16 Temmuz 2018 Pazartesi

  • 4,856 TL
  • 5,671 TL
  • 193,55 TL
  • 89.898
ISPARTA 28°
BALKONDAN ÇÖP ATARKEN DÜŞTÜ

BALKONDAN ÇÖP ATARKEN DÜŞTÜ

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

GENÇ YAŞTA İNTİHAR EDEREK YAŞAMINA SON VERDİ

GENÇ YAŞTA İNTİHAR EDEREK YAŞAMINA SON VERDİ

KÖPRÜDE KORKUNÇ KAZA

KÖPRÜDE KORKUNÇ KAZA

ROMANTİK ŞEHİR ISPARTA !

ROMANTİK ŞEHİR ISPARTA !

Isparta

ISPARTA - Lavanta Bahçesinde Evlilik Teklifi ANTALYA'da bir bankada memur olarak çalışan 28 yaşındaki Murat Öztürk, 2 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Burdur'da kreş sahibi 25 yaşındaki Gülsüm Demirağ'a Isparta Kuyucak Köyü'ndeki lavanta bahçelerinde evlilik teklif etti. Murat Öztürk vekız arkadaşı Gülsüm Demirağ lavanta bahçelerini gezmek için Isparta Kuyucak Köyü'ne gitti. Çiçek açan lavantaların arasında dolaştıkları sırada kız arkadaşının önünde diz çöken Murat Öztürk, evlilik teklifinde bulundu. Öztürk,"Bu dırdırcı, huysuz adamla ömrünün geri kalanını geçirir misin?"diyerek tek taş yüzüğü Gülsüm Demirağ'a uzattı. Şaşıran Gülsüm Demirağ teklife'evet' deyince Öztürk, kız arkadaşının parmağına yüzüğü taktı. Murat Öztürk,"İki yıllık bir birlikteliğimiz var. Onu bir sonuca bağlamak istedik.Kuyucak lavanta bahçelerinin meşhur olduğunu duyduk. Buraya gelmek için bir bahane ürettik. Kendisinin haberi yoktu. Arkadaşlarımla bir sürpriz yaptık.Hakkımızda hayırlısı olur inşallah" dedi. Gülsüm Demirağ da "Ben de heyecanlıyım. Hiç böyle bir şey beklemiyordum. Çok mutluyum" diye konuştu.

Isparta’nın Eğirdir ilçesinde kendisi de amatör yamaç paraşütçüsü olan Yasin Türk, kız arkadaşının adrenalin sevdasını fırsata çevirdi.

Genç adam, yamaç paraşütü heyecanı yaşamak isteyen kız arkadaşı gökyüzündeyken, yerde sürpriz hazırlayarak evlilik teklifi etti.

 


Eğirdir ilçesinde, kız arkadaşının adrenalin sevdasınıfırsata çeviren Yasin Türk isimli genç, evliliğe ilk adımı attı. Denizseviyesinden bin 700 metre yükseklikte Karatepe bölgesinden profesyonelparaşütçüyle birlikte uçan kız arkadaşını paraşütün ineceği nokta olan AltınkumPlajında bekleyen Yasin Türk, aşağıda hazırlıklara başladı. Plaja 'Sevdambenimle evlenir misin?' yazılı pankart açan Türk, etrafa da kalp şeklindebalonlar dizdi.

 

Havalara Uçuran' Evlilik Teklifi

 

Evlilik teklifini kabul etti

 

Havada yamaç paraşütü heyecanı yaşayan kız arkadaşıylatelefonla görüşen Yasin Türk, bir an önce yere inmesini istedi. Dakikalar sonrayamaç paraşütü zemine inerken yerdeki hazırlıkları gören genç kız yaşadığısürpriz karşısında şok oldu. Patlayan konfetiler eşliğinde Yasin'in evlilikteklifini kabul eden Sevda'ya erkek arkadaşı yüzük hediye etti.

 

Çok güzel bir anı oldu

 

Sürpriz evlilik teklifi sonrası konuşan Yasin Türk, kızarkadaşının bu heyecanı zaten yaşamak istediğini belirterek, "Ben deevlilik teklifi etmek için böyle bir şey düşündüm ve gerçekleştirdim. Rüzgar başlangıçtaelvermedi ama sonunda oldu. Şimdi çok mutluyum. Kendisi adrenalini seviyor. Bende amatör paraşütçüyüm. Bu fırsatı yakaladık. Çok güzel bir anı oldu. İnşallahbirlikte uçmak da isteriz" dedi.

 

Sürprizi görünce heyecanlandığını dile getiren genç kız ise"Gerçekten süperdi. Çok zevkliydi. İnişi daha güzeldi. Çok heyecanlandımgörünce. Kendisine her şey için teşekkür ediyorum" diye konuştu. Genççift, evleneceklere de böyle bir heyecanı yaşamalarını tavsiye etti.

 

Genç çiftlerin bu mutlu anı ekibin selfie çekimiyle sonaerdi.

Havalara Uçuran' Evlilik Teklifi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Vefa

09 Ağustos 2017 Çarşamba 06:40

Reklam kokuyor. Başlıkta lavanta kokusunu siz de aldınız mı

A

08 Ağustos 2017 Salı 13:10

SANKİ DÜNYAYI FET ETTİ

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR