25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,754 TL
  • 5,565 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

SAV'A YAPILAN HİZMETLERİ ANLATTI

AK Parti Milletvekili Recep Özel, 7 Haziran seçimleri çalışmaları kapsamında partisinin İl Başkanlığı tarafından Sav Kasabası'nda düzenlenen mitingde konuştu. Özel, AK Parti iktidarı olarak Sav'a yapılan yatırımları anlatırken, MHP'li Belediye Başkanı Mustafa Avşar'a da mesaj gönderdi.

Isparta

Milletvekili Özel mitingde yaptığı konuşmasında ise; "Sav mübarek bir beldemiz. Her zaman bize destek verdiler. 2014 seçimlerinde oluğu gibi bazen siyasi sonuçlarda istemediğimizi alabiliyoruz. Şimdi Sav'a kazandırdıklarımızı sizlerle paylaşmak istiyorum. Benim milletvekilliği dönemimde 16 kilometrelik kanalizasyon hizmetini buraya getirdik.  Sav Kasabası'nda mücavir alanı genişlettik.1600 hektar sınır genişletildi. Yaklaşık olarak 400 bin m2 alan sav sınırları içerisine girdi. Şimdi oralar satışa çıktı. Şimdi kısım kısım satılıyor ve SavBelediyesi'ne para geliyor. Son 1 yıl içinde Sav Belediyesine 500 Bin TL parageldi. Sav'daki dereleri ıslah ettik. Sav'ın girişini yolunu çift şerit halinegetirdik. Dekoratif peyzaj çalışması yaptık. Sıcak asfaltı biz yaptık. Gençlikve Spor Bakanlığı'nın buraya 9 Trilyonluk bir yatırım yaptı. Gölet ve barajiçin projeleri bitti. Sav Arıtma Tesisi tamamlandı. Bu saydıklarımı son 4 yıliçinde yaptık. Belediyemizin yaptıkları hariç onları saymıyorum" dedi.  Sav Belediye Başkanı Mustafa Avşar'a seslenen Milletvekili Özel; Biz bu hizmetleri birileri taklit etsin diye yapmadık. Vatandaşımızın hizmetine sunduk. Sav Belediyesi'ne her türlü yardımı yapmaya hazırız. Belediye Başkanı kendisi uzaklaşmasın. Bu 4 yıl da yardımımız katkımız olacak sabirbirimizi cezalandırmadan yapmamız gereken ne varsa Sav'ın emrindeyiz.

AK Partili Milletvekili Recep Özel, Sav girişindeki kokuyuda gündeme getirdi. Yerel seçimlerde Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın Sav'a gelerek bu sorunu çözeceğiz demişti. Siz bunları sıkıştırın"diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

savlı

01 Haziran 2015 Pazartesi 18:43

Sav,inanç turizmi açısından önemli bir belde.Lakin,temizlik imandandır deyip,gelen ziyaretçilerimizi bu kötü kokuyla karşılamak abes olmuyor mu?Topu sağa sola atmaya gerek yok.Kim çözecekse çözsün artık bu meseleyi

benim bildiğim

01 Haziran 2015 Pazartesi 17:10

benim bildiğim belediye başkanlığı seçimlerinde tertemiz savlı vatandaşlarımızın oylarına kirli ellerin dokunduğu!! adayınızı başkan yapacaktınız MPH'nin adaletli elinden kurtulamadınız...

vatandaş

01 Haziran 2015 Pazartesi 11:15

gardaş allahın parmağı varda gözünüzemi sokcak ama ıspartalı gardaşlarımda mütiş bir tokat atma tekniği var aynen belediyedeki gibi ama bu birazda ağır olcak sanki ısparta hakikaten dobra

sengetli

01 Haziran 2015 Pazartesi 08:42

ya allah aşkına.oktay petrolden sava giderkenki koku yu bi halledin ya.yıllardır yazık yazık.şu kadar ıspartaya para getirdikj diyosunuz.bu gelen paradan şu kokuyu bi bitirin ya.boşverin diğer hizmetleri.konuşmayla olmuyo.icraat lazım icraat.

akp

01 Haziran 2015 Pazartesi 00:12

ne bu la. kimse yokya savda. çoluk çocukmu oy verecek ak partiye. vah vah

Ahmet YÜCEL

01 Haziran 2015 Pazartesi 00:07

"yardımımız katkımız olacaksa birbirimizi cezalandırmadan yapmamız gereken ne varsa Sav'ın emrindeyiz"

Ak Ispartalı

31 Mayıs 2015 Pazar 23:55

Sav gibi mübarek bir yerede gittiniz. İyice mübarek oldunuz. Yanıma Savda biri geldi elimdeki bayraktan benim akpartili olduğumu bildi heralde. Bu pis koku varya sizden geliyor dedi. Anlamadım.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR