22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,642 TL
  • 5,476 TL
  • 193,15 TL
  • 102.666
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

ŞİFA'DAN 5 YILDIZLI HİZMET

Isparta Özel Şifa Hastanesi yapacağı 40 Milyon TL'lik yatırımla Isparta'nın sağlık sektöründeki payını artırmayı ve hastalarına 5 yıldızlı hizmet vermeyi planlıyor.

Isparta

Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kapancı, bugün gazetecilere yaptığı açıklamada yeni yatırımla ilgili bilgi verdi. Kapancı,İstanbul Yolu'na yapılacak olan yeni sağlık kompleksi ile ilgili şu bilgileri verdi;

"Yatırımla ilgili tüm onay ve izinler tamamlanmıştır,inşaat şantiye kurulumu ve hafriyat isleri bu hafta sonu itibariyle başlayacak olup, yatırım süresi 14 ay olarak planlanmıştır, inşaat yatırım maliyeti toplam 40 milyon TL, bunun 20 milyon TL' si inşaat 20 milyon TL' si tıbbi cihaz yatırımı olacaktır. Donanım ve hizmet kalitesiyle üst sınıf olan hastanemizin kapalı alanı 17100 m2dir. Helikopter pisti mevcuttur. Hastane kapasitesi toplam260 yataklı olacaktır.

6 adet ameliyat salonu, 75 servis yatağı, toplam 67 erişkin ve pediatrik yoğun bakım yatağı ve 36 adet yenidoğan kuvözü, toplantı salonları, hasta yakını dinlenme odaları bulunacaktır. Hastanemizin açılışında;Kalp ve kardiovasküler cerrahi merkezi, acil ve taravmatoloji merkezi obezite -estetik ve cerrahi merkezi ve genel hastane branşları İle yüksek kalitedehizmet verilecektir. Bakanlık onayları tamamlandıkça onkoloji ve kanser merkeziilave olunacaktır. Şu an itibariyle 340 olan personel sayımız yeni yatırımda 650 personele çıkacaktır. Bu yatırımla beraber Isparta ve bölge insanına vereceğimiz hizmet kalitesi ve çeşitliliği artacak ve yurt dışı hasta turizmine de hizmet verilecektir.

Bu aşamaya kadar olan Sağlık Bakanlığı sürecindeki emekleri ve destekleri için; Sayın vekilimiz Recep Özel'e, yatırımın imar ve yapı ruhsatının çıkmasında destek olan Isparta Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Günaydın'a ve ekibine , İl Sağlık Müdürü Sayın Mehmet Karakaya'ya teşekkür eder yatırımın Isparta’ya ve Ispartalılara hayırlı olmasını dileriz"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ahmet Yılmaz

11 Mayıs 2015 Pazartesi 14:30

Şifa hastahanesinde Hamilelik sürecinde hizmet alıyorduk.Hastahaneden ayrılan Ebru Erdemoğlu hakkında bu süreçteki şahıslara ne önceden ne sonradan her hangi bir bilgi verilmedi. Bu tamamen bir başıboşluk ve insana değer vermeme değil de nedir?

!

05 Mayıs 2015 Salı 17:59

DEMEKKI NEYMIS KURALLARA UYGUN PROJELERE KIMSE KÖSTEK OLMUYORMUS!

ISPARTALI

04 Mayıs 2015 Pazartesi 16:02

Sayın Dr. İbrahim KAPANCI'ya teşekkür ederiz, fakat bazı doktorlarınız da gerçekten iş yok. Kururmunuza Doktor alırken biraz daha seçici olursanız daha iyi olur bence. Teşekkürler.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR