22 Temmuz 2018 Pazar

  • 4,791 TL
  • 5,612 TL
  • 190,35 TL
  • 94.082
ISPARTA 31°
KANALİZASYONU AÇMAK İÇİN GİRDİĞİ RÖGARDA FENALAŞTI

KANALİZASYONU AÇMAK İÇİN GİRDİĞİ RÖGARDA FENALAŞTI

MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

SGK'DA SÜRPRİZ GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

SGK'DA SÜRPRİZ GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Isparta

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Isparta İl Müdürü Hüseyin İnceçam'ı görevden aldı. İnceçam'a hangi görev verileceği açıklanmadı.

Isparta SGK İl Müdürlüğü'ne Kahramanmaraş İl Müdürünün atandığı öğrenildi  

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

SGK

04 Ekim 2017 Çarşamba 16:45

HAKKINI YEMEYELİM MÜDÜR BEY İYİ NİYETLİ ÇALIŞTI YALNIZ MÜDÜRLÜK YAPAMADI

ısparta

04 Ekim 2017 Çarşamba 16:12

arkasından konuşan kesin haksızdır. personelin işine gelmiyordu yangelip yatmaya alışmış personel işine gelmeyen çalışmayan yatan personeli devletin sırtındaki kanburu emekli edince sevmezler tabi. vatandaşa hakaret eden personel karşılığını alınca işine gelmiyor tabi adam doğru olanı yaptı bukadar..simitçiyle börekçiyle olmaz bu personelle

sgk

04 Ekim 2017 Çarşamba 16:02

biz hüseyin inceçam ı geri istiyoruz. inşallah geri gelir. hangi çalışan memura ceza vermiş savunma istemiş ki. çalışkan dürüst ilkeli vizyon sahibi birisiydi. işinin ehliydi. yatan memurlar sevinmiş olabilir. biz sık sık müdür değişmesini istemiyoruz. çocuk oyuncağı değil burası tüm herkese tüm halka hitap eden bir kurum. hem görevinden alınmadı tayini çıktı. demekki çalışkan kişiler hemen gönderiliyor.

dost

04 Ekim 2017 Çarşamba 15:23

BUrdur sgk il müdürü ısparta lı biri gelecekti madem onu getirseydınız

aynı şey

04 Ekim 2017 Çarşamba 14:31

aynı olay türktelekom müdürü mehmet beyinde başına geldi. adam çalışkan zeki ve işcisini ezmeyen herkese insanca davranan bir yapıya sahipti. adamı yok yere emekli ettiler ve yerine siyasi gücü kuvvetli olduğunun iddia edilen hatta emine erdoğanın yiğeni olduğu söylenen birini getirdiler. adalete bak be adam olanlar gidiyor adamı olanlar geliyor. kıyamet alameti devleti yönetenler ehil olmayacak. ısparta siyasileri örnek alın belefdiye başkanı ankaralı birini başkan yardımcısı yapmıyor

MAZLUMMM

04 Ekim 2017 Çarşamba 10:52

ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE ........

içimizden birisi.

04 Ekim 2017 Çarşamba 08:43

İl Müdürümüz Hüseyin İnceçam' neden gidiyor anlayamadım. İçerimizden birisiydi yani kurumumuzun her biriminin işleyişini bilerek bu makama gelmişti. Başarılı idi. Biz şok olduk. Isparta kaybetti. Çalışanları takip eder bilir ve değer verirdi. il müdürü yan gelip yatmadı. Vatandaşa daha iyi hizmet vermek için uğraştı. Suçu bu muydu? Isparta ya hiç müdür dayanmıyor? Sık sık müdür değişikliği Isparta sgk yı başarısızlığa ****ürür. Hem çalışanlar hemde vatandaşlar mutlu olamaz. Sebeb ne ?

sözalp

03 Ekim 2017 Salı 16:21

kahramanmaraşlılar ıspartayı mesken tuttu ıspartada bu görevleri yapacak ıspartalı yok mu şehrimiz başka memleketlilerin istilasına uğruyor milletvekilleri niye buna göz yumuyor.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR