22 Ocak 2018 Pazartesi

  • 3,813 TL
  • 4,673 TL
  • 163,27 TL
  • 115.632
ISPARTA
CİNNET GEÇİREN ANNE KIZINI BIÇAKLADI

CİNNET GEÇİREN ANNE KIZINI BIÇAKLADI

5 DAKİKADA OLANLAR OLDU KORKU DOLU ANLAR

5 DAKİKADA OLANLAR OLDU KORKU DOLU ANLAR

YENİŞARBADEMLİ EMNİYET MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI

YENİŞARBADEMLİ EMNİYET MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI

YALNIZ YAŞAYAN ADAMIN CESEDİ BULUNDU

YALNIZ YAŞAYAN ADAMIN CESEDİ BULUNDU

SAHTE PLAKA MAĞDURU

Şarkikaraağaç'ta ikamet edenMehmet Çelik, aracına aitplakanın sahtesini kullananşahsın borcunu ödememesinedeniyle dolandırıcılığa aletolmakla suçlanıyor.Şarkikaraağaç'ta ikameteden kanser hastası MehmetÇelik'in adı akıllara durgunlukveren bir dolandırıcılık olayına karıştı.

Isparta

Mehmet Çelik’e ait Caddy marka otomobilin plakasının sahtesini mal alımında kullanan Ali Rıza Teksan isimli şahıs,borcunu ödemeyince hakkında dolandırıcılık

soruşturması başlatıldı. Şahsa ulaşılamayınca kullandığı aracın plakasına kayıtlı Mehmet Çelik hakkında da dolandırıcılık suçuna alet olmaktan tahkikat başlatıldı. İnegöl 2.Asliye Ceza Mahkemesi'ndc devam eden Dolandırıcılık suçu davası kapsamında sahte plaka kurbanı olan Mehmet Çelik"in de ifadesine başvuruldu. Çelik, plakasını kullandırarak dolandırıcılık "suçuna alet olmakla suçlanıyor. Akdeniz muhabirine açıklama yapan Mehmet Çelik, kanser hastası olduğunu ve uzun zamandır bu hastalıkla mücadele ettiğinisöyledi, İnegöl'de mal alıp, borcunu ödemeyen Ali Rıza Teksan isimli şahsıtanımadığını belirten Çelik, "Ali Rıza Teksan isimli şahıs benim aracımın plakasını sahte plaka yaptırarak bir kamyonetle İnegöl'e mal almaya gitmiş. Oradan 8 bin TL'lik mal almış. 1500 TL'sini ödemiş, geri kalan için senet vermiş. Şahsın verdiği adres yanlış, verdiği cep telefonuna ulaşılamıyor. Böyle bir şahsın olup, olmadığı da belli değil. Olayın ucu bize kadar ulaştı. Sahte plaka kullanılmış ve kayıtlardan bana ulaşılmış. Böyle bir şahsı tanımıyorum bile. 1 yıldan 5 yıla kadar hapsim isteniyor. Böyle bir suçu kabul etmiyorum. Bu sahte plaka benim değil, başkasının da olabilirdi. Böyle kötü niyetli insanlarla mücadele yapılmalı" diye yakındı.

ISPARTANIN 7/24 ANLIK TEK HABER SİTESİ
ISPARTADA OLUP BİTENİ ÖNCE BOMBA 32 YAZAR ...SONRASINDA HERKES...
Haber - Foto : Fatih DEMİRTAŞ

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR