22 Temmuz 2018 Pazar

  • 4,791 TL
  • 5,612 TL
  • 190,35 TL
  • 94.082
ISPARTA 31°
KANALİZASYONU AÇMAK İÇİN GİRDİĞİ RÖGARDA FENALAŞTI

KANALİZASYONU AÇMAK İÇİN GİRDİĞİ RÖGARDA FENALAŞTI

MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

SAİD YÜCE TRT HABER'DE NELER ANLATTI ?

SAİD YÜCE TRT HABER'DE NELER ANLATTI ?

Isparta

İcra Kurulu Başkanlığını Isparta Milletvekili Said Yüce’nin yaptığı İstanbul İlim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen ve 3 gün süren "Kuran ve Sünnet Rehberliğinde Bir İman Hizmeti; Müspet Hareket" konulu 11. Uluslararası Bediüzzaman Sempozyumu sona erdi.

AK Parti Isparta Milletvekili ve İstanbul İlim ve Kültür Vakfı İcra Kurulu Başaknı Said Yüce, TRT Haber'de bugün canlı yayın konuğu oldu. Milletvekili Yüce sempozyumun sonuç bildirgesini anlattı;

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

vatandaş garip

06 Ekim 2017 Cuma 15:09

nurculuğun müslümanlar içinde ayrı bir zümre oluşturduğu, islam itikadlarına aykırı çok nüans taşıdığı islam alimlerince ifade edilmektedir. Kuran ve sünnet e aykırı birçok nokta içeren bu karmaşık, ağdalı cümlecikler yığını kitapları lütfen islam DİYE YUTTURMAYIN. MÜSLÜMANLIĞI VE DİNİMİZİ NURCULARDAN ve RİSALELERDEN ÖĞRENECEK DEĞİLİZ. CENABI ALLAH KENDİ DİNİNİ KORUR.düzgün bir akım olsanız kendi aranızda okuyucu, yazıcı ,nesilci, fetöcü, YENİ asyacı, kırkıncı, sungurcu vs diye ayrılmazdınız

bunları da okuyun

06 Ekim 2017 Cuma 14:53

3 Nur talebesi darbe girişimini engellemek için çıktıkları meydanlarda darbecilerin açtığı ateş ve attıkları bomba nedeniyle şehit oldu. Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisi Mustafa Avcu, İkinci şehit TOBB Üniversitesi Hukuk  Fakültesi Öğrencisi Ömer Can Açıkgöz, Eczacı Hakan Ünver

ali

06 Ekim 2017 Cuma 14:48

Risale-i Nur hizmetiyle Fötoyu aynı kefeye koymak ard niyet yoksa bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın en bariz örneğidir.

Ahmet

06 Ekim 2017 Cuma 14:44

Said Nursi tımarhaneye attıranlar Osmanlının köhne bürokrat zihniyetidir. Aynı zihniyet, Abdülhamit Han’ı da tahtan indirmişlerdir. Tımarhanenin en yetkili doktoru tarafından yakın takipte, uzun görüşmeler ve sohbetler neticesinde doktor, şöyle bir rapor tanzim ediyor:“ Eğer Bediüzzaman da zerre kadar mecnunluk eseri varsa, dünyada akıllı adam yoktur.”

sendeki metal yogunlugu herkesten fazla

06 Ekim 2017 Cuma 00:39

EVET SAYIN ISPARTANIN İKTIDARDAN ÜMİT DUTUP OY VERDİGİ VEKİLİM GERCEKTEN AKPARTİMIN GÖMLEGİ ÇOK BÜYÜK GELDİ SİZE DOLDURAMADINIZ İÇİNİ . METAL YORGUNLUGU DEGİL SİZDE METEROLOJİ YORGUNLUGU VAR. LÜTFEN OYLARIMIZIN HAKKINI VERİN. ASİLİN HAKKI KUL HAKKIDIR. REİS E BİR GIRAM FAYDANIZDA GÖZÜKMÜYOR. ANCAK DANIŞMANA BİLGİLERİ GÖNDER İLE TESLLİ EDİYORSUNUZ. AKPARTİYİ. ÇOK BÜYÜK OY KAYBISINIZ.

ıspartalı

05 Ekim 2017 Perşembe 18:17

Abdülhamit Han'ın tımarhaneye sevk ettiği adamın öğretilerini, Kur'an ve sünnet diye yutturmayın. Müslümanlar gözünü açtııııı

ertan

05 Ekim 2017 Perşembe 15:52

Din ve imanımıza “Nurculuk” darbesi indirilmesine artık müsaade etmeyin. NATO’nun FETÖ darbesini aldıktan sonra NATO’nun "Sait Nursi ile devam”oyununa kimse gelmesin.

ş

05 Ekim 2017 Perşembe 14:52

Bu adamlardan memlekete bir fayda gelmez kardeşim. Seçmeyin bunları. Isparta yok mu içinde seni temsil edecek bir babayiğit. İthal mv. ile olmaz bu iş.

Realist

05 Ekim 2017 Perşembe 11:18

Bu ülkede şu an said nursinin kitaplarını okuyanlar darbe yapmaya kalkışmadı mı??Sadece fetönün kasetlerini dinlemediler bu kitapları da okudular. Vekil ne yapmaya çalışıyor????!!!!

ıspartalı

05 Ekim 2017 Perşembe 10:21

tebrikler vekilim başarılarınız daim olsun. said yüce aileden başarılı bir vekildir. said yüce bey vekilimiz kemalettin özdemir'in yeğenidir. saygılar sunarım sayın vekilim.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR