24 Nisan 2018 Salı

  • 4,091 TL
  • 5,001 TL
  • 175,19 TL
  • 110.059
ISPARTA 21°
DEVRİLEN TRAKTÖRÜN ALTINDA CAN VERDİ

DEVRİLEN TRAKTÖRÜN ALTINDA CAN VERDİ

HERKESİ ÜZEN ACI HABER

HERKESİ ÜZEN ACI HABER

ATİLLA TIK YAŞAMINI YİTİRDİ

ATİLLA TIK YAŞAMINI YİTİRDİ

YİNE YÜREKLERİ YAKAN HABER

YİNE YÜREKLERİ YAKAN HABER

SON DAKİKA BU NOTLAR ISPARTA DA ...

SON DAKİKA BU NOTLAR ISPARTA DA ...

Isparta

Isparta'daki operasyonda ele geçirilen notlar, FETÖ çatı iddianamesine girdi. FETÖ elebaşı Gülen, "Paşaları çavuş yaptık. Bana dokunan iflah olmuyor. Meral Akşener gibi güzel insanların sessizliğine hayret ediyorum." diyor

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ele başılığından gıyabi tutuklu Fetullah Gülen tarafından söylenmiş ve örgüt mensuplarınca doğrudan kaleme alınan notlar, Isparta'da düzenlenen operasyonda ele geçirildi. FETÖ elebaşı Gülen'in notları, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hazırladığı FETÖ çatı iddianamesi ile Isparta Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hazırladığı iddianameye girdi.

 

Bu notlar, Gülen'in gizlice örgütlenirken izlediği yol,kişilere ve kurumlara yaklaşımına dair bilgiler içeriyor.

 

Notlarda FETÖ elebaşı Gülen, eski Başbakan Bülent Ecevit için "MGK'da bizi savundu" ifadesini kullanırken, Doğan Yayın Holding CEO'su Mehmet Ali Yalçındağ'ın kendisini ziyarete geldiğini belirterek"Saygılı bir adam" diyor. Aynı notlarda Gülen'in suikast sonucu öldürülen gazeteci Abdi İpekçi için "Siyonist, öldürenin elini öperim" ifadesi de yer alıyor.

 

İddianamedeki notlar ve bilgiler şöyle sıralanıyor:

 

"ECEVİT SAYGILI DAVRANDI"

 

-Ecevit'e 3 defa, 4 defa gittim. Çok saygılı davrandı.Hizmetimize fırtınalı bir dönemde sahip çıktı. MGK'da bizi savundu. Dosyaları masaya vurup oturumu terk etti. Mahkûmiyet kararı verildi. Onu derhal kaldırttı. Okullarımızı en azgın ağalara karşı müdafaa etti. Bunlar unutulacak gibi değil. Bülent Bey çok asil davrandı. Ecevit ne namaz kılmış ne de oruç tutmuş. İlk Danimarka'da okulumuzu görmüş. Sonra da Rusya'da görmüş. Bu görmeleri ile hizmete sahip çıkmış.

 

"AMERİKALILARLA KAVGA EDEMEYİZ"

 

-Amerikalılarla kavga ederek yeryüzünde hizmet edemeyiz.Dünya Yahudilerin idaresine doğru gidiyor. Eğer dünyada hizmet edeceksek bunlarla kavga ederek olmaz.

 

"ALEVİ, ŞECERESİ BOZUK GENERALLER..."

 

-Alevi, şeceresi bozuk generalleri Süleyman Demirel'elisteler halinde verdik. Maalesef "Hocam sen karışma, orduya müdahaleetme" diyor. Bize hakaretamiz ifadelerle mukabelede bulunuyor. Biz herzaman Demirel'e güvendik, hep aldandık.

 

"ERGENEKONCULARIN SESİ KESİLECEK"

 

-Bir gün gelecek bu Ergenekoncuların sesleri kesilecek.Dünyada hiç kimse size zarar veremez, veremeyecek.

 

"PAŞALARI ÇAVUŞ YAPTIK"

 

-Paşaları çavuş yaptık. Bana dokunan iflah olmuyor.

 

"CHP VE MHP'NİN İÇİ BUNDAN SONRA..."

 

-Çilingiroğlu (Kılıçdaroğlu'nu kastediyor) tamamen çevresiTuncelili Aleviler tarafından tutulmuş. İnşallah devrilip gideceksiniz.Bunların içine MHP ve KCK'yi de koyarak beddua ettim. CHP ve MHP'nin içi bundansonra iyice karışacak.

 

DOĞAN HOLDİNG CEO'SU

 

-Mehmet Ali Yalçındağ (Doğan Holding CEO'su) buraya geldi,çok saygılı davrandı. Kayınpederini ikna edebilirse ihtimal ki medyadanayrılmak istiyor, zor çıkar. Bir şekilde bu medyayı başkalarına devredecekler.Alan adamın bunları (yazarları) atması mümkün değil. Ancak ıslah edebilir.

 

-Hiçbirinden şikâyetçi olmayacağım. Hikmet Çetinkaya'danbile. 4-5 senedir aleyhime yazıyor. İlhan Selçuk'a selam gönderdim. Gazetesindealeyhime yazı çıkmadığı gün yoktu. Ekrem Bey'e de tembih ettim. "Aleyhindeolmayın" dedim.

 

"EMİN ÇÖLAŞAN KAFİR"

 

-Emin Çölaşan, Hulusi Ayvalı, İlhan Selçuk kâfirdirler.Fatih Altaylı da münafık birisi. Hanefi Avcı'ya bu belgeleri kim verdi? Bizdenayrılan gayri memnunlar.

 

"MERAL AKŞENER GİBİ GÜZEL İNSANLAR..."

 

-MHP başörtüsü ile alakalı en ufak şey demiyor. Münafıkça bir yaklaşım içindeler. Meral Akşener gibi güzel insanların sessizliğine hayret ediyorum.

 

"İPEKÇİ'Yİ ÖLDÜRENİN ELLERİNDEN ÖPERİM"

 

-Abdi İpekçi'nin öldürülmesi yerinde bir harekettir, İpekçi,beynelmilel siyonistlerden olup İslam ve Türklük adına büyük cinayetler işlemişbir kimsedir. Öldürenin elini öperim

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

fetocuları bildirelim,bildirenler açıklanmıyor,kor

12 Ağustos 2016 Cuma 11:57

fetocular YSK yı ele geçirememişler,diğer bütün kurumlarda haddinden fazla fetocu var.Her biri birbirini köpek gibi koruyor ve birbirleriine destek oluyorlar.Arka plandaki militan fetocular daha yakalanmadı,özellikle milli eğ. ve sağlıktaki açığa alınanlar fetocuların şaşkınları.Bu şaşkınları emniyet müdürlüğünde sorguya çekildiği zaman militan-terorist abilerini ve terorist ablalarını ifşa ederler.HER memur çalıştığı yerdeki fetocuları, emniyete bildirirse bu fetöcülerden kurtuluruz.

fetocuları bildirelim,bildirenler açıklanmıyor,kor

12 Ağustos 2016 Cuma 11:55

fetocular YSK yı ele geçirememişler,diğer bütün kurumlarda haddinden fazla fetocu var.Her biri birbirini köpek gibi koruyor ve birbirleriine destek oluyorlar.Arka plandaki militan fetocular daha yakalanmadı,özellikle milli eğ. ve sağlıktaki açığa alınanlar fetocuların şaşkınları.Bu şaşkınları emniyet müdürlüğünde sorguya çekildiği zaman militan-terorist abilerini ve terorist ablalarını ifşa ederler.HER memur çalıştığı yerdeki fetocuları emniyete bildirirse bu fetöcülerden kurtuluruz.

ne bu fetoculardan çektiğimiz???

12 Ağustos 2016 Cuma 11:04

fetocu beyinsizler,ahmaklar, Allah belanızı versin.Bu feto deyusunun el atmadığı yer kalmamış.Herif T.C Devletini ele geçirecekmiş.peşinden giden fetocular da çok beyinsizmiş,pis herifler,mikroplar.Allahım,ne kadar pislik fetocu varsa her birine taşıyamayacağı musibetler ver.Amin.Saygıdeğer kardeşlerim;her memur kendi kurumundaki,çalıştığı yerdeki fetocuları EMNİYET MD:ne-VALİLİĞBİMER 'e-CİMER'e acilen bildirsin.Bu fetocu pisliklerden kurtulalım,bildirmekten korkmayınız.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR