22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,578 TL
  • 5,401 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

SATMAYA BAŞLADI!

Isparta Belediyesi Elindeki Mülklerin satışı için düğmeye bastı..

Isparta

KÜÇÜK PARSELLERİN SATIŞI İÇİN YETKİ İSTENECEK

Öte yandan Belediye yönetimi, imar parseli oluşturulamayan parsellerin hisse satışı için de yetki isteyecek. O madde, belediye mülkiyetinde bulunan ancak imar planı, İmar Kanunun ile ilgili yönetmelikler gereğince parselasyon planına göre bir imar parseli oluşturmayan müstakil veya bir imar parselinde hisseli olarak bulunan belediye hisselerinin satışı icin encümene yetki verilmesi başlığını taşıyor.

5 İŞYERİ SATIŞI İÇİN YETKİ İSTENECEK

Başkanlık Makamı, daha önce de gündeme gelen Galericiler Sitesi'nde ki belediyeye ait 5 işyerinin satışı için encümene yetki verilmesini  isteyecek. Meclis, Antalya Kültür Varlıkları Koruma Bölge Kurulu'nun 24 Mart 2014 tarihinde onaylanan Isparta Kentsel Sit alanı  koruma imar planını da masaya yatıracak. İmar planı değişkilikleri ve imar planı tadilatlarının yanısıra 2014 laboratuvar fiyat listesi, memur sendikaları ile toplu sözleşme yapılması ve 2013 yılı kesin hesap cetvellerinin görüşülmesi de Belediye Meclisi'nin mayıs ayı gündeminde yer alıyor.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Isparta vatandaş

06 Mayıs 2014 Salı 05:47

Sayın bomba32 okadar tarafsınızki artık yani abartıyorsunuz. Sizin haberinizden başka haber bakmazdım. Fakat 6 aydır çizginizi bozdunuz sizin haberlerinizi bu saatten sonra dikkate almayacağım, ben ve arkadaşlarım da bu şekilde bence bu kadar yanlış haber yapmanıza değmez.

tarafsız ol

05 Mayıs 2014 Pazartesi 16:43

tarafsız olarak yorum yapmadan haber yapmayı ne zaman öğreneceksiniz attığınız başlıklarla gündemin ne alakası var belediye binasınıda sat derken kendinizi tavsiye verecek akılda mı hissediyorsunuz.satılacak olan yerler balamanında sattığı tırnak parseller.öğrenip yorumsuz yazın halk bilgilensin

galericiler

05 Mayıs 2014 Pazartesi 13:25

Bence galericiler sitesindeki dükkanları satması gayet doğal. Buradaki dükkanları satmayıp ne yapacak?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR