25 Mayıs 2019 Cumartesi

  • 6,078 TL
  • 6,824 TL
  • 250,26 TL
  • 86.072
ISPARTA
EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

 FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

ÖZMERALTAKSİCİLERİ VE DOLMUŞCULARI UNUTMADI

ÖZMERALTAKSİCİLERİ VE DOLMUŞCULARI UNUTMADI

Isparta

Bağımsız Eğirdir Belediye Başkan Adayı Osman Nuri ÖZMERAL, ilçe merkezindeki esnafları, iş yerlerini tektek ziyaret ederek yaptıklarının ve yapacaklarının bir kısmını belirten broşürünü kendi eliyle takdim etti.

Dolaştığı yerlerde sevgiyle kucaklanan ÖZMERAL’i önceki dönem birlikte çalıştığı Belediye Meclis üyelerinden Mimar Süleyman SAĞDUR, iş adamı Tanju OKTAR ile ilçemizin tanınmış iş adamı Ahmet YÜCEER’in eşlik ettiği görüldü.

İş yerlerine yapılan ziyaretler sırasında ÖZMERAL’in Taksici Esnaflar ile Dolmuşçulara değer vermesi dikkat çekti. Onlarla sohbet edip, dertleri dinlendi. Taksi yazıhanesinin aylardır mühürlü olup yeniden açıldığını gören ÖZMERAL, “Yazıhanenizin kapısından iyi ki girebildik, önceden ziyarete geldiğimizde mühürlü olduğu için içeriye giremiyorduk, hep dışarıda görüşüyorduk. Şimdi çok sevindim geç de olsa hatadan dönülmüş. Taksicilerimizin bizim yanımızda ayrı bir kıymeti vardır.” diyerek gönüllerini aldı.

Taksiciler de ÖZMERAL’e “Allah senden razı olsun, sizin döneminizde hep bizim yanımızda oldunuz, bize yardımcı oldunuz. Nizamiyenin karşısına yaptırdığınız taksi durağı ve bu yazıhanemizin yanındaki gölgelikli oturma yerleri sizden sonra kaldırıldı. Bir de yazıhanemiz mühürlendi, gördüğünüz gibi mühürlü yazıhanemiz yeniden açıldı buna da şükür.” diyerek dertlerini dile getirdiler.

Diğer taraftan dolmuşçuların yazıhanesini de ziyaret eden ÖZMERAL, burada da samimi kucaklayışla karşılanırken onların dertlerini dinledi. Dolmuşçular emeklerinin karşılığını tam alamadıklarını, ekonomik sıkıntılar olduğunu belirterek öğrenci sayısının ilçede artması gerektiği gibi Eğirdir ile ilgili bazı konularda fikir alışverişinde bulundular. Dolmuşçular, ÖZMERAL’in önceki dönem çalışmalarından memnun olduklarını belirterek “5 Yıllık döneminizde hep çalıştınız, işin takipçisi oldunuz, işin başında durdunuz. Size hiç kimse iş yapmadı diyemez Belediye Başkanıyken de bizleri en çok ziyaret eden oldunuz.” dediler.

AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa ÖZER, ve Hasan Bilal TARAN’ı da ziyaret eden ÖZMERAL “Siyaset işlerinde kindarlık, hissiyat olmaz, olmamalıdır. Bağımsız Aday olarak biz herkesi kucaklıyoruz. Bizim davamız Eğirdir sevdasıdır. Aslında bütün adaylar bir araya gelebilmelidir, kucaklaşabilmelidir. Bu manzara toplumu rahatlatır, korkuları ortadan kaldırır” mesajını verdi.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Belediye işçisi

14 Mart 2019 Perşembe 12:29

Herkes senin kıymetini biliyor Başkanım merak etme.Ozellikle biz belediye çalışanları. Yine maaşlar eksik yatti. 1 veya 2 gün geç yatirdiginiz için size kızanlar şimdi değerinizi daha iyi biliyor. 1 Nisanda belediyenin anahtarini size vereceğiz. Haci Omar şirket müdürü ve şoförü olacak şahıs bizi arayip hiç yüzleri kizarmadan oy istiyor. Biz onlara gereken cevabi 31 martta vereceğiz.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR