visitor analyticsvisitor analytics

SAADET PARTİSİ SİSTEM KARŞITI BİR PARTİDİR

SAADET PARTİSİ SİSTEM KARŞITI BİR PARTİDİR
20 Ekim 2015 Salı 17:43

SAADET PARTİSİ SİSTEM KARŞITI BİR PARTİDİR

1 Kasım'da yapılacak olan Genel Seçimler öncesi Saadet Partisi Isparta  4. Sıradan Milletvekili Adayı olan İbrahim Ateş Saadet Partisi sistem karşıtı bir parti olduğunu söyledi.
Isparta'da yıllardır esnaflık yapan İbrahim Ateş, 1 Kasım'daki partisinin hedefi ve seçim çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 
İbrahim Ateş kimdir?
            1985 Yılında Isparta’da doğdum. İlkokulum Gülistan ilkokulunda Orta ve lise öğretimini Isparta İmam Hatip Lisesinde okudum.2003 Yılından beri esnaflık yapmaktayım.Isparta lokantacılar odasında başkan yardımcılığı görevi yaptım.2002’den buyana Saadet Partisi Gençlik Kollarında ve Merkez İlçe Teşkilatında çeşitli birimlerinde görev aldım.
Neden SAADET
partisinden aday oldunuz?

 Saadet Partisi sistem karşıtı bir partidir. Küresel sisteme karşı çıktığı gibi, onun paraleline de karşı çıkıyor. İktidar partisinin yaptığı yanlışlar elbette ki eleştirilecektir. Ama bütün mesele eleştirmekten ibaret değildir.SAADET PARTİSİ, hedefi olan bir hareketir. Bu hedefe yürümek için anlamlı birliktelikler oluşturulmuştur. Nihai hedef; “Yeniden Büyük Türkiye” ve “Yeni Bir Dünya” kurmaktır.Bundan dolayı SAADET Partisinden aday oldum.

 Sizce Partinizin en
önemli konusu nedir ?

Ahlaki ve manevi kalkınmanın, bolluk ve bereket
içerisinde, ülkemizin  refahını teminat altına almaktır.
“Önce ahlak  ve maneviyat”ı  en önemli ilke olarak ele alıp “Yeniden büyük bir Türkiye”yi kurup, oradan da “Yeni ve Adil bir dünya” ile beraber ülkemize ve bütün insanlığa hizmet etmektir.
Şahsiyetli bir dış politikanın tekrar bu ülkede var olabileceğini seçmenimize hatırlatıp, ekonomik refahın faizsiz bir Türkiye’de buluşmasını sağlamaktır.

Sizce Türkiye’nin en
önemli konusu nedir ?

Türkiye’nin önemsiz hiçbir konusu
yoktur. Çünkü her konu Türkiye için hayati önem
 arz etmektedir. Bizler ülkemizin geleceğini belirlemek için milletimizden yetki istiyoruz, şahsi geleceğimizi belirlemek için değil. Bunu altını çizerek belirtmek istiyorum.
Ülkemizin dış politika anlayışı “tekeri patlak araba” gibi tekleye tekleye gitmektedir. Komşularla sıfır sorunla yola çıkan bugünkü iktidar söyleminde haklı çıktı ve bugün sıfır diyebilecek kadar yalnız kalan bir Türkiye’yi imar etmiştir. Dönüp bir bakmak lazım. Irak’a ne oldu ? Suriye’ye ne oldu ? Mısır’a ne oldu ? Ortadoğu’da neler oluyor?Türkiye’nin kardeş olarak gördüğü komşu ülkelerde neden hep savaş var ? Bütün bunları ortadan kaldırmak adına “Yeniden büyük bir Türkiye”yi imar etmek için şahsiyetli bir dış politikanın derhal bu ülkede, Saadet partisi tarafından uygulanması gerekir. Bu işin şakası yok. Tabi bunlarla beraber, ülkenin ekonomik durumu , ahlaki çöküntüsü, maneviyatına olan bağlılığın ciddi manada yıpranması, son günler de sıkça duyduğumuz ve duymaktan son derece üzüldüğümüz kadın cinayetlerinin, intihar haberlerinin ve nice aşağılıkça suçların artması kaygılarımızı kuvvetlendirmektedir. Bütün bunları ifade ederken umutsuz olmamamız gerektiğini ve Saadet partisinin Türkiye’nin teminatı olduğunu belirtmek isterim.
– Sizce dünyanın en
önemli konusu nedir ?

Dünya’da 7,5 milyar insan içerisinde her gün 1.925 milyon insan aç yatıyorsa, her 6 saniye de bir çocuk açlık nedeni ile ölüyorsa,2 milyarı aşkın insan yoksulluk sınırı altında yaşıyorsa, her gün 30 bin çocuk basit hastalıklar(grip,ishal,ateş vb.) yüzünden çaresizlik içerisin de ölüyorsa bu dünyanın en önemli konusu asla bir soru altında sorulamaz. İfade ettiğim acı tablonun yanında “neden dünyada açlık  zulüm ve yoksulluk var ” dünyanın imkanları buna yetmiyor mu? Nerede bu  Müslümanlar ? sorusunu sormamız gerektiğini bilmemiz lazım.
Aynı dünyada sadece futbolda dönen para 500 milyarDOLARINhttp://cdncache-a.akamaihd.net/items/it/img/arrow-10x10.pngüzerinde.Dünyada açlığın ve açlık yüzünden ölümlerin son bulması için sadece 100 milyar dolar yetiyor. İşte her birimiz bu tabloyu ibretle okuyup “Yeni bir dünya”nın imarı için Saadet partisinde el ele verip çalışmamız gerektiğini bilmemiz gerekir.
- Ropörtajımıza son verirken
seçmenlerinize vermek istediğiniz
bir mesajınız var mı?

 Her birimiz kardeşiz. Hepimiz bu ülkede yaşıyoruz. Renklerimiz,dillerimiz,memleketlerimiz farklı olabilir. Ama hepimizin ortak bir derdi var. O da şu ; Refah ve huzur içerisinde yaşamak !
Seçmenlerimizden özellikle istirham ettiğim çok önemli bir husus var. Vicdanı ile cüzdanı arasına sıkışmış bir söyleme , bir ideale asla taviz vermeyin. Saadet Partisinin  inançlı kadroları “Yeniden büyük bir Türkiye”yi imar etmek için gecesine gündüzüne katarak Anadolunun her vilayetinde bu aziz millet için ve İslam aleminin geleceği için  çalışmaktadır. Saadet partisinin
1 KASIM’daki seçimlere çok sıkı bir şekilde hazırlandığını ve asla baraj kaygımızın olmadığını büyük bir kararlılıkla ifade etmek isterim. Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızı saygı ve sevgi ile selamlıyorum.  
 

hadi ordan

yiğitcan
20 Ekim 2015 Salı 23:16

paralelci yandaşları..

1 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

ULUBORLU FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

ULUBORLU FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

ULUBORLU FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

ESNAF DOSTU BAŞKAN

ESNAF DOSTU BAŞKAN

ESNAF DOSTU BAŞKAN

ÇÖP KAMYONU KADINI EZDİ

ÇÖP KAMYONU KADINI EZDİ

ÇÖP KAMYONU KADINI EZDİ

3 İLİN VALİSİ GÜL TOPLADI

3 İLİN VALİSİ GÜL TOPLADI

3 İLİN VALİSİ GÜL TOPLADI

GENEL BAŞKANIMIZIN TAKDİRİYLE ADAYIM

GENEL BAŞKANIMIZIN TAKDİRİYLE ADAYIM

GENEL BAŞKANIMIZIN TAKDİRİYLE ADAYIM

AMELİYATA AKÜLÜ ARAÇLARLA GİDİYORLAR

AMELİYATA AKÜLÜ ARAÇLARLA GİDİYORLAR

AMELİYATA AKÜLÜ ARAÇLARLA GİDİYORLAR

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

EMEKLİ CHP İKTİDARINDA REFAHA KAVUŞACAK

EMEKLİ CHP İKTİDARINDA REFAHA KAVUŞACAK