26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

REKORA KOŞUYORUZ...

AK Parti İl Başkanı Osman Zabun ile Milletvekilleri Süreyya Sadi Bilgiç ve Recep Özel, Eğirdir Belediye Başkan Adayı Veli Gök'e övgüler yağdırdı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama etkinliğine konuşan İl Başkanı Zabun kalabalığı görünce 'Eğirdir'de bu iş bitmiştir' diyerek seçimlerden zaferle çıkacaklarının işareti olarak gösterdi.

Isparta

Eğirdir AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Kervansaray Salonu’nda etkinlik düzenlendi. Programa AK Parti İL Başkanı Osman Zabun, Milletvekilleri Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel, parti İL ve Merkez İlçe Temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

REKORA KOŞUYORUZ

AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle tüm kadınların gününü kutlayarak başladığı konuşmasında: “Geçtiğimiz günlerde Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına geldiğimde büyük bir çoşku ile karşılaştım. Ve bugün burada toplantıya katıldığımda ise bu coşkunun daha da arttığını gördüm. Ve Eğirdir’de rekora koşuyoruz. 30 Mart seçimleri için Eğirdir işi bitirmiştir. Yani seçimlerden zaferle çıktığımızın bu kalabalık işaretedir” dedi.

ÖZEL: KAYA GİBİ BAŞBAKANIMIZ VAR
 

Ak Parti Milletvekili Recep Özel ise, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Milletvekili Özel, 30 Mart’ta seçime doğru gidiyoruz. Bu seçim ülkemiz için son derece önemlidir. Türkiye’de son günlerde yaşanan gelişmeler sonucu normal bir seçim olması havasından çıktı. AK Parti’nin kurulduğu günden buyana milleti ile büyümesinden rahatsız olan dış güçler siyasetimizi dizayn etmeye çalışıyorlar. Siyasi oyun oynayamadıkları için de sıkınıtı yaşıyorlar. Allah şükür kaya gibi bir başbakanımız var. Hepimiz sahip çıkalım. 30 mart’ta sandıktan milletin iradesi çıksın” diye konuştu

BİLGİÇ: DESTEĞİNİZLE HERŞEYİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle tüm kadınların gününü kutladı Bilgiç, hepiniz başımızın tacısınız. Sizlerle eğitimde, siyasette ve yaşamımızın her alanında yeriniz ayrı ayrıdır. Sizler olmasaydınız bizler olamazdık şeklinde konuştu.

Bilgiç daha sonra ise son günlerde ülkenin üzerinde oynanan oyunlara dikkat çekerek; “İftira, şantaj ve montaj ile bu birlikletiğimizi yıkmaya çalışıyorlar. Milleti ile beraber büyüyen iktidar partisini bozmaya ve bitirmeye uğraşıyorlar. Sizlerde olmasanız bunlarla mücadele etmemiz o kadar kolay olmayacak. Sizlerin desteği ile bunların da üstesinden geleceğiz. Bu yapılan saldırılar ne Ak Parti’ye, ne Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yapılıyor. Bunlar milletin birlik ve beraberliğini bozmak istiyorlar dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR