22 Nisan 2018 Pazar

  • 4,076 TL
  • 5,009 TL
  • 175,11 TL
  • 110.932
ISPARTA 20°
ISPARTA BELEDİYESİ'NİN 5 RAKİBİ VAR

ISPARTA BELEDİYESİ'NİN 5 RAKİBİ VAR

BAŞKAN GÜNAYDIN CANLI YAYINDA AÇIKLAMA YAPIYOR

BAŞKAN GÜNAYDIN CANLI YAYINDA AÇIKLAMA YAPIYOR

YAKIT TANKERİ İLE ÖĞRENCİ SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI

YAKIT TANKERİ İLE ÖĞRENCİ SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

SON DAKİKA FLAŞ HABER

Başbakan Erdoğan’la girdiği ağız kavgasından sonra Ak Partinin hedefi haline gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu Isparta’ya konferans için geldi.

Isparta

SICAK SAATLER

Kültür Merkezinde konferans için biraz önce Isparta’ya gelen Feyzioğlu salonun girişinde Ak Parti Gençlik kolları tarafından protesto edildi. CHP Gençlik Kolları ile karşı karşıya slogan atan iki grubun arasına çevik kuvvet girdi. Metin Feyzioğlu’nun salona gelişi ile karşılıklı slogan savaşına giren iki grup dakikalarca bir birine karşı slogan attı. Fevzioğlu’nun salona girmesinin ardından bir süre daha süren slogan savaşı sonrasında çevik kuvvet grupları dağıttı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ALICI KİM VERİCİ KİM

02 Haziran 2014 Pazartesi 11:28

Demogog ve yalancı siyasetçileri iki grup destekler.Yalaklar ve salaklar.Yalaklar ihale-yüksek maaş-makam ALIRLAR.Salaklar ise vergi-oy ve canlarını VERİRLER.Yalaklar vicdanlarına,salaklar ise akıllarına ihanet ederler.Dünyadaki sistem budur kardeş.Alıcılar-vericiler kısacası. Organizatörler malı götürür. Organize ettiklerini köle gibi kullanırlar.

söz konusu hılekar avukat ısparta barosuna bağli d

01 Haziran 2014 Pazar 16:17

medeni ve bılgilı ınsan protesto etmez toplantiya katılır soru sorarak hesap sorar herkesın de taktirine layikolur.(feyzioğlunun sayın cumhür başkanımız ve başbakanımıza suresının ve görevının dişina çikarak gereksız ve ısabetsız bir konüşma yaptığinı bunun yanlış bır yönlendırme sonucu olduğunu kanal 32 tv. de basin açiklamalariyla bu konuşmayi kendileride tavsip etmedıklerinı sayın ısparta baro başkani gökmen bey bızzat konuşmalarıyla tüm konuya açiklik getirmiştır.ve sayin başbakana veya cumhürbaşkanına asla saygısızlık amaciyla yapılmamiştır bukonuşma dıye sayin gökmen beyın basın açiklamaları vardır) sız bu protestoları yapmayıp medenı ve bılgılı bırgenclık örneği gösterebılseydınız.ben otoplantiya katılıp sayın feyzıoğluna şu soruyu soracaktım.sız sayın başbakanın vana hızmetlerınıdenetlıyorsunuz hesapsorarak eksıkbuluyorsunuz da peki ya kendı baronuza bağlı bır avukatın müvekkilden davanın parasını alıp davacı avukatkla anlaşip davayı kahpece satanlarla ılgılı bırçalişmanızvarmı

kadir uyar

01 Haziran 2014 Pazar 13:46

protesto organizasyonu organizatör fevzi özdemir yardımcı şatana..

duman32

01 Haziran 2014 Pazar 12:47

Feyzioğlu AK gençliğe ne yaptı ki, Yuhlanıyor. Ozaman diğer partilerin gençlerine de bir başkasını yuhlama hakkı doğar, ve çok kötü bir örnek oluyorlar. Sonrada bunlar sokağa milleti davet ediyorlar diyorlar. Yanlış konuştum özür. İkdidarda olanlara herşey serbesti unuttum.

YALNIZ KURT

31 Mayıs 2014 Cumartesi 21:49

poretesto ettiniz,de Adam hiç sinirlenmedi,protesto herkesin hakkı dedi., teyooş,da biraz tahamül etse kara gençlik...........

boş adamlar

31 Mayıs 2014 Cumartesi 19:50

boş, işsiz güçsüz ve hep öyle kalmaya mahkum edilenleri toplamışlar yine, yazık ülkenin gençlerine

yunus kaya

31 Mayıs 2014 Cumartesi 17:05

biz kendimiz dağıldık...

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR