19 Nisan 2018 Perşembe

  • 4,046 TL
  • 4,998 TL
  • 174,81 TL
  • 112.122
ISPARTA 18°
ISPARTA BELEDİYESİ DAVASINDA FLAŞ GELİŞME

ISPARTA BELEDİYESİ DAVASINDA FLAŞ GELİŞME

ISPARTA'DA SKANDAL İDDİA

ISPARTA'DA SKANDAL İDDİA

ÖLEN ANNE VE KIZIN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

ÖLEN ANNE VE KIZIN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

TRAFİKTE YENİ DÖNEM TÜM ARAÇLARA TAKILACAK

TRAFİKTE YENİ DÖNEM TÜM ARAÇLARA TAKILACAK

SARIOĞLU ve TURAN Yeniden Ak Parti’de

SARIOĞLU ve TURAN Yeniden Ak Parti’de

Isparta

Milliyetçi Hareket Partisi’nden geçtiğimiz günlerde  istifa eden Nuh Murat Sarıoğlu ile bugün istifa eden Doğan Turan, akşam saatlerinde yapılan törenle Adalet ve Kalkınma Partisi’ne katıldılar.

 Çınar Bulvarı’nda bulunan Yalvaç Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde saat 18.30 sıralarında başlayan törene Ak Parti Isparta Milletvekili adayları Recep Özel ve Ayşe Ustada katıldılar. Yalvaç Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu yaptığı burada konuşmada“Kurucu ilçe başkanı sayın N.Murat Sarıoğlu ile Doğan Turan’ın yeniden partimize katılımları bize özellikle 7 Haziran seçimlerinde büyük güç katacaktır. Kendilerine hoş geldiniz diyoruz” dedi.

 Recep ÖZEL: YenidenEvlilik Töreni…

 Ak Parti Isparta Milletvekili adayı Recep Özel,  Sarıoğlu ve Turan’ı yeniden AK Parti’de görmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Özel, “Boşanmış çiftlerin yeniden evlilik töreni için buradayız. Kendilerini tekrar aramızdagörmek bize güç katacaktır. Artık birbirimize daha yakın, birlik beraberlikiçinde olmak için bundan sonra daha dikkatli olmak zorundayız. Ak Parti  kişilere bağlı bir siyasi kadro değildir. Evet liderimiz Recep TayyipErdoğan’ın kendi duruşu, karizmasıyla Ak Parti ayaktadır, ama Ak Parti kadropartisidir. Eskiden TC vatandaşlığı 3. Sınıf vatandaşlığı sayılırdı. Ancak AkParti iktidarı ile birlikte şimdi herkes onurlu Türk vatandaşıyım diyebiliyor.İşte bunun için bu dava daha da güçlenmelidir” dedi.

 Hepimiz aynı şeyidüşünmüş olsak komünist parti oluruz…

 Tekin Bayram’ın AKParti Belediye Başkan Adayı gösterilmesi ve sonrasında yaşananlara gönderme yapan Özel, “Geçmişte birtakım hatalar yaşandı, şu veya bu sebepten. Artık hatalardan ders alıp aynı hataları tekrar yapmamalıyız. Siyasette herkesi sevmek zorunda değilsiniz, ‘bu partide o varsa, bu varsa…’ diye bir şey olamaz.Ak Parti kimsenin partisi değil, herkesin partisidir. Siyaset, farklı yapılardaki kişilerin bir arada bulunmasıdır, hepimiz aynı şeyi düşünmüş olsak komünist parti oluruz. İçimizdeki, bu partiye emeği geçmiş kişileri nedenkaybettik, bunları sorgulamalıyız. Biz burada kimseyi ötekişetirmek durumunda değiliz. “Biz” varsak bu parti var, “Ben” değil, “Biz” diyen anlayışta olan bir partidir Ak Parti” dedi.

 7 Haziran bizim içinvarlık seçimi diyorsak herkese kapıyı açmamız lazım…

 Nuh MuratSarıoğlu’nun katılımı ile ilgili de konuşan Özel “Kurucu ilçe başkanımız sayın Nuh Murat Sarıoğlu kardeşimiz ekibi ile güzel çalışmalara imza attılar.Partimizin beni yetkilendirmesiyle birlikte Yalvaç’ta AK Parti teşkilatınıkurmakla kendisini görevlendirdik. O da bizim güvenimiz boşa çıkarmadı, güzel çalışmalar yaptı. Bizim hatalarımızla ya da başka sebeplerle ayrılmak durumundakaldılar. Ancak biliyoruz ki Ak Parti sevgisini, heyecanını hiç kaybetmediler.7 Haziran bizim için varlık seçimi diyorsak herkese kapıyı açmamız lazım.Ekipçilik anlayışını bir kenara bırakıp 7 Haziran seçimlerini kazanmak için terakıtmamız lazım. 7 Haziran’ın ne kazası var, ne telafisi var, bu durum ne Yalvaç’ın, ne Türkiye’nin ne de İslam aleminin hayrına olmayacak, Türkiye Eski Türkiye olacak. Dünya liderimizin elini zayıflatmaya hiçbirimizin hakkı yok.Osmanlı ruhunu kaldıralım, dünyada lider ülke olma yolunda ilerleyelim. Bizler aday arkadaşlarla, eski yeni yönetim kurulu üyelerimizle, partililerimizle birlikte birlikte gece gündüz çalışıyoruz,. Bunun için hepimize büyük görev düşüyor. Sözlerime son verirken Sarıoğlu ve Turan kardeşlerimize hoş geldiniz diyor, başarılar diliyorum” dedi.

 Ayşe USTA: Allah sorduğu zaman ‘ümmete lider olan birpartiye destek verdim’ demenizi istiyorum…

 Ak Parti IspartaMilletvekili adayı Ayşe Usta’da “Yeni Türkiye kırgınlıkların, küskünlüklerin bittiği bir yer olacak.İçimizdeki kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara koymamız lazım. Buradaki dava ümmetin davası, müslümanın, Cumhurbaşkanımızın,ümmetin liderinin dacasıdır. Yeni Türkiye’nin kurulması için çalışma zamanı,yatılacak zaman değil. Üstümüze ölü toprağı serpilmiş gibi. Yeni Türkiye’yi beraber inşa edelim. Allah bize sorduğu zaman ‘ümmete lider olan bir partiye destek verdim’ demenizi istiyorum. İnşallah sizlerin de desteğiyle Isparta’da 4, Türkiye’de 400 milletvekili çıkarabilmek için dualarınızı istiyorum” dedi.

 Nuh Murat Sarıoğlu:Biz bu partinin temel taşlarıyız…

 Ak Parti’ye yeniden katılan Nuh Murat Sarıoğlu ise “Bizim için anlamlı, heyecanlı bir an.Kelimeleri seçerek dikkatli konuşmaya çalışıyorum ama şunu da söylemeden edemeyeceğim, biz bu partinin temel taşlarıyız. Bizim aday Edilemekle ilgili bir sıkıntımız yok. Lakin bize, Ak Parti’ye 12-13 yıl eziyet eden birinin aday yapılmasıyla ayrılmak durumunda kaldık. Ama biz bunu Yalvaç’ı da AK Parti’yi de bir beladan kurtarmak için yaptık. Bu süreçte bize darılanlar oldu, ancak biz belediye için MHP’ye oy isterken il genel meclisi oyları için de AK Partidiyerek çalıştık. Bu duruma onlar da tepki gösterdi belki. Biz sevdiğimiz,beğendiğimiz davanın yanında oluruz. Ben o süreçte bir Çınaraltı toplantısında oturup ağladım, hani derler ya hem gider hem ağlarım… Biz bu davayı, bu Yalvaç’ınasıl büyütür, nasıl geliştiririz bunların peşindeyiz. Hepinize toplantımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Doğan Turan da yeniden AK Parti’de olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

 Daha sonra Milletvekili Recep Özel, Nuh Murat Sarıoğlu’na AK Parti rozetini takarak kutladı. Doğan Turan’ın 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Vatandaş

22 Mayıs 2015 Cuma 16:37

Şu suratlara bir bakarmısınız.Hiç gülen varmı.

arkadaşım

21 Mayıs 2015 Perşembe 18:48

Fazla gir çık yalama eder adamı.

Murat

21 Mayıs 2015 Perşembe 16:43

Beyefendi her seçimde aday adayı.Daha ileriyede gidemiyor.Demekki olmuyor.Bırak artık kardeşim.Sen işine bak.Ayrıca mhp nin kazanmasındada faydan değil zararın oldu.

denge32

21 Mayıs 2015 Perşembe 15:16

Çürük dediğiniz adamlar olmasaydı Yalvaç'da Belediye Başkanlığını rüyanızda görürdünüz. AKP'den size geçerlerken kimse çürük dememişti.

HASAN ALİ

21 Mayıs 2015 Perşembe 14:05

SİYASİ ÇAPSIZLIK , ÇIKAR , MENFAAT , YALAN , RİYA VE DAHA SAYAMADIĞIM BİR ÇOK OLUMSUZLUK NE VARSA HEPSİ VAR. MAŞALLAH

Vatandaş

21 Mayıs 2015 Perşembe 13:47

Bu tip adamların yokluğu varlığından hayırlıdır.Hakan şükürüde geri alın.

Oynamayın Bizimle

21 Mayıs 2015 Perşembe 13:26

MHP çürükleri sevmez. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. Menfaat ancak gittikleri partide olur. Güle güle geçinsinler.Tütüncü ve arkadaşları bir kat daha güçlendiler. AKPişte böyle hilelerle oy alıyorlar. Fakat bu kez MHp dahada uyandı. Bu dönekliklerin kıymeti harbiyesi olmayacaktır.Recep gider ayak bir iş yaptığına inanarak yine sırıtıyor.

Topkapı

21 Mayıs 2015 Perşembe 11:34

Kıvırmak bir organda şık durabilir;Ruhunuza taşımayın.Siyasetin kirliliği,Niteliksizliği böyle zamanlarda daha da öne çıkıyor.8 haziranda AKP de kalacaklarmı acaba?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR