18 Haziran 2018 Pazartesi

  • 4,717 TL
  • 5,465 TL
  • 197,72 TL
  • 93.708
ISPARTA 21°
BU DİREK TEHLİKE SAÇIYOR

BU DİREK TEHLİKE SAÇIYOR

KORKUNÇ KAZADA CAN VERDİLER

KORKUNÇ KAZADA CAN VERDİLER

BU KAVŞAĞA BİR ÇÖZÜM BULUNMALI

BU KAVŞAĞA BİR ÇÖZÜM BULUNMALI

KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ OLDU

KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ OLDU

SDÜ ÖĞRENCİSİ 8. KATTAN ATLAYARAK YAŞAMINA SON VERDİ

SDÜ ÖĞRENCİSİ 8. KATTAN ATLAYARAK YAŞAMINA SON VERDİ

Isparta

Isparta'daki Süleyman Demirel Üniversitesi Aksu Mehmet Süreyya Demiraslan Meslek Yüksek okulu Yerel Yönetimler Bölümü 1'inci sınıf öğrencisi Büşra Deniz, binanın 8'inci katından atlayarak hayatına son verdi.

İZMİR'in Karşıyaka İlçesi, bir binanın 8'inci katından atlayarak hayatına son veren Büşra Deniz, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Olay, dün akşam saatlerinde Zübeyde Hanım Mahallesi 7448 Sokak  meydana geldi. Psikolojik problemleri olduğu belirtilmekte olan Büşra Deniz, bir binanın 8'inci katından kendini atarak intihar etti. Bunu gören komşuları durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdiler. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri Deniz için ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra ambulans ile Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi'ne kaldırdılar. Burada hemen tedaviye alınan Büşra Deniz, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Büşra Deniz, binanın 8’inci katından aşağı atlayarak intihar etti. Dün akşam saatlerinde yaşanan korkunç olay, Zübeyde Hanım Mahallesi 7448 Sokak’ta yaşandı.

Psikolojik sorunları olduğu belirtilmekte olan Büşra Deniz,binanın 8’inci katından atlayarak hayatını sonlandırdı. Bunu gören vatandaş durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdiler. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Deniz için ilk müdahaleyi olay yerinde yapmalarından sonra ambulans aracılığıyla Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’ne kaldırdı.

Burada da hemen tedaviye alınan Büşra Deniz, müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturmalar devam ediyor.

AİLESİNDEN AYRI KALDIĞI İÇİN BUNALIMA GİRMİŞ

İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde bir binanın 8'inci katından atlayarak yaşamına son veren 19 yaşındaki Büşra Deniz'in Isparta'daki Süleyman Demirel Üniversitesi Aksu Mehmet Süreyya Demiraslan Meslek Yüksek okulu Yerel Yönetimler Bölümü 1'inci sınıf öğrencisi olduğu, eğitimi nedeniyle orada ailesinden ayrı yaşadığı için bunalıma girdiği öne sürüldü. Talihsiz kızın daha önce de ilaç içerek intihar girişiminde bulunduğu belirtildi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Proje

01 Şubat 2017 Çarşamba 12:22

İlçelere fakülte veya myo açmak fetönün projesiydi böylece merkeziyetten ayrı taşra okullarını ve öğrencilerini rahatça kafakola alıp yurt ise yurt ev ise ev para ise para temin ederek kendilerine farklı bir güç grubu yaratıyorlardı ama daha fetönün %20sine bile çökülmediği için ve fetö operasyonları sulandırıldığı için bu ilçe okullarında yine gemilerini yüzdürmekteler

aksu

01 Şubat 2017 Çarşamba 08:48

Aksuda üniversite mi olur beya. aksuya iki yıllık falanca bölümler açarsan ve oraya okumaya gelenlerin tabikide psikolojisi bozulur.bu arada ben aksuluyum.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR