuşmayan sahitler korkusundan suçsuz bir kadının suçlu sayılması acaba neden çünkü kadın sahipsiz

Sütçülerli Recep

05 Mart 2015 Perşembe 16:03

Sütçüler Merkez İlköğretim Okulu Müdürü iken okulda ve ilçede halkın sevgisini kazanan Mustan GÜNGÖR hocama yapılan bu haksız ithamları Allah"a havale ediyorum.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR