25 Nisan 2018 Çarşamba

  • 4,097 TL
  • 4,987 TL
  • 174,21 TL
  • 107.262
ISPARTA 21°
ISPARTA'DA OTOMOBİL ŞARAMPOLE UÇTU

ISPARTA'DA OTOMOBİL ŞARAMPOLE UÇTU

ISPARTA'DA EĞİTİM MÜFETTİŞİYDİ! O KORKUNÇ KAZADA ÖLDÜ

ISPARTA'DA EĞİTİM MÜFETTİŞİYDİ! O KORKUNÇ KAZADA ÖLDÜ

Isparta Fuhuş Operasyonu

Isparta Fuhuş Operasyonu

ISPARTA'DA GÜNÜN EN İĞRENÇ HABERİ

ISPARTA'DA GÜNÜN EN İĞRENÇ HABERİ

POLİSİN VURDUĞU TÜRK ÖLDÜ !

Danimarka'nın Slagelse şehrinde, 48 yaşındaki Türk Muammer Arslan, polis tarafından öldürüldü.

Isparta

Cuma günü bir eğlence yerinin güvenlik elamanı ile tartışan Muammer Arslan, olay yerine gelen polisin "elindeki bıçağı bırak uyarısına uymayınca polisin açtığı ateş  sonrasında kasığından vurulduğu, kaldırıldığı hastanede de hayatını kaybettiği belirtildi.

Bölge savcısı Kristian Palmann Söz konusu şahıs öğleden sonra hayatını kaybetti. Cuma günü ne oldu tam bilmiyoruz. Ölüm nedenini de henüz bilmiyoruz ama soruşturma devam ediyor. Adamın ölümü soruşturmanın seyrini değiştirmez. Trajedik bir olay ama bizim görevimiz soruşturmayı bitirip, suçluyu bulmaktır. Durumu ağır olduğu için şahsı ölmeden önce sorgulayamadım dedi.

DANİMARKA'YA NE OLDU

Muammer Arslan'ın eşi Nazmiye Arslan, 15, 22 ve 23 yaşlarında üç çocuk bıraktığını belirterek, polisin ateş açmasından olay yerinde kalbi duran Muammer Arslan'ın birkaç kez hayata döndürüldüğünü söyledi. Nazmiye Arslan eşinin zararsız bir insan olduğunu belirterek Polis eşimi neden öldürdü Bu Danimarka'ya neler doluyor Eşim zararsız ve sakin bir insandı. Eşimi kurtarmak için defalarca ameliyat yaptılar ama kurtaramadılar. Çok kan kaybetmişti dedi.

Kopenhag Üniversitesi hastanesinde morga kaldırılan Muammer Arslan'ın asıl ölüm nedeni yapılacak otopsi sonrasında belli olacak. Polisten yapılan açıklamada Muammar Arslan'ın Old Irish Pub adlı eğlence yerinden atıldığı için kapıdaki güvenlik görevlileri ile tartıştığı ve bıçak çektiğini, bunun üzerine olay yerine çağrılan polisin 'bıçağı at' uyarısına uymadığı için polisin önce uyarı ateşinde bulunduğu sonra da kasığından vurduğu bildirildi. Slagelse'de yaşayan Türkler arasında büyük tepki yaratan olaya karşı Türklerin gösteri planladıkları bildirildi.

CENAZESİ MISIRLI’DA TOPRAĞA VERİLECEK

Yakınlarından edinilen bilgilere göre cenazenin henüz otopsi işlemleri için Adli Tıp morgunda tutulduğu ve işlemlerin tamamlanmasının ardından yakınlarına teslim edilerek Türkiye’ye getirileceği memleketi olan Yalvaç’ın Mısırlı köyünde toprağa verileceği öğrenildi.

NURETTİN ARKAN ÇINARALTI !

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR