22 Şubat 2018 Perşembe

  • 3,782 TL
  • 4,671 TL
  • 161,85 TL
  • 116.841
ISPARTA
FETÖ'CÜ SAVCININ AMCASINDAN 100 KİLOGRAM ALTIN ÇIKTI

FETÖ'CÜ SAVCININ AMCASINDAN 100 KİLOGRAM ALTIN ÇIKTI

KIZGIN KOCA KARISINI BAŞINDAN VURDU

KIZGIN KOCA KARISINI BAŞINDAN VURDU

YENİ BİR ŞEHİR DAHA DOĞDU

YENİ BİR ŞEHİR DAHA DOĞDU

TAVUKLARINI ARARKEN ÖLDÜ

TAVUKLARINI ARARKEN ÖLDÜ

Sürekli halkın içinde

Sürekli halkın içinde olan Emniyet Müdürü Mehmet Or a Isparta nın Gaffar Okkan ı deniyor

Isparta

Göreve başladığı günden bu yana halkın içinde olan ve sorunları yakından takip eden Emniyet Müdürü Mehmet Or, Diyarbakır’da ki üstün hizmetleri vevatandaşa verdiği değer ile bilinen Gaffar Okkan’a benzetiliyor. Isparta’ya geldiği günden bu yana sürekli halkın içinde olan ve sorunları yerinde inceleyen Or’a, ‘Isparta’nın Gaffar Okkan’ı yakıştırması yapılıyor. Isparta’nın Gaffar Okakn’ı, sosyal sorumluluk projelerinden de geri kalmıyor.

Kısa zamanda her kesimin taktirini toplayan Isparta’nın Gaffar Okkan’ı, yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiriyor.

HALKIN İÇİNDE

Hafta sonu eski Sümer Bank Caddesi’nde esnaf ile bir araya geldi. Halk arasında kargocular caddesi olarak bilinen 126. caddede incelemelerde bulunan Or, sokakta ki trafik sorununa el attı. İl Emniyet Müdürü Mehmet Or, ve trafikten sorumlu ilgili müdürler, 126. cadde de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Caddeyi denetleyen heyet çözüm önerilerini dinledi.

 DİKEY DEĞİL PARALEL PARK YAPILACAK

Trafik sorununu dinleyen Mehmet Or ve ekibi o cadde üzerine araçların dikey değil paralel olarak park yapılması gerektiğini karara bağladılar. Yine aynı cadde üzerine 2 tane trafik polisi yerleştiren emniyet Müdürü Or, halktan tam not aldı. Gazetemize açıklamada bulunan esnaflar: “Emniyet Müdürümüz bizi dinledi ve sorunun çözümünü ortaya koydu. Bu caddeye 2 tane polis yerleştirerek bize büyük bir destek verdi. Kendisinden ve ekibinden Allah razı olsun. Sayın Müdürümüzden TED Koleji istikametinin tek yönde olması için talebimiz oldu. Kendisi de bu iletiyi İl Trafik Komisyonunda gündeme getireceğini bizlere söyledi” dedi. Emniyet Müdürü Mehmet Or’da, Isparta’da yerinde denetimlerin devam edeceğini söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR