23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,861 TL
  • 5,691 TL
  • 200,52 TL
  • 101.892
ISPARTA 25°
GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

RANDEVU KRİZİ

Günaydın'a teşekkür ziyaretine gideceğini açıklayan AK Parti İl Başkanı'na dün için randevu verilmedi, 'çarşamba gelebilirsiniz' denildi.

Isparta

AK Parti İl Başkanlığı da randevu talebinin geri çekildiğini bildirdi.AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçildikten sonra afişini Büyük Isparta Oteli'ne astıran Belediye Başkanı Günaydın'a yapacağı teşekkür ziyareti iptal edildi. İptalin gerekçesi hayli ilginç. AK Parti İl Başkanlığı, dün için (26 Ağustos) İl Başkanı Osman Zabun adına Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'dan randevu talep etti.

Belediye Özel Kalemi önce saat 10.00'a randevu verdi ancak daha sonra randevu 27 Ağustos Çarşamba gününe ertelendi.

AK Parti İl Başkanlığı da Belediyenin Salı günü için randevu vermemesine kızıp randevu talebini geri çekti. AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, Başkan Günaydın'a Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın afişini Büyük Isparta Oteli'ne astırmasından ötürü teşekkür ziyaretinde bulunmak istediklerini ancak randevu alamadıklarını söyledi.

Zabun, "randevu çarşamba gününe verildi. Bizim o gün büyük kurultayımız var. Bunu sayın Başkan bilmiyor mu? Bile bile bize burada olmadığımız gün için randevu verildi. Biz de iptal ettik. Kendisini ziyaret edip, nezaketinden ötürü teşekkür edecektik ama başka bir nezaketsizlikle karşılaştık" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

HELAL OSMAN BEY

29 Ağustos 2014 Cuma 08:54

ıspartanın geleceği için AK PARTİ ADIM ATIYOR. il başkanı DİALOGLARI GELİŞTİRELİM ,ısparta için birlikte projeler yapalım istiyor ama ISPARTA BELEDİYESİ RANDEVU DAHİ VERMİYOR. TAŞ YERİNDE AĞIRDIR OSMAN BEY,BOŞVER ! BELEDİYE KENDİ BİLİR ...!

AHMİ

28 Ağustos 2014 Perşembe 06:55

ARTIK YETER.KISIR GEREKSİZ VE SEVİYESİZ TARTIŞMALARDAN KAÇINALIM.ISPARTAMIZ İÇİN EL ELE VERME ZAMANI.İLİMİZİ HER YÖNDEN KALKINDIRALIM.VARMISINIZ.BİZLER ISPARTA SEVDALISI ISPARTA ÇOÇUKLARIYIZ.YA SİZLER.

Kadir DİŞCİ

28 Ağustos 2014 Perşembe 01:12

kazanın doğurduğuna inanıyosunuzda öldüğüne neden inanmıyosunuz Başkan ****et nezaketli bir devlet adamı adam gibi adam başkan cumhur başkanına devlet adamı olduğu için nezakette bulunmuştu nezaketten nezakete fark var

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR