19 Nisan 2018 Perşembe

  • 4,021 TL
  • 4,984 TL
  • 174,55 TL
  • 112.068
ISPARTA 18°
ÖLEN ANNE VE KIZIN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

ÖLEN ANNE VE KIZIN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

TRAFİKTE YENİ DÖNEM TÜM ARAÇLARA TAKILACAK

TRAFİKTE YENİ DÖNEM TÜM ARAÇLARA TAKILACAK

ISPARTA'DA ŞOK İNTİHAR

ISPARTA'DA ŞOK İNTİHAR

ISPARTA'DA ANNE VE KIZI SOBADAN ZEHİRLENEREK ÖLDÜ

ISPARTA'DA ANNE VE KIZI SOBADAN ZEHİRLENEREK ÖLDÜ

SAYIN BAHÇELİ Mİ TALİMAT VERSİN?

Isparta'da 3 gündür evleri su basıyor, yollar kapanıyor. Özellikle Vatan Mahallesi göle dönüyor. Zaten bu mahalledeki Davrazkent Kooperatiflerinin bulunduğu bölgeyi ne siz sorun ne biz söyleyelim.

Isparta
Yazmayayım dedim ama dün arabaları batmış vaziyette, evlerin bodrumunu havuz gibi görünce dayanamadım. Aylardır televizyondan söylüyorum. Gazeteden yazıyorum. Sonuç ne biliyor musunuz? "10 güne kadar yapılacak"
10 gün bitiyor sonra yine yazıyorum. Tekrar arıyorlar. Ne diyorlar biliyor musunuz? "10 güne kadar yapılacak"Bu 10 bitince bu kez televi
zyondan söylüyorum. Sonuç yine aynı. "10 güne kadar tamam" Ne bitmez 10 günmüş dimi. Baktık olmuyor Başkana çıktık.
Sırf bu konu için Yine yapmadılar. İki taş döşüyorlar sonra kayıplar. Bir gün dozer geliyor ertesi gün o da kayıp. Koca koca büzleri koydular 3 aydır mahallede duruyor. Unuttular mı bilmiyorum. Kaldırıma başlıyorlar yarım yamalak bırakıp gidiyorlar.
Yapmıcaksanız yapmayın artık. Biz söylemekten bıktık siz dinlemekten bıkmadınız. Son çare yapılmazsa 30 Ağustos'ta MHP Lideri Devlet Bahçeli geliyor. Ona söyleyeceğim. Fotoğraflarını çektim, bizzat basın toplantısında önüne koyacağım. "Sayın Genel Başkan. Burası Isparta'nın mücavir alan sınırlarında kalan bir mahallesi.
Bugün köylerimizde bile asfalt var. Alt yapı sorunu yok. Ama burada durum bu" diyeceğim. Ben anlamıyorum. O kadar uyarıya rağmen, talebe rağmen, başkanın talimatına rağmen bir belediye bu işi niye ağırdan alır gerçekten anlamıyorum.
Milleti göz göre göre niye çamura gömer? "Efendim her yeri su bastı ekiplerimiz başka yerlerde" demeyin bana. Her yer dediğiniz yer için arıyorum zaten...

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR