22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,574 TL
  • 5,396 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

SANDIKLARI PATLATACAĞIZ

AK Parti Milletvekili Recep Özel, Milletvekili Aday Tanıtım töreninde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Milletvekili Özel, bu secim benim milletvekili olmam, Süreyya Beyin milletvekili olması seçimi değil. Bu seçim Türkiye’de seçimlerin seçimi, Yeni Türkiye’nin seçimi. Herkese biz bu kervanda yer var diyoruz" dedi.

Isparta

Milletvekili Özel konuşmasında ise; "Ömrümün yarısını bu siyasi çizgide geçirmiş biriyim. Son 14 yılda çocuğumuz gibi büyüttüğümüz davayı bu noktaya getirip tek başına iktidar olmasının onurunu, mutluluğunu yaşattığı için başta kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a buradan selamlarımı gönderiyorum.


Beni üçüncü dönemde partim Isparta’ya aday koymuşsa  bize düşen öncekinden çok daha fazla çalışmak ter akıtmaktır. Seçim startını verdiğimiz bugünde daha fazla koşacağımız daha fazla Isparta’nın derdiyle dertleneceğimizin sözünü veriyorum. Bizim davamız var.Birilerinin davası olmayabilir. Davası olanlar burada. Bizim kişiyle bir davamız yok. Kişisel davası olanların bu parti çatısı altında hiçbir zaman yeri olmadı olmayacakta. 


Bu secim benim milletvekili olmam, Süreyya Beyin milletvekili olması seçimi değil. Buseçim  Türkiye’de seçimlerin seçimi, Yeni Türkiye’nin seçimi.  Herkese biz bu kervanda yer var diyoruz. Ama kıymet bilmeyip gidenler olabilir darılanlar beklentisi karşılanmayanlar olabilir. Kişisel hesapları bir kenara itip Isparta’da 4 vekille birlikte Ankara’ya gideceğiz ki Isparta’nın sese çok fazla çıksın istiyoruz. Bize halkımız ümit veriyoruz. Diğer partiler burada  bir şey söyleyebilir mi? Ümit verebilir mi?Bol keseden atabilirler. Ama biz ayakları yere sağlam  basan, seçim ekonomisi uygulamadan bu ülkede ne yapılması gerektiğini bilen iktidar mensuplarıyız.


Genel Başkanımız Hocamız Ahmet Davutoğlu’nun gireceği bu ilk seçimde bizlere düşen daha fazla koşmak olacaktır. En yüksek oyu alıp 4-0 yapmaya var mıyız? Durmak yok hep birlikte koşturacağız? Bize hakaret edecekler. Laf söyleyecekler. Bunların hiç biri bizi yıldırmayacak. Onlar bizim hızımız olacak. İyi ki onlar var İyi ki biz varız. Bizimle ülke şaha kalkıyor onların vereceği sadece kaos.  Ne diyorlar ‘üçümüz koalisyon yapacağız’diyorlar. MHP-CHP-HDP koalisyon yapacakmış. Bunlar mı ülkeyi yönetecek. Tek parti yönetiminde bu ülke faydalandı. Artık koalisyonları götürür mü? Buna prim verir mi? Gümbür gümbür geliyoruz. AK Parti’de sandıkları patlatacağız.  Yeni Türkiye’nin yeni anayasanını inşasını yapacağız” diye konuştu

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

KEDI

20 Nisan 2015 Pazartesi 02:01

ZATEN SECIM SONUCLARINDA BIR SÜRÜ SAIBELER YASANMAKTAYKEN BU MECAZI ACIKLAMA SANKI GERCEK ACIKLAMA GIBI OLMUS! " SANDIKLARI PATLATACAGIZ!" NASIL??? AMAN ELEKTIRIK TRAFOLARINI PATLATMAYINDA AMAN! SONRA SUC KEDI´LERIN ÜZERINE KALIYOR!

ISPARTA HALKI!

20 Nisan 2015 Pazartesi 01:51

ISPARTA HALKINA RAGMEN BALAMANI DIRETTINIZ! GENE HALKA RAGMEN TEKIN BAYRAMI VE UZAKTASI SIMDI GENE AYNI HATA ! HALKA RAGMEN BU VEKILLERI ! ISPARTA HALKI DIRETIRSEN KARSI KOR DERT ETME!

alternatif

21 Nisan 2015 Salı 11:16

Alternatif CHP dir,oy verin biz gelelim.Halkımız görsün hizmeti,halkın parasını yine halka harcamak istiyoruz.Saraylara değil

fahretti uyanık

19 Nisan 2015 Pazar 20:40

Nettin.

birisi

19 Nisan 2015 Pazar 19:52

yukarıdaki yazıyı okuyup inanan varsa üzülürüm.akp ye oy veren kitleler bu davaya sizden (vekillerden)çok inanmışlardı.mazlum ve sessiz kitlelerin bir süredir duasını almakta zorlanan Isparta akp teşkilatı,akp ye ne kadar azalan oy görürse bilsin ki;yanlış olan birşeyler var;yanlış kişiler var! ben inanmıyorum ve üzülüyorum..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR