10 Ağustos 2020 Pazartesi

ISPARTA
HER YENİ DOĞAN BEBEĞE 130 TON BETON DÜŞÜYOR

HER YENİ DOĞAN BEBEĞE 130 TON BETON DÜŞÜYOR

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA

NİTELİKLİ DOĞAL KORUMA ALANI İLAN EDİLDİ

NİTELİKLİ DOĞAL KORUMA ALANI İLAN EDİLDİ

ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR

ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR

SİNAN AYDIN'DAN İSTİFA AÇIKLAMASI

SİNAN AYDIN'DAN İSTİFA AÇIKLAMASI

Isparta

BİNBİR EMEKLE, YAPILAN TEHDİTLERE, İFTİRALARA BOYUN EĞMEDEN, TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİ İKTİDARA GETİRMEK İÇİN KURDUĞUMUZ İYİ PARTİDEN'DEN İSTİFA ETMİŞ BULUNUYORUZ

Bu benim ve bizimle beraber yol yürüyen dava arkadaşlarım için üzücü ancak mecburi bir karar. MHP’de Parti içi demokrasi mücadelemizi Meral Akşener önderliğinde devam ettirdik ve 25 Ekim 2017 tarihinde ülkücülerin iktidar olması için İYİ Parti’yi kurduk. Bu süreçte mücadele etmekten de verilen görevleri yerine getirmekten de kaçınmadık.

Siz 24 Haziran 2018 milletvekilliği seçimlerinde %18.4 oy alırken ben 31 Mart 2019 yerel seçimlerde halkımızın bana vermiş olduğu %20.19’luk oyla İl Genel Meclis üyeliğine seçildim. İl Genel Meclis üyeliği görevimde tüm vatandaşlarımın sorunlarıyla ilgilenmeye çalıştım ve ilgilenmeye de devam edeceğim.

Daha İYİ Parti kurulduğu andan itibaren başlayan ve Genel Merkezimizin gözlerinde artarak devam eden kargaşalar, parti içi mücadeleler İYİ Parti’yi kuruluş felsefesinden uzaklaştırmıştır. Kişisel hırs ve ikbal derdinde olanlar İYİ Parti kurulduktan sonra partimize adeta üşüşmüş, çirkeflikleri, tehditleri ve biz ülkücülerin alışkan olmadığı hayatımızda da kesinlikle yeri olmayan ikili oyunları ile partimizi adeta işgal etmişlerdir.

İYİ Parti’de son dönemde yaşananlar bizim verdiğimiz demokrasi mücadelesine gölge düşürmeye başlamıştır. Isparta Merkez İlçe Seçimleri  05/07/2020 tarihinde  kurucu merkez ilçe başkanı Hasan Büyükçam’ın işletmekte olduğu kafede yapılmıştır. Genel Merkezin teşkilatlara gönderdiği gözlemci bulundurma şartı genelgesine rağmen İYİ Parti Genel Merkezinden kimse seçimlere gözlemci olarak gönderilmemiştir. Isparta Milletvekili Aylin Cesur’un İYİ Parti Genel Merkezini, ‘gözlemci gönderdiğiniz takdirde istifa ederim’ şeklinde tehdit ettiği iddiaları ise bizi derinden üzmüş ve partimizin ilkelerine büyük bir darbe vurmuştur.

 Türk Milliyetçilerinin maruz kaldığı bu olaylara başta genel başkan yardımcısı Ispartalı hemşerimiz Nuri Okutan olmak üzere parti üst yönetimi duyarsız kalmıştır. Isparta İYİ Parti Teşkilatı Aylin Cesur’un istifa tehditleri karşında yalnız bırakmışlardır. 

Isparta’da İYİLİK hareketini iktidar yapmak için gecesini gündüzüne katan teşkilatı yok sayan başta genel merkez olmak üzere İYİ Parti yetkilileri Milletvekili Aylin Cesur’u 28. Dönemde de seçilmiş bir milletvekili olarak görebilecek midir? 

İYİ Parti’yi kurarken her türlü iftiraya, tehdite boyun eğmediğimizi tüm kamuoyu bilmektedir.  Verilen tüm mücadelenin ardından kurulan İYİ Parti’nin kurucu il başkanı Mustafa Şimşek ve ikinci il başkanı Mehmet Ertekin 24 Haziran seçimlerinde ülkücülerin oylarıyla seçilen Aylin Cesur’un genel merkeze baskıları ile istifa ettirildiği kamuoyunun malumudur. Şimdi bu kişiler bir araya gelerek hareket etmekte birlikte Isparta siyasetini dizayn etmeye çalışmaktadır.  Soruyorum bu kişilere ne değişmiştir?

Yine yerel seçimlerde Aylin Cesur’un Belediye Başkan adayımız Gökmen Gökmenoğlu’na destek olmadığı bilinmektedir. Soruyorum Gökmen bey için ne değişti?

Aylin Cesur’un şimdi ki hedefi ise partinin tüm borçlarını ödeyen, il başkanımız Özgür Tandoğan oluşmuştur.

Şimdi görüyorum ki sayın Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı yapma hedefi ile çıktığımız bu yolda maalesef küçük hesaplardan, doksanlı yılların merkez siyasetinden kendimizi kurtaramadığımızı acı gerçeklerle gördüm.

Küçük hesaplar yapan doksanlı yılların siyasetçisi Aylin Cesur’a soruyorum il başkanımız Özgür Tandoğan partinin borçlarını temizlerken siz neredeydiniz?

Isparta’da İYİ Partileri ötekileştiren Aylin Cesur, bir milletvekilinin görevi değildir EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMAK VE SES KAYDI ALMAK, hele hele yönetimdeki kişilerin sosyal medya hesaplarında kimleri beğendiğine kadar takip etmek hiç görevi değildir bunu size bir Ispartalı olarak hatırlatmak isterim. Bir milletvekilinin görevi basta seçim bölgesi olmak üzere memleketine hizmet etmektir.

Bizler memleket sevdasında bu yola düşmüşken siz kendi şovunuzun peşindeydiniz hemde bir şehit cenazesini alet edecek kadar… ama sizi uyarayım Aylin Cesur, ülkücüler sizin küçük oyunlarla kurduğunuz şovunuza alet olmaz. Çünkü ülkücüler şerefli bir bayrağın taşıyıcılarıdır.

Sizi şahsıma sorsalar inandığınızı söylediğiniz merhum Demirel’in sözüyle cevap veririm.  Bir kelimeyle anlatın derseniz "iyidir" derim. İki kelimeyle anlatın derseniz "iyi değildir" derim.

Biz bu yola çıktığımızda çok şey hayal etmiştik ama kendilerine eski demokrat diyen bir kitlenin fitnelerinin hedefi olacağımızı, şahsi ikbal ve hırslarını tatmin etme yeri olacağımızı düşünemedik.

Türkün son başbuğu Alparslan Türkeş’in dediği gibi  “Türk Töresinin bir şartı da yüksek vazife duygusudur. Vazifeyi her ne pahasına olursa olsun yapmaktır. Diğer bir şart, toplum uğrunda her çeşit fedakârlığı yapmaktır. Millete hizmet yolunda şahsi menfaatlerden, şahsi zevklerden feragattir. Vazgeçmektir. Kişiler kendilerini millet için feda ederler. Türk Milleti'nin büyüklüğü böyle yükselecektir. Onu sizler yaşatacak, sizler yükselteceksiniz.”

Türk-İslam davasında ömrü boyunca ülkücü olarak yaşayan şahsım başını ülkücülerin çekmediği hiçbir yerde olmamıştır, olmayacaktır. İYİ Parti üyeliğimden istifa ettiğimi bildirir, il genel meclis üyeliğimde halkımın emrinde çalışmaya devam edeceğimi tüm kamuoyuna bildiririm.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

df

01 Ağustos 2020 Cumartesi 13:42

Yorumcu İBRAHİM HELAL OLSUN ARKADAŞ LAFI GEDİĞİNE OTURTTUN VALLA

Vatandaş Ahmet

01 Ağustos 2020 Cumartesi 10:21

Çağrı başkan yürü seni kim tutar, seçimi bir kazandın kimler gitti arkadaş, sen neymişsin be abi:))

İbrahim

01 Ağustos 2020 Cumartesi 10:09

Menfaatleri uğruna ülkücülersiniz.Eski İl Bşk özgür de dahil olmak üzere. Onun tek hedefi vekil olmak. O nedenle sarılmış ülkücülerin ipine vekillikiçşn her yol mubah demiş çıkmış yola. Bir kere ÖZGÜR adı sol cenah a aittir. Neyse size ilk tavsiye Ziya GÖKALP İN Türkçülüğün esasları ve Nihal Atsızın Bozkurtların ölümü ve dirilişi OKUMANIZI tavsiye ediyorum. Belki o zaman Türkçü ve Ülkücü olusnız. Ayrıca adı gibi sağlam Türkçü olan Çağrı bey le Ozaman mücadele edebilrisniz..

İbrahim

01 Ağustos 2020 Cumartesi 10:02

Siz kendinizi ülkücü olarak adedmişsiniz. Siz ve özgür de dahil olmak üzere kesinlikle ülkücü filan değisniz. Acaba sizler hiç Yusuf Akçura, Nihal Atsız,üstatların üstadı Cemil Meriç, Ziya Gökalp, Alparslan Türkeş, Sait Maksudi Arsal gibi Tükçülüğe bir ömür adamış düşünürlerin hangi kitaplarını okudunuz. Ben söyleyeyim hiç biri. Hatta Merhum Başbuğ Nihal Atsızın Bozkurtların ölümü ve DİRİLİŞİ ni okumayan kendini Türkçü ve Ülkücü demesin sözünü bilirmsiniz. Sizler menfaatleri uğruna ülkücü geçine

Mustafa

01 Ağustos 2020 Cumartesi 09:02

Türk Milleyerçiliğinden bahsedip durmuşda. Acaba kendisi ne kadar milliyetçi. Hayatında hiç bozkurt yapmamış ama ne hikmete yol arkadaşlarını yarı yolda bırakıp bir anda özgür ün yanına geçip elinden bozkurt eksik etmeyen arkadaşım. O kadar naet ki siz ve özgürün tüm çevresi ülkücü değilsiniz.Özgür ün tek hedefi Milletvekili olmak ve o nedenle olanın tek yolunda kendini Ülkücülük ile tanıtarak herkesi dışlayarak kendine küçük bir çevre yaptı. Ama bu çevrede sinan da dahil olmak üzere zerrece...

İYİ PARTİ

01 Ağustos 2020 Cumartesi 01:14

BÖYLE BİR AÇIKLAMAYA VE İSTİFALARA CEVAP VERMEYEN VEKİL VE MEVCUT İLÇE BAŞKANI DEMEK YAZILANLAR DOĞRU Kİ SESSİZ KALIYORLAR, VEKİL HANIM BAYRAM MESAJI BİLE YAYINLAMADI DEMEKKİ YAZILANLAR DOĞRU, BÖYLE BİR SİYASİ PARTİDE DURMANIN VE OY KULLANMANIN BİR ANLAMI YOK

İbrahim

01 Ağustos 2020 Cumartesi 00:22

Yazı tam bir fiyasko.Siz daha kendi mahalenizden delege bile seçilememişken, şukadar oy aldım nasıl derdin. Sizin şahsi oy oranını yüzde biri dahi bulamaz.siz torpille İl genel meclis adayı olmadınız mı?Özgür bey,İl geneli belirken aday portföyünde hangi ktitetlere bakmış. Buradan iddia ediyorum, siz İl genelde bir değil 3 olsaydınız vallahi tallahi biz iki tane meclis üyesi çıkartmıştık. Birde Ülkücülük ten dem vurmuş. Hakikaten çok güldüm. Acaba siz Ülkücülüğe mal olmuş

Vatandaş

31 Temmuz 2020 Cuma 21:18

Desteklediğiniz aday seçilmeyincemi aklınıza geliyor istifa bu millet seni iyi partiden seçti öyle konuşmayla olmaz bu işler o zaman il genel meclisinden de istifa et yok etmiyorsan boş boş konusma

df

31 Temmuz 2020 Cuma 20:15

http://marastahaber.com/ilce-haberleri/ulkucu-sehit-hasan-huseyin-akbas-unutulmadi-42283h.html

Ünlü

31 Temmuz 2020 Cuma 17:29

Kaybedenler kulubü vekil hanfendinin lafı?? Bunu buraya yazan kim?? Evet kaybettik hakkımızla kaybettik hileyle parayla yalanla dolanla kazanmadık. Bembeyaz bir listeyle on numara isimlerle çıktık. 3 kurusa aldığınız delegelere kaybettik çünkü biz siyasetin ****liğini bilmiyoruz.

Bozkurt

31 Temmuz 2020 Cuma 15:07

Ülkücülük öldü bro✌️ Siz de gidin akepeye katılın

Özgür

31 Temmuz 2020 Cuma 15:00

Siyaset tarihi Sn.Cesur gibi sürekli rol çalan, yapmacık, ortaya karışık figürleri çok görmüştür.Bu tip siyasi figürler kök tutmaz ve ilk sarsıntıda savrulur gider.Buradan yazıyorum IYI partide yaşayacağı ilk sorunda bırakıp gidecektir.Baştan bu yana her konuşmasında Sn.Demiel ve Doğruyol, Demokrat Partiye gönderme yapması da bu saikler ile açıklanabilir.Iyi parti kuruluş ****esi ve felsefesi olarak sn.vekilin içselleştirebileceği bir parti değildir ve apaçık sırıtmaktadır.Gn.Bsk. gereğini yapaca

BU KADAR

31 Temmuz 2020 Cuma 14:23

gerçek ülkücüler 1980 lerde vardı dostum şimdi onlardan yok artık nesli tükendi onların.

df

31 Temmuz 2020 Cuma 14:22

Gerçek ülkücü nasıl anlaşılır dostum. Ülkücü mülkücü yok bu devirde, herkes yağcı yaltakçı menfaatçi bencil mafya bozuntusu, silah kabadayısı, antidepresanlarla sinirlerini zar zor yatıştıran ruh hastası. gerçek ülkücüler en son 1980 lerde vardı. onlar ölümü göze alan yağız anadolu delikanlısıydı.

BU KADAR

31 Temmuz 2020 Cuma 14:14

SİNAN AYDIN GERÇEK BİR ÜLKÜCÜDÜR SİZİN GİBİ MENFAATÇİ MÜTEAHHİT ÜLKÜCÜLERDEN DEĞİLDİR. ADAm GİBİ ADAMDIR ESAS BU YORUMLARI YAPANLAR PSÖDO ÜLKÜCÜDÜR.

İYİli

31 Temmuz 2020 Cuma 13:41

iyi partiden aday olmasan %1 oy alabilecek miydin ? özgür bey çok güveniyorsa il seçimi yaklaşıyor buyursun aday olsun... sizin vatan sevdanız koltuk sevdasıymış, delege seçimlerini ilçe seçimlerini kaybedince il seçimi gelmeden kaçıyorsunuz. Batan gemiyi ilk fareler terk eder (kahveci ve yalakaları), sonra özgür bey ve saz arkadaşları şimdi de sen, sizin tekelinizden bu hareketi kurtardık bundan sonra her şey daha güzel olacak.

Dağdaki Adam

31 Temmuz 2020 Cuma 12:37

Senin ne işin olur iyi partide, Türk Milleti, ferasetlidir, ki iyi partinin, iyi niyetle kurulmadığı meydanda ilken, gelin, Başbuğ Recep Tayyip Erdoğan’a, doğru yerde olun

Klevye erkekleri

31 Temmuz 2020 Cuma 12:25

Siyaseti sevmem hiçte ilğilenmem, sadece haberi okudum ve yorumlara baktım, yorumları yapanların ADAM olmadıgını gördüm çünkü hepsi rumuz yazmış, evde eşinize sözünüz geçmez burda kendinizi bir b... sanıp yorumlar yapıyorsunuz biraz adam olunda adınızı soyadınızı yazarak yorum yapın adamlığınızıda görelim, istifa yapmakta bence haklı herkez.. bu kadar basit insanların içinde durulmaz

Uğurlar ola

31 Temmuz 2020 Cuma 11:28

Partinin adını, bilmem neye çıkardınız. Utanmadan hala konuşuyorsunuz, şnsan da biraz ar olur. Kapatın çenenizi, çekin gidin artık,

alpay

31 Temmuz 2020 Cuma 10:14

ÜLKÜCÜNÜN YERİ MHP DİR. GİDİPTE BEN ÜLKÜCÜYÜM DE İP TEYİM DE GEÇ BUNLARI SİNAN .GERÇEK ÜLKÜCÜ İSENİZ GİDECKSİNİZ MHP YE BU KADAR...

yigit

31 Temmuz 2020 Cuma 09:51

çıkar üzerine kurulu hiç bir şeyden medet ummayın.İlke ve adalet herşeyin üstünde olmalıdır.Başarı ancak emekle,alınteriyle ve ahlaki ilkelerle bir bütün olarak büyür.Başımıza ne geldiyse haksızlık,adaletsizlik,emeksizlik yapanların ve ihanet edenlerin yüzünden gelmiştir.

Boş işler

31 Temmuz 2020 Cuma 08:12

Seni kim tanır sana kim oy verir o kadar mertsen meclis üyeliğindende istifa et anlından öpeyim boş laflara gerek yok...

Muhaf

31 Temmuz 2020 Cuma 07:49

Parti içindeki muhalefet yavaş yavaş istifasını veriyorum. İyİ oluyor İyİ

Gerenli

31 Temmuz 2020 Cuma 06:19

Haydin başka kapıya, orada oturur, koklaşırsınız

Kaybedenler kulübü

31 Temmuz 2020 Cuma 06:17

Bu kadar açıklamaya gerek yok, “kaybettin, defolup gidiyorum” desen de yeterdi

Mustafa

31 Temmuz 2020 Cuma 06:08

Karaktersizler, delege seçiminde javga çıkardınız, kongrede il başkanının eşi first lady’niz olay çıkardı. Hala boş boş konuşuyorsunuz. Kaybedip, defolup gittiniz

Dümbükler

31 Temmuz 2020 Cuma 06:02

Gittiğiniz iyi oldu, gitmeseniz, biz kovacaktık

Galip

31 Temmuz 2020 Cuma 02:03

Aylin Cesur hanımın hakkını yemeyelim. Isparta’yı ulusal düzeyde gündeme taşıdı. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Cenaze, şehit evinde baş sağlığı, salda gölü gibi konularda Isparta’mızın ratingini tavan yaptırdı. Partinin il ve ilçeleri istifa etmiş ve bunun gerekçesi olarak Aylin Hanımı göstermiş önemli değil. Zaten milletvekili sayısı az bir parti. Ne yani şimdi partiden istifa etmesi mi istenecek. İl ve ilçeler istifa edebilir. Burda partizanlık yapınca bunları söylemiş oluyorsun.

Siyaset Bilimci

31 Temmuz 2020 Cuma 01:44

Sayın Tandoğan yaptığı basın açıklaması ile maalesef siyasi kariyerini bitirdi.Bu açıklamasından sonra iyi partide hiçbir mevkide yer alamaz.Belki oda bunun farkında.Ancak basın açıklamasında yanında yeralan geleceğin tecrübe kazanmış genç siyasetçileri bunun farkında değildi.Asıl olan onlara oldu.Bunlardan birisi de Sinan Aydındır.Bir siyasi partiden bu şekilde ayrılmış olmak üzerlerine yapışmış kötü referans olarak kalacaktır.Hiçbir siyasi parti ,parti ettiğinden dolayı onları kadrosuna almaz.

Mustafa

31 Temmuz 2020 Cuma 00:31

Iyi partidemiymis kendisi hic görmedik bu zaman kadar.Iyi parti size güvenerek kurulmadı Sinan bey siz olmadan da bu gemi yürür.

Antişebelek

31 Temmuz 2020 Cuma 00:31

Isparta ...unu çıkardı bu işin.

Kemal girit

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:54

Kalabalıkta artistlik yapanın tenhada özrü kabul olmaz Sinan reis sen içini ferah tut ayakları taşa takılır biryerde

partizede özkt

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:54

Şehit cenazesinde beyaz kürk giyip en önde fotoğraf çektiren canlı yayında kameralara yakalandığı gün istifa edecektin taaaaaaaa başından beri diyorum. Bu kadın nın bütün hareketleri yapmacık. Herşeyi sahte bunu parti içindekiler de biliyor yavaş yavaş anlayanlar ayrılıyor . bana sana çok peynir yoğurt sattiracagiz dediler, selam vermediler kariyi kadın kollarına yazdirdik satışlar artmadi. mhp den ayrildigima yanıyorum mhp ye alsalar koşa koşa gideceğim. İnsan içine ćikamaz ettiniz pkk ortağı

Sıddık murat

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:47

Gemi su alıyordu simdi batıyor Titanik gibi Aylin cesurda keman çalar artık

Cevdet hancı

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:43

Dün şimşekle Ertekinin kuyusunu kazıp Gökmen’le aylına söven Merkez ilçe yönetimi şimdi gelmiş birlik olmuş bunlarin ipiyle kuyuya inilmez zaten sinanım bunlar adam mi iyi yapmışsın

Allah doğru'dan yana her dâim!

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:42

Hak davanda doğruları söylemekten korkma! Dokuz köyden kovsalarda korkma! Tertemiz dosdoğru dürüst insanlarla 10. Köyü kurarsın Biiznilleh.. Önemli olan Hak'kı Hak olanı Hakikati gerçekleri dosdoğru dümdüz söylemekten vazgeçmemek, dostdoğru dürüst insanlarla beraber olmak... Sonunda herkes ektiğini biçer EvvelAllah.

Esnaf

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:40

Parti icin dönen oyunları cesurun gerçek yüzünü gösterdiğin için teşekkür ederiz başkanım arkandayım daima senin gibi delikanlının 10/1 I olamaz bunlar

Pazarcı

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:33

Başından beri pkk lilarla iş yapan partide işin yoktu sana çok söyledim, pkk feto, chp HDP saadet zinciri hava sisli düşman nerde belli değil iç içe geçmiş durumda çok iyi yaptın.

Hayri

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:32

Helal olsun Sinan bey sizin gibi delikanlıları siyasi mecralarda görmeyeli uzun zaman olmuş

ANKARADAN SELAMLAR

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:05

BU İŞLER BÖYLEDİR SANKİ KİMSE BİLMİYORMUŞ GİBİ MUTLU MESUT OLUR İNSANLAR.... AMA BİZLER KİMİN NE YAPTIĞINI KİMLERLE NELER YAŞADIĞINI BİLİRİZ, KİMİ HOSTES VE SEKRETERLE KİMİSİ SAYMAKLA BİTMEZ, GERİSİMİ ZAMANLA HEPSİNİ DUYACAKSINIZ. PEK YAKINDA

ANKARADAN SELAMLAR

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:05

BU İŞLER BÖYLEDİR SANKİ KİMSE BİLMİYORMUŞ GİBİ MUTLU MESUT OLUR İNSANLAR.... AMA BİZLER KİMİN NE YAPTIĞINI KİMLERLE NELER YAŞADIĞINI BİLİRİZ, KİMİ HOSTES VE SEKRETERLE KİMİSİ SAYMAKLA BİTMEZ, GERİSİMİ ZAMANLA HEPSİNİ DUYACAKSINIZ. PEK YAKINDA

Adsız

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:05

Zaten milletvekili piyangodan çıktı,ıspartalı da değil,niye bu kadar müdahil oluyor ki,bı daha zaten seçilemez,ıspartalı olmayana oy yok,dağdan inip ovadakini kovana oy yok,ülkücü bir hareket zannetmiştim iyiyi ama toplama bir partiymiş her teci insan vsr

Ispartalı

30 Temmuz 2020 Perşembe 22:54

Meral hanım partide çok acil temizlik yapmalı cesurlar gidiyor teşkilatlar dökülüyor.

Beter olun

30 Temmuz 2020 Perşembe 22:43

Eskişehirli birini getirip aday ederseniz az bile yapmış size, hiç dert yanmayın daha iyi günleriz sanki ıspartada adam yokmuş gibi bu kişiyi aday gösterdiniz oda Demirelin kızıyım diye yalvar yakar oy topladı şimdide sizleri TOPAL etti

Güneş balçıkla sıvanmaz

30 Temmuz 2020 Perşembe 22:36

İstifalarınıza saygı uyuyorum tüm İYİLER... otel odasında çamaşır unutmaya benzer bu siyaset, onun için temiz insanlar yapamaz ve bırakırlar, geride kalanlar düşünsün artık bu durumu!! Kimi otelde patlar kimisi her yerde patlar kimse sütten çıkmış ak kaşık deyil

Bir bilen

30 Temmuz 2020 Perşembe 22:36

Partide dedikodularınız ayyuka çıktı, sizin adınıza söylenenlerden biz utanır olduk. Sizin yüzünüz bile kızarmadı. Şükürler olsun ki defolup gittiniz.

Ecelfeli

30 Temmuz 2020 Perşembe 22:32

Neymiş len bu??? Rahmetli DEMİREL’in kızıyım diye oy istedi vekil oldu yaptıklarına bak abowww.. şahsim adına verdiğim oyu haram ediyorum zehir zıkkım olsun GARİİİİİ...

TOP SAHASI

30 Temmuz 2020 Perşembe 22:29

Bu siyasi partiler üye kaydı yaparken ve teşkilan kurarken hiç mi araştırma yapmıyorlar acaba? İstifa edenlere hak veriyorum aslında çok haklılar, sahayı sizlere bırakıyorlar rahat rahat TOP oynayın diye.... anladın onu sen anladın

BORUCU

30 Temmuz 2020 Perşembe 22:24

Çok iyi yapmışsınız istifa etmekle sinan bey, ilçe teşkilat listesini gördümde, nerde capulcu varsa doluşmuş, bunlarla siyaset yapılmaz haklısınız, önümüzdeki günlerde parti aidatını bile ödeyemezler bunlar, listesininden utanan ilçe başkanı basın toplantısı bile yapamıyor baksanıza

Ada

30 Temmuz 2020 Perşembe 22:21

Ne kadar ağır itamlı yorumlar. Ïl genel meclisinde ki konumuna, sadece iyi partililerin oylarıyla çıkmadı. Iyı partili olmadan bende oyumu kullandım. Lutfen biraz daha objektif düşünelim. Yaptıgı açıklamayı kesinlikle doğru bulmuyorum. Fakat mevzuyu bambaşka yerlere çekmişsiniz.

Vatandaş Rıza

30 Temmuz 2020 Perşembe 22:04

Klavye delikanlılarına bakın hele.. Sinan Aydın ın yüzüne konuşma cesareti gösteremeyen herkes burada saymış savurmuş. Tüh sizin karakterinize..!

Duman

30 Temmuz 2020 Perşembe 22:01

partiden itifa ediyorsun o partinin sana verdiği görevidde bıraksana

Komşu

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:58

Ulen insanda böyle bir komşu olacak yeminle,birtek o sahip çıkmış sinanına.helal komşu

Komşuna anlat dinler belki

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:56

Sen bunu önce mahallene anlat belki dinlerler,yok dinlemezler,onların güvenini de gördük delege seçiminde.Bence çay içirdiğin komşuna anlat.ya dinleyen biri bulunur üzme kendini.

İyi değil

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:44

Sinan baktı delege seçilememiş. Mış gibi yapıp istifa etti. En son MHP’den, öncesi DYP’den heryerden istifa etti. Herkes kötü, Sinan iyi, pardon iyi değil:))

AVŞAR BEYİİ.

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:42

NE ÜLKÜCÜSÜ SEN VE SENİN GİBİLER ÜLKÜCÜLÜĞÜ AGZINIZA ALMAYIN İP,MHP, FARKETMEZ, HİÇ BİRİNİZDEN BİR NAGNE OLMAZ CEP MİLİYETÇİSİNİZ ALAYINIZ ALPARSLAN TÜRKEŞ YAŞASAYDI ALAYINIZI İHRAÇ EDERDİ..............

Melih yagcı

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:38

Kayyumcu avcısı ve ona destek verenleri ters köşe yapan sinan sen büyüksün dev adamsın

İYİ

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:30

Aylin cesur istifa .....

Faruk

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:27

Metale güvenilir mi hiç akıl yok mu ülkücü değil o sadece kullandı yıllardır yolunuza dönün solcu kadının arkasindan

Kıvrak gidin bakem

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:27

Urfalı baştan kendini bitirdi,sizleride yandaş seçmiş.Hayırlar getirsin gidişiniz bu partiye,,birdaha görüşmemek üzere hadin bakem kıvrak gidin.

Fener

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:18

Devamı gelecek reklamlardan sonra ibrahim

Komşun

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:04

Sinan bey kimlerin kuyruğuna basmıssın böle yorumlar gelio erhndnmı yoksa yeni patronlrı eyfeli mi salıyo. Açık yazsınlar bizde anlıyalım. Çapulcular doluşmuş. Seni bilen bilir bilmeyen haddini bilir yeri gelince

Mehmet

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:02

Çayın içilir çorban içilir partiye yaptığını bilen bilir. Sen ilgenel mejlis üyesisin biryere yardımı yaparken iyi parti olarak yaptığına ben şahitim. Adamsın abi

Esnaff

30 Temmuz 2020 Perşembe 21:00

Bir partili ve hasan çamın yanında çalışmış biri olarak bütün dediklerinize katılıyorum sinan dostum. Herkezin diline derman olmuşsun

Partili1

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:59

Sinan diye yazılır adam diye okunur. Evet adam il genel mejlis üyesi ama yanına gittiğinde eliyle çayını kahvesini getirir hocunmaz bizim istediğimiz siyasetci bu. El sıkınca ıslak mendil istemesin

Kim bunlar

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:59

Partiye üye olmaya geldik,orada üyeyi azarlayan antepli ,il başkanı kimlerden deyoz o çıkıyo urfalı,gerçi bu da Isparta lı,kime güvencez biz len,inşallah yeni kurulan yönetim hayırlı kişilerden olur.antepli urfalı gelirse töbolsun töbolsun girmem o binaya

Esnaf

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:57

Sinan baskan bıraksında avşarlıhil mi gelsin. Partiyi çola çapulcuya mı bırakalım. Adamın bir bardak çayı nasip değil partiye

Mehmet büyükbaş

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:56

Sinan aydın abim klavye delikanlıları çıkmış ama yürek yok ki ismini yazsın. İT ULUR KERVAN YÜRÜR. Herkez senin duruşunu biliyor yürekleri yetiyorsa desinler genel veya yerel seçimde çalışmadı diye ama yemez

Mert ökkeş

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:52

Aylinin askeri olmayan hür General Sinan Aydın Adamsın

Esnaf

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:51

Ahhh be sinan. Ahhh çomagı ta derine soktun Herkez birbirine saldırıyor ahhh sen ne büyük adammışsın körler sagırlar yazanlar büyük adam

Elif Arslan

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:50

Lütfen sev sinan abiyi adresi verde sinan abi sevmeye gelsin

Ziya

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:48

İyi parti Bir Milliyetçiyim dedi, bir Demirel’in mirasçısıyım dedi. Ama yerel seçimde Hdp’ yi destekleyen ittifakta yer aldı. Partide il düzeyindeki teşkilatta tepe yönetim istifa noktasına vardı. Bu noktaya neden gelindiğini sorgulamak yerine hala kayıkçı kavgası yapılıyor.

Asil Kurt

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:47

Sinan Aydın istifa etsinde Ali Fuat Avşarlıgil mi gelsin o koltuga hak etti ve partisi yok olsa bile bagımsız oturacak o koltuga onun hakkı tek kuruş faydası olmayan avşarlıgile inat Sinan Aydın o koltukta oturacak

Kaan oktay

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:42

Sinan Aydın İyi Parti Aylin Cesur un eserini ortaya atmış bunda ne varki İyi parti vermedi o koltugu kimseye karışmaz

Delege seçilememiş konuşuyo

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:41

Sen,urfalı,diyerleri hepiniz tek vücut olsanız ,Milletvekilinin tırnağı olamazsınız.Bunu sizde biliyonuz.Sen önce sana oy vermesi için mahalleni ikna et.Delege bile seçilememiş.Bu yazdıklarınla anca urfalıyla kendinizi ikna edersiniz.

Murat kara

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:40

Çok güldüm 7 tane kayyumcu geçmiş s**** klavye başına aynı tas aynı hamamlar sinan Aydın yazılır Adam diye okunur hanginizin işi düştüde yapmadı hadin ordan çapsızlar aldıgı oy yarısı şahsının bunu bilmeyen bilsin sinan aydının oyunu belediye bşk alsa zaten belediye başkanı olurdu il genel hakkı adamın sorunu vekil iyi parti degilki vekile tepli

Yazıklar olsun

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:28

Isparta sokaklarında nasıl gerçek o urfalı,sen,urfalının yanındakiler.yüzünüzü gören iyi partiyi sevenler 2 kelam eder heralde bende dahil.siz onu bunu bahane edip Meral aplayı ele güne rezil eddiniz. Yazıklar olsun hepinize

Ali aktuna

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:27

Sinan Abi adamın dibidir.kime yardımı dokunmadı ki sonuna kadar abi varım

Emirhan Güneş

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:26

Aydın ıspartanın sevilen saygı duyulan biri çayıda yapar çorbayıda o oyları iyi partili vermedi ki ıspartalı verdi il genelden niye istifa etsin

güle güle

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:25

seni sevmiyoruz sinan. iyi ki gittin :)

Mustafa akar

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:24

Sinan Aydın en güzeliyle yapılanları anlatmış kimsenin cesaret edemedigini Aylin cesuru anlatmış anlayana

Ispartalı

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:19

Urfalıyıda alın gidin,lunaparkta oynan siz,siyaset oyuncak değil.sakın gelmen bidaha sakın ha.Size günahımızı bile vermeyiz.

Ayıp

30 Temmuz 2020 Perşembe 20:07

İl başkanları bunları nasıl elegeçirmiş böyle.kavgada şöylenmez bu kelimeler.Ayıp

Veli

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:59

Partilimsin deye selam veriyodum sana,başkanla sen içten bazarlıklıymışsınız ,bizim yüzümüze nası bakceniz merak ediyom.

kızıl melek

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:57

Isparta da siyaset yapan kim olursa olsun, o partiden menfaat sağlayamıyor ise gemiyi hemen terk eder.Sonra başka gemide devam eder.

Suleyman

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:56

Pantinizde ne kadar çürük yımırta varımış.Allah CC.yardımcınız olsun hayret yemin olsun

Şerefli

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:54

Yüzde yirmi aldım dediğin oyu sana ve eniştene değil partiye verdik o görevden de istifa et görelim

Aman haaa

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:51

Adamlar birbirine girdi,koltuk sen nelere kâfirdin,Allah'tan bizde partiye ihanet edenler yok.Töbe töbe.sakın bizim partiye falan gelem demen aman haa süpürkeyle govalarız

Vay be

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:47

İyi partili bir emekli olarak elim varmaya varmaya sana oy verdim.keşke elim varmayaymış.

Esnaf

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:39

Isparta daki. AKP'li vekiller toplansa bı Aylin hanım etmez.ispartanın sorunlarını ondan başka meclise taşıyan birini gösterin.Allah aşkına.hepsi rant ihale peşinde.elinizi vicdanınıza koyun.öyle yorum yapın..

Aylin Cesur

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:30

Isparta’nın sarı fırtınası Aylin Cesur. Helal olsun abla. Sen doğru bildiğin yolda devam et. Bükemedikleri bileği öpmek yerine, yalanla, dolanla, iftirayla kaçıyorlar. Isparta halkı seni seviyor. Gençlik seninle..

Kahveci güzeli

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:23

Sen kendini baya bir halt sanmaya başlamışsın. Gerçi Özgür kendini milletvekili olacak sanıyordu. Mahalle’ye muhtar olamaz. Sen ancak oda’da çay kahve yaoarsın kapasiten o

objektif

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:21

Aylin Cesur lüzumsuz ve sansasyonel tavırları bir senedir ülke gündemini meşgul etmekte. Bütün bu hatalarını da il yönetiminin üzerine atıp kurtulmaya çalışmakta. Koskaca başarılı giden bir partinin dağılmasına şahit olduk. Meral Hanım'ın olaya el atması gerektiği düşüncesindeyim.

Asena

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:18

Önce dyp, sonra mhp, sonra iyi parti, şimdi neresi kimbilir. Dansöz sizden iyi. Bir de ülkücülükten bahsediyor. Hadi len hadi...

Gerçekler acıdır yiyebilene

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:10

O yüzde 20 lik oyu biz sana değil iyi partiye verdik,sen delege seçimlerinde mahallenden aldığın oyu söyle.Gerçi seçilemeyince o konulara giremezsin.

Dünkü demokratlar şimdi de ülkücü oldular

30 Temmuz 2020 Perşembe 18:53

Halkına hizmet edecekmiş onuru olan il genel meclis üyeliğinden istifa eder ama dini imanı para olan etmez tabi özgürün tek derdi de milletvekili adayı olmak değilmiş gibi kendiniz çalıp oynamaya devam edin ki kendisi bence gidip memleketi urfadan aday olsun mardinlileri de bu sefer oraya taşır

Bye bye

30 Temmuz 2020 Perşembe 18:53

Aylin Cesur un etrafından ayrılmıyordun,Dün arkasından koştuklarına makam sahibi olunca gerçek yüzünü gösterdin.O oturduğun makamı terket.Orası seni seçenlerin iradesine ait.

mhp ajanları

30 Temmuz 2020 Perşembe 18:43

sizin iyi parti'ye değilde hangi partiye hizmet ettiğiniz zaten yazdığınız yazının dilinden belli. aylin cesur'u şovla suçlayanlar 2 gündür yaptıkları basın açıklamalarıyla iyi partiyi yandaş medya'ya meze yaptılar. fakat sorsan hepsi dava adamı. sizin derdiniz dava değil, il başkanlığıydı. merkez ilçe seçimlerini kaybetmeseniz hiçbiriniz istifa etmeyecektiniz. fakat baktınız ki artık iyi partide size istikbal yok gönül rahatlığıyla geldiğiniz yere mhp'ye geri dönebilirsiniz.

Olacağı buydu.

30 Temmuz 2020 Perşembe 18:36

iyi partiyi milliyetçi parti zannedenler umarım yanılmıştır. Milliyetçilik MHP'de yaşanır.

Ispartalı

30 Temmuz 2020 Perşembe 18:28

Hakikaten sert açıklamalar.."Yine yerel seçimlerde Aylin Cesur’un Belediye Başkan adayımız Gökmen Gökmenoğlu’na destek olmadığı bilinmektedir. Soruyorum Gökmen bey için ne değişti?" Gökmen bey ne diyecek ne yapacak bakalım...

Vatandaş Rıza

30 Temmuz 2020 Perşembe 18:22

Aylin hanım göründüğü kadar masum değil maalesef. Mustafa Şimşek ve ekibi nasıl Aylin Cesur un buyunduruğu altına girdi anlam veremedim açıkcası. Bu arada Aylin Hanım ın bir siyasi anlayışı var o da şu; siyaset insan kullanma sanatıdır. Anlayacağınız Aylin Cesur Mustafa Şimşek ve ekibini kuşlanıyor. Hasan Büyükçam ve ekibi zaten teslim olmuş akıl ve iradesini satmış vaziyetteler.

İspanyalı

30 Temmuz 2020 Perşembe 18:17

Bu partinin de ne çok görevlisi varmış istifa istifa bitmediler yakında sadece vekil kalacak

Yüksel

30 Temmuz 2020 Perşembe 18:16

Katılıyorum.İyi part isparta teşkilatı baştaki vizyon ve misyonu kaybetti.Eski solcular önce demokrat partili olup sonra iyi partili oldular. Ülkücüleri pasifize edip isparta iyi parti yönetimini ele geçirdiler.Aylin Cesur böyle istiyor.Ülkücür iyi partide kalırlarsa belki ilerde MHP ile işbirliği yapabilirler kaygısı yaşanıyor.Zaten bu kadar iç karışıklıkla devam edlseydi burda hayra alamet bir şey olmazdı.Yazık oldu .Bundan sonra bizden iyi partiye oy yok.

Erhostt

30 Temmuz 2020 Perşembe 18:13

Sokak ortasinda insanlari azarlarsan kucuk gorursen ne teskilat kalir ne baskan olacagi buydu.. seni takdirle krsiliyiruz sinan baskan bizim icin de iyi parti bitmistir..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR