21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,541 TL
  • 5,333 TL
  • 188,59 TL
  • 103.207
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

PROJE YARIŞMASINA DESTEK VERDİ

Çarıksaraylar Kasabasına yapılacak olan Çarıksaraylar El Sanatları Kültür, Eğitim ve Sosyal Merkez Hizmet Binası için Isparta Mimarlar Odası Başkanlığı tarafından proje yarışması düzenlendi. O Proje yarışmasına Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ın mimar kızı Zeynep Günaydın Konur'da katıldı.

Isparta

Çarıksaraylar Kasabasına yapılacak olan Çarıksaraylar ElSanatları Kültür, Eğitim ve Sosyal Merkez Hizmet Binası için; doğal çevreyeuyumlu, kasabanın kimliğine katkı sağlayacak tasarımları yansıtan, vatandaşlarınkullanımına yönelik toplum yararını gözeten, Çarıksarayların yaşam kalitesinekatkı sağlayan, peyzaj tasarımları ile desteklenen açık ve yeşil alanlar,mimarlık ile tüm mühendislik alanlarında çağdaş ve ekonomik çözümler öneren,güzel sanatları teşvik eden özgün öneriler geliştiren projelerin elde edilmesiiçin Isparta Mimarlar Odası Başkanlığı tarafından Çarıksaraylar El SanatlarıKültür, Eğitim ve Sosyal Merkez Hizmet Binası için proje yarışması düzenlendi.

Çarıksaraylar Kasabası için düzenlenen proje yarışmasınaIsparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın mimar kızı Zeynep GünaydınKonur’da Çarıksaraylar’a yapılacak olan Çarıksaraylar El Sanatları Kültür,Eğitim ve Sosyal Merkez Hizmet Binası için projeye katıldı.

Çarıksaraylar Belediye Başkanı Özcan Turhan projeyidüzenleyen başta Isparta Mimarlar Odası Başkanı Zafer Sağlam’a, odaçalışanlarına ve projeye katılan Mimar Zeynep Günaydın Konur’a, Hasan HüseyinCan’a ve Nurullah Samet Kaya’ya Çarıksaraylar Kasabası için verdiğiemeklerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti. 

 YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

gül

19 Şubat 2015 Perşembe 09:01

Milletvekili olmasını arzu ederdim çok başarılı bir bayan

Bennu

19 Şubat 2015 Perşembe 01:54

Pınar Topsakal ve diğer bayan adayların çok çok üzerinde bir profil.Aday olsa memleket kazanır.

millet

19 Şubat 2015 Perşembe 00:25

evet o da yakında toprak ağası olur babası gibi:)

Hasan Kara

18 Şubat 2015 Çarşamba 19:48

Haklarında bazı iddialar vardı ne oldu onlar acaba?

MEHMET BOYACI serıiş

18 Şubat 2015 Çarşamba 19:35

teprik ederim başarinin devami ıspartamıza yakışır

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR