23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,755 TL
  • 5,619 TL
  • 192,80 TL
  • 103.328
ISPARTA 25°
UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

SDÜ Hattına 1 Körüklü Otobüs Daha

SDÜ Hattına 1 Körüklü Otobüs Daha

Isparta

Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Mehmet Yavuz, artan öğrenci sayısıyla birlikte mevcut araç filosunu genişletmek adına 1 yeni araç daha aldıklarını bildirdi.

 

Araç filosunda bulunan 3 adet körüklü otobüsün yanına 1 tane daha körüklü otobüs aldıklarını söyleyen Yavuz, yeni otobüsün yakın zamanda hizmete gireceğini belirtti.

 

Bugüne kadar kendi alanında öğrenciler için ne yapılmasıgerekiyorsa yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini açıklayan Yavuz,‘’Ailemiz her geçen yıl büyüyor. Ailemiz diyorum çünkü öğrencilerimizi kendi evlatlarımız olarak görüyorum. Onlar bu şehre ayak bastıkları anda bizim sorumluluğumuza giriyorlar. Bu anlamda bir anne-baba çocuğuna nasıl davranıyorsa biz de onlara öyle davranmaya gayret gösteriyoruz’’ dedi.

 

SÜREKLİ ÖĞRENCİ KONSEYİ BAŞKANLARIYLA DİYALOG HALİNDEYİZ

Öte yandan öğrencilerin istekleri, arzuları ve şikâyetleri konusunda öğrenci konseyleri başkanlarıyla sürekli diyalog içinde olduklarını belirten Yavuz, şöyle devam etti; ‘’Çocuklarımızın isteklerine ve sorunlarına cevap verebilmemiz için onlarla iletişimimizi koparmamız lazım. Biz de hizmetimizi onların isteklerine göre ayarlıyoruz. Onların mağdur olmasını istemiyoruz’’şeklinde konuştu.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

cesur

30 Kasım 2015 Pazartesi 11:28

100 kişilik otobüse 130 kişi dolduruyorlar. seferler yetersiz. okul saatlerinde perişan oluyoruz. şoförlerin kabalığı da cabası.

MEHMET ÖCAL

26 Kasım 2015 Perşembe 16:06

Ben 15 yıldır burada yaşıyorum ulaşım ve yol sıkıntısı göremedim.otobüs sayısı da yeterli otobüse binemeyip yolda kalan yok. Siz gidin istanbul ve ankara ya bakın ****arda metro da var.Metroya ulaşabilmek için bile otobüse ihtiyaç duyuyorlar. Huzurlu sakin ve rahat bir şehirde yaşıyoruz.ISPARTAMIZA HAYIRLI OLSUN.

Objektif

26 Kasım 2015 Perşembe 15:43

Sayn Yavuz körüklü ile övünme önce Şöförlerin insanlara nasıl davranmaları gerektiğini biliyorsan öğret, personelin insanlara değer versin, saygılı olsun, ayrıca Isparta da yaşanan trafik kazalarında yüzde kaç sorumlu olduğunuzun hesabını yaptırdınızmı. Çok istemiyoruz biraz Saygı. Sizin mesuliyetiniz İl genel meclisine eli telsizli adam ****k olmadığını biliyorsunuz değilmi.

Ali bilir

26 Kasım 2015 Perşembe 09:32

BEN OTOBÜS ALMAYA BAKMAM BANA METROYU TRANVAYI GETİREBİLİYORMUSUN BEN ONA BAKARIM.

SDÜ GENÇLİK

25 Kasım 2015 Çarşamba 22:40

OKULA KÖRÜKLE GİDİYORUZ BİTANESİ :)

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR