03 Nisan 2020 Cuma

ISPARTA
ISPARTA İÇİN YENİ KARARLAR ALINDI

ISPARTA İÇİN YENİ KARARLAR ALINDI

PAZAR YERLERİ İÇİN YENİ KARAR

PAZAR YERLERİ İÇİN YENİ KARAR

İNFAZ DÜZENLEMESİNDE ÇALIŞMA TAMAMLANDI

İNFAZ DÜZENLEMESİNDE ÇALIŞMA TAMAMLANDI

ISPARTA'DA ATEŞ ÖLÇME UYGULAMASI BAŞLADI

ISPARTA'DA ATEŞ ÖLÇME UYGULAMASI BAŞLADI

SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE KARANTİNADAKİ UMRECİLERE HEDİYE SETİ

SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE KARANTİNADAKİ UMRECİLERE HEDİYE SETİ

Isparta

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, dün şehirdeki 9200 sağlık çalışanına toplu taşıma araçlarının ücretsiz olduğunu açıklamıştı. Başkan Başdeğirmen, bu açıklamanın ardından yine Korona Virüs riskine karşın can siperhane çalışan sağlık çalışanlarına hediye seti gönderdi.

Yine bir süre önce Suudi Arabistan’dan umre ziyareti sonrasında yurda dönen ve Korona Virüs riski dolayısıyla Murat Hudavendigar Öğrenci Yurdunda karantina altında bulunan vatandaşlara da ikinci setler gönderildi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda hem korona virüs riskine karşın karantina altında bulunan umrecilere hem de yine bu riske karşın büyük bir mücadele veren sağlık çalışanlarına hediye setleri gönderildi.

Bu kapsamda sağlık çalışanlarına içerisinde çikolata, gofret, soğuk çay ve kolonya, karantina altında bulunan umrecilere de elma, kolonya ve çerezden oluşan setler gönderildi. Sağlık çalışanlarının hediyeleri dağıtılmak üzere İl Sağlık Müdürlüğüne, umrecilerin hediyeleri de Murat Hudavendigar Öğrenci Yurduna teslim edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

takiyyeci

26 Mart 2020 Perşembe 15:29

ne olduysa umrecilerden sonra oldu..

VATANDAŞ

26 Mart 2020 Perşembe 12:45

NE GEREK VAR DEVLETİN PARASINI ÇARÇUR ETMEYE HEDİYEYEMİ İHTİYAÇLARI ONLARIN VAR NASIL BİR MANTIKTIR YAAAAA HARAM HARAM NE OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUNUZ HARIMIN YAHU AYIPTIR BEE.

dr32

26 Mart 2020 Perşembe 09:14

nerde ben görmedim hayal ürünümü dagıttı

Vatandaş

26 Mart 2020 Perşembe 00:42

Hakkımı asla helal etmiyorum.. umreciler olmaSa tablo bu kadar ağır olmazdı . Sevap uğruna bizi bu hale düşüren tüm herkesten allah hesap sorar

kabakçı

25 Mart 2020 Çarşamba 21:21

yöneticiler doymuyor en iyi firsat bu firsat hediye bahane rüşvet şahane bir ver üç cebe indir ne olacak bizim halimiz adamlar karantinada ne hediyesi kim istedi sizden hediye bayram degil seyran degil eniştem neden öptü

Ohrenci

25 Mart 2020 Çarşamba 21:19

Ogrenci olarak 5 yildir su sehirdeyim daha bir Allahin yardimini yapmadilar o kadar ihtiyaci olan ogrenci var kimsenin yuzune bakmadilar simdi umrecilere hediyeler veriyorlar.Resmen bize virus getirdiler diye tessekkur ediyoruz inanilmaz.

Ispartalı

25 Mart 2020 Çarşamba 20:16

Sağlık çalışanlarına lafım yok, ama, Arap sevinci umrecilere ISPARTALI olarak hakkımı helal etmiyorum. aralara yedirecek kadar parası varsa kendisine bakacak kadar parası olmalı.

Razi

25 Mart 2020 Çarşamba 19:15

Isparta da korona dan ölenleri neden haber vermiyorsunuz yoksa Emir mi geldi bı yerlerden

Ispartalı

25 Mart 2020 Çarşamba 19:04

parası olan umreye gidiyor. Bu süreçte dükkan kapatanlara işten çıkanlara ihtiyacı olana ver hediyeyi

HAKKANİYETLİ HAKAN

25 Mart 2020 Çarşamba 18:58

SADECE SAĞLIK PERSONELİ ÇALIŞIYOR UMRECİLER DE GİDECEKLER İLİMİZİ HATIRLASINLAR TEŞEKKÜRLER

Üst Seviye Vatandaş Onur

25 Mart 2020 Çarşamba 18:14

Sağlık çalışanları yeri geliyor bu kolonya, eldiven, maske ve diğer dezenfektan ürünleri kendi ceplerinden ödüyorlar. Önce onların hakkını verin Bu umreci koronalılara maske verin maske ! şimdi oradan çıkıp okunmuş üflenmiş gofret diyip dağıtırlar başımıza iş açmayın.

gerek yok

25 Mart 2020 Çarşamba 17:08

valla sağlık çalışanı neye göre sınıflandırılıyor anlamadım. sekreteri ve temizlik görevlisi olmasa bu sağlık bakanlığı ne yapar haberleri yok.... bir doktor bir hemşireden ibaret değil

nurettin özçelik

25 Mart 2020 Çarşamba 16:32

biz de sağlık çalışanıyız üvey evlat mıyız toplum sağlığı ve sağlıklı yaşam personeli olarak

Melo

25 Mart 2020 Çarşamba 15:57

Saglık personeline ver birde kendi personeline ver

Hak=Adalet

25 Mart 2020 Çarşamba 15:32

Geçtiğimiz bu zorlu süreçte enfekte olmuş olan veyakarantina altında tutulan her vatandaşımızın m**** seviyesi çok üst düzeyde tutulmalı.Bunun için belediye ve sosyal toplum örgütlerinin yanısıra imam arkadaşlarda tarafından gerekli tedbirleri aldıktan sonra doğru şekilde ve doğru yerlerde seminerler düzenlenirse m****ler daha iyi olur.Lütfen taşın altına sizlerde elinizi koyun.

Arş

25 Mart 2020 Çarşamba 15:08

Umrecilere ne hediyesi; İyi ki umreye gittiniz hediyesi mi

BIRLIK OLALIM DUA EDELIM

25 Mart 2020 Çarşamba 14:54

BİR KULUN HAKKINI YEMEK ALNININ EMEGININ KARŞILIĞINI ALIN TERI SOĞUMADAN VERMEK EN BÜYÜK SEVABLARDANDIR.HER KOM BIRININ HAKKINI YERSE GÜNAHA GIRER BIRBIRINIZE ZOR GUNLERDE YARDIMCI OLUNKI RABBIM 1 IYILIGE KARŞI 1000 NUSUBETDEN KORURBÖGLE ZAMANDA HERKES BIRBIRINE YARDIMCI OLMALI YAŞLI BI AMCA TEYZE KOMSUMUZ EVDEN ÇIKAMIYORSA ZILINE BASIB HAL HATIR IHTIYACLARINI SORMAKMADDI DURUMU ÇOK ZOR OLANLARA 1 POŞET GIDS GOTURMEK DURUMU KÖTÜ OLANLARIN 1 2 AY KIRA ALMAMAK BU VURUSE KARŞI EN IYI CEVABIMIZ OL

GÜN BİRLİK OLMA ZAMANI

25 Mart 2020 Çarşamba 14:46

GÜN BİRLİK BERABERLİK YARDIMLAŞMA OLMA GÜNÜBU VEBA HIZI DEGERLERIMIZDEN ÖRF VE ADETLERIMIZDEN ETMESINE UZUN VERMEYECEGIZ ANNE BABA VE YAŞLILIRAMIZ BIZLERE EMANET LUTFEN ONLARA SAYGILI OLALIM BU VEBADAN ONLARI KIRUMAK IÇIN GUZELCE ANLATIP YARDIMCI OLALIMDUALARIMIZI EKSIK ETMEYELIMGONULDEN KALBDEN SELAMLAŞIP ESKI ÖZLENEN GÜNLERE DÖNMEK IÇİN BU SALGIN VEBANIN BIR AN ÖNCE BITMESI IÇIN CUMA GUNU TEK YUREK KALBEN DUA EDELIM.RABBIM SAGLIGIKLI BEREKETLI BIR OMUR NASIP EGLESIN CUMLEMİZE

vatandaş

25 Mart 2020 Çarşamba 14:44

Eczane çalışanlarını düşünen yok sanırım

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR