23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,629 TL
  • 5,412 TL
  • 200,52 TL
  • 101.892
ISPARTA 25°
GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

RECEP ÖZEL'E HERKES ULAŞIR AMA...

MHP Milletvekili Adayı Ziya Nuhoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada AKP'yi hedef aldı. Nuhoğlu, Said Yüce üzerinden AKP'ye yüklenerek "Hizmet etmedikleri yetmezmiş gibi bir de ithal aday getiriyorlar" dedi.

Isparta

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Ziya Nuhoğlu, dün basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündemi ve süreci değerlendirdi. Açıklamasında ülkenin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bilerek seçime götürüldüğünü ileri süren Nuhoğlu, terör konusuna da değindi. Ayrıca partilerin adaylarını ve şu anda vekil dağılımı konusunda şahsi düşüncelerini de dile getiren Nuhoğlu, AK Parti’nin 2’nci sıra milletvekili adayı Said Yüce’ye yüklendi.

RECEP ÖZEL'E HERKES ULAŞIR AMA...

Recep Özel’in yeterli ya da yetersiz görünmesinin kendilerini ilgilendirmediğini ancak onun yerine bu memleketin sorununu,sıkıntısını bilen, bu memlekette yaşayan, kendine rahatça ulaşılabilen birini koymalarının Ispartalıya karşı daha saygılı olacağını belirten Nuhoğlu, ‘’Recep Özel’le samimiyetim yok ama vatandaş gözüyle söylüyorum; Recep Özel’e bu memlekette herkes ulaşılır. Tabi olarak ‘Biz geleceğiz, gideceğiz’ diyecektir ama şahsım olarak buna inanmıyorum ve gezdiğim sokakta vatandaşa da inanmıyor. 7 Haziran’da başka bir ilden milletvekili yapılan bir kişi 3 ayda ne yaptı da oradan tekrar aday gösterilmedi? Bırakın aday gösterilmeyi aday adayı olmayacak pozisyona geldi! Demek ki AKP Isparta’yı sahipsiz gördüler ondan gönderdiler.Ama 1 Kasım’da Ispartalı onlara sahipsiz olmadığını gösterecektir’’ dedi.

YEREL ADAY GÖSTEREN

PARTİLERİN OYU ARTIYOR

Öte yandan listesinde yerli aday gösteren partilerin oyunu artırdığını belirten Nuhoğlu, ‘’7 Haziran’dan okuduğumuz; Vatandaşımız daha çok yerel adaya yöneliyor. Yerel aday gösteren partilerin oy kazandığını gördük.İthal aday noktası bu seçimde başka bir boyuta geçti. Eskiden ithal adaylar iyi kötü Isparta’da doğmuş en azından bayramdan bayram gelirdi yani bir bağlantısı vardı. Şimdi hiç olmayanlar geliyor. Sahada adaylarıyla MHP açık ara birinci parti olarak gidiyor’’ diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Bhj

30 Eylül 2015 Çarşamba 13:11

Zaten ıspartalı adaylar ıspartanın sorunlarını bilği için ısparta sorunsuz şehir değilmi laz oğlu heralde trabzon da ıspartanın en uzak ilçesi :)

irfan

30 Eylül 2015 Çarşamba 02:32

kim neden saldırıyor anlamadım. adam açıklama yapmış. varsa cevabı recep özel versin. size ne oluyor?

Isparta lı

29 Eylül 2015 Salı 23:44

La git sen nerelisun Laz uşaği

Blgn

29 Eylül 2015 Salı 15:11

merkez faalıyet: akp iktidar olmasın, filanlar koalısyon kursun, yerel faalıyetı: yuce bırı akp adayı olmasın, cüce bırı olsun

ZIYA DARPÇI

29 Eylül 2015 Salı 12:03

YA BU ADAM ESKİ ARKADASI BIR HANIMI DÖVÜP HASTANELİK ETMEKTEN CEZA ALMADIMIYDI.KADIN DÖVEN ADAMDAN HAYIR MI GELİR. BİRDE VEKİL OLACAKMIŞ. AYNAYA BAKSANA SEN KARDEŞİM BİR. SENDE HİÇ VEKİL OLACAK SURAT VARMI.IKI KELIMEYI BIRARAYA GETIRIP MECLISTE KURSUDEN KONUSABILECEKMISIN? YOKSA SEN KADIN MILLETVEKILLERINI DOVMEK ICINMI MECLISE SOKULMAK ISTENIYORSUN.

Nereli?

29 Eylül 2015 Salı 12:00

Sayın Nuhoğlu Recep bey'e herkes ulaşabilir diyor. ulaşsa ne olacak ulaşmasa ne olacak merak ettim. her ısparta lı sabah kalkıp Vekili mi arayacak. adam mahalle bakkalı açmıyor ki. Ispartanın sorunlarına çözüm bulacak mı bu önemli. yoksa nereli olduğu önemli değil.

Lazuşağı

29 Eylül 2015 Salı 11:57

Sayın nuboğlu sizin kimliğinizde trabzon of mu yazıyordu acaba

Karaağaçlı

29 Eylül 2015 Salı 11:54

sen nerelisin açıkla bakalımda insanlar duysun

BAkBİİİ

29 Eylül 2015 Salı 11:52

AMASYALI İYİDİR İYİİİİİ SİZ KAFANIZI YORMAYIN:D

Mehmet Dikici(atabey)

29 Eylül 2015 Salı 11:37

Valla MHP arkadaşınız doğru söylemiş.Recep vekilden ne kadar hazmetmesekte sonuçta ıspartalı olması bir nebzede olsa sorunlara daha objektif olarak eğilemsine neden olacaktı.Ayrıca Ak partili diğer tüm aday adaylarına hakarettir.Çünkü sizler işe yaramazsonız o nedenle dışardan aday getiriyorumn demektir zimnen.Yazık oldu Ispartya her zaman olduğu gibi..

eRHAN

29 Eylül 2015 Salı 11:32

SEN NERDENSİN LAZOĞLU:)

size her yer trabzon

29 Eylül 2015 Salı 09:53

sayın nuhoğlu: sizin memleketiniz ısparta mı da konuşuyorsunuz?

Ispartalı vatandaş

29 Eylül 2015 Salı 09:50

Sora da gelen müteahhitlerden ben yapamıcam ama komisyonumu verin devredeyim diyen? Bunca sahtekarlığı yapıp bir de MHP Den aday olmanız yok mu insan buna deli oluyor işte ? Acaba devlet Bahçeli beyefendi bunları biliyor mu ki sizi milletvekili adayı gösteriyor ? Şimdi bunları yapan Ada'm acaba vekil seçilse neler yapar neler düşünün ey hemşerilerim... Sayın d. Bahçeli beye

sanki sen ithal değilsin

29 Eylül 2015 Salı 09:05

seni ıspartaya getirene bile çelme atmaya kalktın,,,

muhbet

29 Eylül 2015 Salı 08:58

sen nerelisin acep ??????

silkici...

29 Eylül 2015 Salı 08:20

sen nerelisin ziya?bi acıklayıversende anlamayanlar anlasa...hele sizin içinizdekı arkedeşler anlevese olmamı?

Vatan sevdalısı...

29 Eylül 2015 Salı 08:16

Size mi kaldı arkadaş önce mecliste hdp lilere altın tepside servis ettiğiniz bakanlıkların, güneydoğuda HDP ye verdiğiniz oyların, ihraç ettiğiniz başbuğ n emaneti Tuğrul Türkeş in hesabını verin......

TEK MİLLET ODA İSLAMİYET

29 Eylül 2015 Salı 07:35

MİLLİYETCİLİĞİNİZE TÜKÜREYİM SİZİN KÜRT TÜRK DİYE AYIRDINIZ YETMEDİ ŞİMDİDE YERLİ İTHAL DİYE AYIRIYORSUNUZ AMASYA DAKİ İTHAL OLUYORDA ORADAKİ İNSAN BU MİLLETİN EVLADI DEYİLMİ KÖRMÜSÜN SENİN BAŞINDAKİ BAHÇELİ YANİ İTHAL OLANA (DIŞARIDA ERKEK MEÇLİSDE ÜRKEK 28 ŞUBAT DA GÖRDÜK) OY VERECEGİME ADAM GİBİ ADAMA OYUMU VERİRİM

meral akşener

29 Eylül 2015 Salı 02:37

Ziya kardeşim elin recepini düşündüğün kadar beni de düşüneydin azıcık.. (Meral Akşener)

milliyetçi değilsin!

29 Eylül 2015 Salı 01:07

Ne demek ithal? Amasya Türkiye değil mi? Orası da bizim toprağımız değil mi? Bırak ayrım yapmayı.. Milliyetçiyiz diye geçinirsiniz, ama Amasya'yı yabancı ülke gibi görürsünüz.. Yazıklar olsun sizin gibi slogan milliyetçilerine..! SAİD YÜCE ADAMDIR.. OY'UM AK PARTİYE HELAL OLSUN..

biri

29 Eylül 2015 Salı 01:05

Ekmeleddin İhsanoğlu ithal değil miydi? Mısır'dan getirilmedi mi?

alperen

28 Eylül 2015 Pazartesi 23:34

Mhpliler size ancak gik yemek duser siz dis guclerin chpnin usakliginin hesabini verin isterse ithal olsun milli olsun yeter sizin gibi hain degildir

Esnaf

28 Eylül 2015 Pazartesi 21:45

SAYIN ADAYIMIZ İLCELERE CALIŞ GECEN DÖNEM YUSUF BAŞKANIMIN YAPMİŞ OLDUGU HİZMETLERİ SAYESİNDE OLDU OYLA GITTİ EGRİDİRİ CALİŞİN VALIYI ANLATIN

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR