17 Şubat 2020 Pazartesi

ISPARTA
HA YIKILDI HA YIKILACAK

HA YIKILDI HA YIKILACAK

POLİS EKİPLERİ HAYAT KURTARDI

POLİS EKİPLERİ HAYAT KURTARDI

BU EĞİRDİR OVASINA İHANETTİR

BU EĞİRDİR OVASINA İHANETTİR

FİŞTE UNUTULAN ÜTÜ YANGINA SEBEP OLDU

FİŞTE UNUTULAN ÜTÜ YANGINA SEBEP OLDU

SENİR'DE BOZUK VE BAKIMSIZ YOLLAR YENİLENİYOR

SENİR'DE BOZUK VE BAKIMSIZ YOLLAR YENİLENİYOR

Isparta

Senir Belediyesi, bozuk ve bakımsız yolları yenileyerek kilitli parke taşı ve asfaltlama yapıyor.

Senir Belediyesi ekipleri, kanalizasyon çalışmaları esnasında bozulan cadde ve ara sokakları daha modern hale getirmek için çalışıyor.

Kasaba halkının yazın tozdan kışın da çamurdan kurtarmak için cadde ve yollara kilitli parke taşı ve yama asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi veren Senir Belediye Başkanı Tayfun Borazancı; 'Alt yapı çalışmalarının ardından bozulan yollarımızı ihtiyaç göre kilitli parke taşı ve asfaltlama çalışmaları yaparak vatandaşlarımızı mağdur etmiyoruz.

Belediyemizin imkanlar dahilinde çalışmalarımız devam ediyor. Kasabamızın geleceği için değişik projelerimizi hayata geçireceğiz. Canla başla çalışıp söz verdiğimiz her işi yapıp tamamlayacağız. Vatandaşlarımızdan ve  muhtarlarımızdan gelen talep ve istekleri tek tek değerlendirip yollarımızın bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Belediye Meclis üyesi arkadaşlarımızla beraber zaman zaman ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz, fikir alış verişinde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın duasıyla, desteğiyle bu yola çıktık. Gönüllerdeki sevgiyi her geçen gün ziyadeleştirip sevgiyle, muhabbetle hep birlikte Senirli hemşehrilerimize  hizmet edeceğiz” dedi. Halkımız bize güvensin güvenlerini boşa çıkarmayacağız. Senir halkımız hizmetin en iyisine layıktır. Bu süreçte Kasabamıza daha güzel hizmetler verme adına yaptığımız projelere destek veren Isparta Valimiz Sayın Ömer Seymenoğlun'a, Belediyemizin ihtiyaç duyduğunda İş makinası desteği veren Özel idaremiz Genel Sekreteri Mahmut Zadeoğlu'na ve çalışma arkadaşlarına, özveri ile çalışan tüm Belediye personelimize, Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarıma ve Muhtarlarımıza da çok teşekkür ediyorum dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Vatandaş

09 Ekim 2019 Çarşamba 21:42

Allah rızası için şu parke taşlarını döşemeyin. Arabayla gidiyorsun takır tukur pazar arabasıyla gidiyorsun tüm mahalle sesten sana bakıyor. Bebek arabasıyla gidemiyorsun. Yapın yağ gibi asfaltı keyfimize bakalım. Çünürde ara yolları parke taşı yaptılar 1 senede sağlam araba trim sesi vermeye başladı.

Dobracı

09 Ekim 2019 Çarşamba 18:06

Başknın etrafında yalakalarda yerini almış,nerd3 bir başkan varsa aynı yalakalar orda,parti farketmez onlar için

Abdullah AYDIN

09 Ekim 2019 Çarşamba 15:13

Muhtarımız söyledi. Haftaya Hızırbey mahallesini asfaltlamaya geliyorlar.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR